Skocz do zawartości
t-tk

Pomoc w zakupie drukarki laserowej.

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobry wybór! zdecydowanie wystarczająca do domu drukarka i tania w eksploatacji

 

Według mnie dobry wybór. Na moim biurku w pracy stoi HP Laser Jet 1022 i świetnie sobie radzi.

 

Dzis przyszla paczka :D drukareczka bardzo zgrabna-malutka i ladne wykonczenie ,szybko i wyraznie drukuje i co na duzy plus bez przewodowo :PJedyne manko ,zostawja slady rolek na papierze (doczytalem ze po wydrukowaniu ok.600 kartek przestaje zostawiac slady )a jak tam u was to wygladalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ją przejąłem to już miała nabite więcej niż 600 kartek. Jednakże pracuje na moim biurku już 4-ty rok i śmiga bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kolorowych na ten czas co polecacie ?? tak do 1000zł :) Ważne żeby tonery były w znamiennikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego w tej cenie nic ciekawego nie znajdziesz. Chyba, że mono.

Lasery w tej cenie kiepsko sobie radzą z np. fotografiami. To już lepiej atramentówka.

Tonery laserowe do kolorowych drukarek to masz ok 4x130zł (czyli za komplet tonerów ok 500 zł na 2800 stron) czasem mniej czasem więcej, zależne od drukarki. W niektórych modelach trzeba wymieniać jeszcze bębny.

 

Jeżeli się uprzesz, to w tej chwili najwięcej sprzedaje się zamienników

HP COLOR LASERJET cm2320, cp2020, cp2025

Edytowane przez bojownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w pracy 5 HP 1600 rewelacja ale już ich nie ma a znów cp1215 to jest jakiś dramat. Drukarka żyje swoim życiem. Zamówiłem dla dyry http://www.skapiec.pl/img/1205346-6-1-samsung-clp_320.html coś takiego - tanie tonery a i opinie bardzo dobre. Zobaczymy jak się będzie sprawowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samsungu jeszcze trzeba wymieniać bęben o ile się nie mylę co ok kolor do 8000 str., mono do 24000 str., koszt ok 450,00 brutto w oryginalne (w zamienniku nie widziałem żeby występował.) Tonery starczają na ok 1000 stron.

Edytowane przez bojownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym bębnem to wiesz równie bywa. Mam konice bizhupa i bęben za 1500zł miał być wymieniony po 25 tys kartkach a zrobił ponad 50 tys :) A dyra w sumie mało używa więc mam nadzieje że będzie zadowolona. Ale dzięki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności