Skocz do zawartości
Jetta_GT

Zmiany w Passacie od 45 tygodnia 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu się zaczęło: "złodziejowi go kupujesz", "zwiną ci to od razu"

Swój jak kupiłem to było to samo "a czemu passat ..." i takie tam. Jak mają ukraść to ukradną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wkurza jak w nowym aucie coś przestaje działać. Ale nie przejmuj się na pewno autem będziesz śmigać długie lata bez awarii. Znając podejście Polaków nic nie wspominaj w pracy o kłopotach z maską. Unikniesz komentarzy w stylu "ja mam auto dziesięcio letnie i nigdy nic mi się nie zepsuło a u Ciebie takie rzeczy w nowym?!" lub "mój sąsiad w swojej Daci też miał ten problem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta za ponad 300 tys zl potrafią psuc sie znacznie czesciej niz Passat...

 

Mialem doswiadczenia z Mercedesem E320cdi, ktory do przebiegu 50 tys km mial wymieniony:

-wal napędowy

-katalizator

-amortyzatory

-czujniki ABS

-sprzeglo hydrokinetyczne skrzyni autmatycznej

-turbinę

-termostat klimy

 

Takze tak to juz w dzisiejszych czasach jest....

Nie jest tlumaczeniem ze trzeba bylo kupic B5 lub innego staruszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem doswiadczenia z Mercedesem E320cdi, ktory do przebiegu 50 tys km mial wymieniony:

Akurat ten Mercedes to kompletny nie wypał, wszystko się psuło w nim taka druga 124 zrobili żeby zarobić na częściach. Aczkolwiek nie zmienia to faktu ,że to naprawdę ładnie wykończone, ładne stylistycznie, wykończone autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta za ponad 300 tys zl potrafią psuc sie znacznie czesciej niz Passat...

Takie coś to dopiero boli właściciela. Za taką kasę powinno się płacić tylko za przegląd i cz. eksploatacyjne, no i paliwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym my tu mówimy w mojej poprzedniej firmie prezesowskie S-klasy za kwoty ponad pół dużej bańki psuły się na potęgę. Przy 40tys wymiana całego zawieszenia, rdzewiały i w ogóle, a do tego z nieoficjalnych info od Mercedesa wiem, że z 20 szt sporzedanych 18 wracało do poprawek lakierniczych.

Najzabawniejsze było jak kiedyś kierowca zaprowadził jedną sztukę do naprawy, a jako samochód zastępczy dla prezesa odebrał Smarta :-) Biedny prezes nie wiedział jak do tyłu usiąść :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najzabawniejsze było jak kiedyś kierowca zaprowadził jedną sztukę do naprawy, a jako samochód zastępczy dla prezesa odebrał Smarta :-) Biedny prezes nie wiedział jak do tyłu usiąść :-)

Jeśli to prawda, to ja nie wiem jak mercedes ma klientów, chyba, że naprawdę rzadko jest okazja do dawania zastępczego pojazdu i smarta jednego z pracowników dali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda Smart ForTwo Diesel w automacie :-) auto zastępcze serwisu przy Al. Jerozolimskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie cos dealer powinien po prostu zdrowo beknac i przyprowadzic auto z walsnym kierowca do dyspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać gekon czy auto już naprawione i koniecznie podeślij zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Niestety ostatnio miałem niewiele czasu, w dużej części dlatego, że załatwiając sprawy związane z samochodem nagrabiłem sobie trochę zaległości w pracy i musiałem się z nich odkopać. Auto jest naprawione, maska się otwiera, reflektory są wyregulowane, czyli podniesione.

Na razie jestem po prostu zachwycony. Byłem dzisiaj pod Poznaniem na delegacji; na trasie Zabrze - Kórnik - Zabrze (600 km, droga nr 11) samochód obciążony trzema osobami spalił pół baku, a komputer pokazał 5.5 l/100 przy średniej prędkości 76 km/h (mimo pierd..nego korka w Jarocinie). Fakt, że jechałem delikatniej niż zazwyczaj jeżdżę (bo autko nowe), ale też kiedy się dało, to deptałem mocniej i zaliczyłem kilkanaście dynamicznych wyprzedzań. Jest nieźle z tym spalaniem.

W weekend postaram się znaleźć więcej czasu, otworzę nowy wątek i napiszę więcej, bo w tym wątku jesteśmy już dawno off topic. A jak umyję auto po dzisiejszej trasie to zrobię zdjęcia.

Pozdrawiam.

Acha, jeszcze jedno. Wszystkich, którzy zamierzają się poniżej pochwalić tym, z jaką średnią prędkością ONI jeżdżą między Śląskiem a Poznaniem proszę, żeby dali sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tematu w "Mój Passat" nie ma :P Widzę świetne spalanie, skoro nie jechałeś cały czas eco... Reflektory regulowałeś sam, czy serwis się wykazał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu zmiany są w samochodach WYPRODUKOWANYCH czy ZAMÓWIONYCH po 45 tygodniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprodukowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapowiada się ciekawie bo niedługo odbieram passata 2.0 tsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas84

witam panowie takie pytanie z innej beczki co moge jeszcze wyrwać od dilera za okolo miesiąc odbieram nowego passka co może jeszcze dorzucić??jak pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz zamowiles i wplaciles to sadze, ze nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ew mogo ci dorzucic to dywaniki,parasol, listwy alu proggowe, naklejka/alu na tylni zderzak ochronn, wlasciwie wszystko co masz tu:

 

SEDAN: http://www.volkswagen-akcesoria.pl/index.php?cmd=acc&act=1&mid=23

 

Variant: http://www.volkswagen-akcesoria.pl/index.php?cmd=acc&act=1&mid=27

 

Pytanie tylo czy dostanies zjak juz zamówiles auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak w poście powyżej możesz dostać akcesoria. Polecam parasol, dywaniki i nakładki progowe. Odradzam nakładkę na zderzak ten badziew obłazi z lakieru i tylko szpeci (widziałem jużkilka i jestem szczęśliwy że tego nie nabyłem) już lepsza jest rozwijana mata ochronna na krawędź bagażnika ale to tylko można zamówić z cennika przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy panel climatronica jest jakoś potwierdzony? RM2010 ma go posiadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności