Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spot Cykliczny. Humniska (Foty 1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Spot odbędzie się 14.02.2010 To jest niedziela, spotykamy się w Humniskach o godzinie 14:30 a wlepy naszego forum bedzie mial dj.tuning nasz opiekun. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a o co chodzi z tymi wlepami bo jakoś nie jestem w temacie i z tego co czytam to 14lutego ten zlocik w humniskach tak?
z wlepami jest tak. Nasze forum ma logo. Ludzie sie utożsamiają z forum. Wiec ktoś zrobił nalepkę z logo forum żeby ją sobie każdy kto chce, mógł na auto nakleić i pokazać że należy do naszego klubu. I jak widzisz passata z jakiegokolwiek regionu z wlepą, podchodzisz witasz się i jest ok bo wiesz że prawie na pewno znasz go z forym:-D

 

A Spot odbędzie się jak wszystkim wiadomo w Humniskach. Tak żeby było łatwiej trafić tym co będą pierwszy raz to podpowiem że to lokal na przeciw cmentarza. 14 Lutego, a ponieważ to walentynki, i nie samą miłością do auta człowiek żyje, i nasze panie mogą czuć się pokrzywdzone w tym dniu, to proponuję żebyśmy się zjawili z nimi, niech też się integrują :-D

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie jeśli nic mi się nie pomiesza to zapewne wstąpię na spocik pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to lokal? Jakaś ulica czy konkretniejszy namiar.

To na placu między autkami czy jakiś bar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki to lokal? Jakaś ulica czy konkretniejszy namiar.

To na placu między autkami czy jakiś bar?

 

Miejscówka opisana w pierwszym poście tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra data dla tego Spocika ale nie dla mnie gdyż jak widać: na załaczonych obrazkach :-) moje autko jest nie dysponowane z powodu szeroko jeżdżących autobusów.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91269f1df9e10525.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0da5443e4542df15.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8508a5ce406b546.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc4909a3b6c333ff.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystkie wasze gadżety już mam w domu. Miało nie być listy obecności na spocie ale jednak zamieszczę kto obiecał że będzie i przy nicku dopisuję co dla niego mam:

 

DJ.Tuning

Bobek1.9TDI

piotr647 - duża wlepa

Krissy - kalendarz

lucasdj - duża wlepa

koksik997 - duża wlepa

slawcio1990

mam jeszcze 2 małe wlepki jak by ktoś chciał. Wezmę je zresztą 14 ze sobą to sobie wybierzecie jakie będą wam pasować bo cena i tak bez znaczenia od wielkości 11PLN

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę naczynił szkód ale myślę że teraz pasek przejdzie metamorfozę, bo była to czysta seria i będę się mógł nim pochwalić na kolejnym spociku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEH wczoraj uświadomiłem sobie że 14 to 2 dni przed moimi urodzinami i w związku z tym jakąś flaszczynę postawię :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka chłopaki potrzebuje rady myślę kupić opony na lato i mam problem jakie wybrać jakie firmy polecacie? bo opinie na każde opony są różne jeśli możecie to napiszcie.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka chłopaki potrzebuje rady myślę kupić opony na lato i mam problem jakie wybrać jakie firmy polecacie? bo opinie na każde opony są różne jeśli możecie to napiszcie.. Pozdrawiam

Troszkę nie ten dział

poszukaj w dziale technicznym, to temat który się wałkuje na okrągło więc na 100 znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym wpadł mam nadzieje że nic nie stanie na drodze :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do spota dam radę jeszcze się pojawić na necie. więc do zobaczenia w niedzielę w Humniskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba nie dam rady pojawić się na jutrzejszym spocie:(, ponieważ będę musiał zaopiekować się córeczką, bo żonka będzie na szkoleniu, ale jak się wszystko dobrze poukłada to postaram się przyjechać chociaż na chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba nie dam rady pojawić się na jutrzejszym spocie, ponieważ będę musiał zaopiekować się córeczką, bo żonka będzie na szkoleniu, ale jak się wszystko dobrze poukłada to postaram się przyjechać chociaż na chwilkę.

To podobnie jak ja. Też będę tatusiem na pełny etat bo moja idzie do pracy na 12h

I też do wieczora siedział nie będę ale wpadnę rozdać fanty i pizze zjeść ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natura przegrała ze zdrowym rozsądkiem biorąc pod uwagę że miałem wybrać się rodzinką wśród nas najmłodszy szerokości dla wszystkich wybierających się pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ćwirku czyli cię nie będzie?

ja też jadęz chłopakami więc nie jestem pewny czy twój był by najmłodszy :cwaniak:

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory chłopaki ale nie dam rady dzisiaj wpaść mam małe problemy z rodziną... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności