Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spot Cykliczny. Humniska (Foty 1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

i ja bym się pisał na forumowe wlepy :P

Wlepki będą do wyboru do koloru. Według potrzeby zamówię jakie będziecie chcieli :-D

 

Ja się piszę na 1 sztukę kalendarza. Info poszło również do Majcina.

 

To podpiąć cię pod moje zamówienie? czy zamówiłeś z podaniem adresu?

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem z Przemyśla. niedawno dostałem w spadku od ojca Passata b4. auto wizualnie jest zaniedbane i troszkę poobijane, ale staram się przyprowadzać go do porządku. chciałbym się dowiedzieć czy jakieś wlepy forumowe z Podkarpacia istnieją czy jest 1 wlepa na całą polske?? i kiedy będzie jakiś spot?? chętnie bym przyjechał razem z kolegami naszymi passatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. jestem z Przemyśla. niedawno dostałem w spadku od ojca Passata b4. auto wizualnie jest zaniedbane i troszkę poobijane, ale staram się przyprowadzać go do porządku. chciałbym się dowiedzieć czy jakieś wlepy forumowe z Podkarpacia istnieją czy jest 1 wlepa na całą polske?? i kiedy będzie jakiś spot?? chętnie bym przyjechał razem z kolegami naszymi passatami.

 

Nad wlepami się zastanawiałem ale większość jest przeciw więc na razie są tylko te ori

 

A pierwszy spot będzie w marcu więc zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spot będzie w humniskach czy jakiś bardziej ogólny np pod Rzeszowem dla całego Podkarpacia?? można by zrobić jakiś spocik w Birczy lub nad Soliną koło tamy. ciekawych miejsc jest masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humniska to miejscówka która w jakiś tam sposób jest po środku rejonu i zainteresowanych jak dotąd ludzi. I ustalone jest to miejsce na spotkania cykliczne co miesiąc. Ale oczywiście będzie Zlot nad Soliną albo w innym miejscu turystycznym w lecie dla całego Podkarpacia.

A co do spotu np w Birczy to jestem otwarty na propozycje.

Podaj miejsce i coś skołujemy. Ale to jak zawsze jest zależne od frekwencji bo dla 2 osób to się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podpiąć cię pod moje zamówienie? czy zamówiłeś z podaniem adresu?

 

Podepnij mnie pod twoje zamówienie. Napisz gdzie kasę wysłać, na podane konto przez Majcina czy do ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Birczy będę na weekend i obczaję jakąś ciekawą miejscówkę. a co do wlep jakbyś DJ załatwił wlepę forumową z napisem Podkarpacie to chętnie bym ją nabył. co do spotów można zorganizować by coś jak będzie cieplej w Kalwarii Pacławskiej. Mam tam małą agroturystykę na ok 30 osób i można by np na ''łikend'' coś organizować

Edytowane przez pepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chociaż nie z waszego woj. to jestem jak najbardziej za :D będę śledził wątek :) jak coś wymodzicie to wpadnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnij mnie pod twoje zamówienie. Napisz gdzie kasę wysłać, na podane konto przez Majcina czy do ciebie?

 

OK to jak da się zmienić zamówienie to poproszę o dwa będzie tańsza przesyłka a co do kasy to napiszę ci na PW co załatwiłem i jak się umówiłem.

 

w Birczy będę na weekend i obczaję jakąś ciekawą miejscówkę.

To spoko. Czekam na kontakt.

 

co do wlep jakbyś DJ załatwił wlepę forumową z napisem Podkarpacie to chętnie bym ją nabył.

 

Temat na razie nie aktualny większość jest przeciwna wlepom regionalnym, wrócę do tego tematu jak będzie nas (Aktywnych) więcej w regionie.

 

w Kalwarii Pacławskiej. Mam tam małą agroturystykę na ok 30 osób

 

To Ekstra. i super że dałeś znać zorganizujemy coś na weekend świąteczny (kiepsko u mnie ze znajomością świąt :-D) wtedy jak jest tam odpust i pielgrzymki walą w tamtą stronę. Tak że już teraz cały ośrodek zajmij na ten termin dla nas :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę problemu. tylko nie wiem czy będzie się wam podobać we wsi w której mieszka 100 osób na 3 dni przyjeżdża 50000 ludzi. masakra. Lepiej przyjechać w jakimś innym terminie bo spokojniej a i dobre tereny do jazdy samochodem są:D i miejsca do kąpieli. jakieś atrakcje by się znalazło:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie widzę problemu. tylko nie wiem czy będzie się wam podobać we wsi w której mieszka 100 osób na 3 dni przyjeżdża 50000 ludzi. masakra. Lepiej przyjechać w jakimś innym terminie bo spokojniej a i dobre tereny do jazdy samochodem są i miejsca do kąpieli. jakieś atrakcje by się znalazło

 

Oki to jeszcze pogadamy bliżej sezonu. Ale może i damy ci zarobić. Oczywiście jak zamieścisz ładne foty pensjonatu i okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja zamawiam wlepę napisz na PW co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja zamawiam wlepy po kilka dużych i małych. Na zlepkę pod listwe jest ktos chętny?

 

W sam raz dotrą i kalendarze i jednak spotkamy sie w niedzielę po 10 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlepy i kalendarze zamówione. Będę miał Kalendarz dla Krissy i Wlepy 3 duże i 2 małe. Ale jak by było więcej chętnych na nie to jeszcze domówię

Za wszystko płacę ze swojej kasy, więc rozliczymy się na spocie

 

Spot odbędzie się 14.02.2010 To jest niedziela, spotykamy się w Humniskach o godzinie 14:30 Początkiem lutego jeszcze roześlę po regionie wiadomość do wszystkich z informacją. Zapraszam i liczę na liczne przybycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam sie na spot 14 lutego.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam swoje przybycie. Mam nadzieję, że będzie nas zdecydowanie więcej niż na inaugurację 6 grudnia;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie przygnać na zlocik na 14 lutego :)

DJ.Tuning masz coś więcej tych wlepek forumowych czy tylko te zamówione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ.Tuning masz coś więcej tych wlepek forumowych czy tylko te zamówione?

 

Wlep z tego co pamiętam to na zamówienie mam 2 duże. A w domu teraz mam 3 duże i 2 małe tak że spokojnie wystarczy. A propos wlepy już dotarły i czekają na spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze się na 14

 

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

 

Koledzy a o co chodzi z tymi wlepami bo jakoś nie jestem w temacie i z tego co czytam to 14lutego ten zlocik w humniskach tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności