Skocz do zawartości
passat b3 szcz

Wyciek płynu od wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Obywatele wczoraj przy ostrym ruszaniu coś mi chrupnęło przy lewym kole.

Po paru minutach siadło wspomaganie. Jako że był wieczór pasek przestał noc a rano się za niego zabrałem. W zbiorniczu wspomagania sucho. Kupiłem płyn (zielony) i wlałem do zbiorniczka trochę ropy. Odpaliłem silnik i cała ropa znalazła się na ziemi pod wachaczem. Obejrzałem z dwóch stron i wychodzi że brakuje gumy harmonijki (na niewiem jak to się nazywa, Ale połączone jest z kołem i przykręcone do wachacza lub nad wachaczem. .

Co To jest jak to naprawić i ile to kosztuje?

Czym skutkuje jazda bez płynu w układzie wspomagania (poza zwiększeniem bicepsów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maglownica powiedziała papa. Gumowa harmonijka służy jedynie do zabezpieczenia przed zabrudzeniem z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czym skutkuje jazda bez płynu w układzie wspomagania (poza zwiększeniem bicepsów)? "

chociazby zatarciem pompy wspomagania, ktora na sucho bedzie chodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym skutkuje jazda bez płynu w układzie wspomagania (poza zwiększeniem bicepsów)?

Jak zdejmiesz pasek z pompy (oczywiście jak ten pasek niczego innego nie napędza) to nic złego się nie stanie. Niemniej jednak magiel do wymiany ewentualnie jeżeli ten wyciek jest od strony pompy to może być jeszcze wina pękniętego przewodu przy maglownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno to przerabiałem kupiłem nową pompę i maglownica poszła do regeneracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności