Skocz do zawartości
marcind

żarówki do b6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.

Passat b6 z 2010 roku jest na bixenon czy xenon ? Bo nie wiem jaki żarnik zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo bixenon albo soczewka h7, innych nie bylo ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam foto jego ale za dużo nie widać :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

C36160508_6.jpg

C36160508_1.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sprysków wiec h7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co polecacie z żarówek h7 ? żeby ładne światło było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak przeczytać kilka stron? Wszystko jest pięknie opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie podzieliłem się co było przyczyną mojego problemu z komunikatem ASF .... na zegarach i powyżej opisanym błędem - tak jak kolega germar napisał - zaczęły się zacinać silniczki wewnątrz lampy... skończyło się na wymianie lampy (udało mi się kupić nową za okazyjną cenę), wymiana lampy wiązała się z koniecznością częściowego odkręcenia i odchylenia zderzaka. Po wymianie lampy i skasowaniu błędu problem zniknął. Tak więc komunikat AFS inoperative! See owner's manual 1/1 oraz powyżej wskazany błąd = konieczność wymiany lampy, albo próba wymiany silniczków...

 

Swoją drogą to jakaś chora opcja, żeby do wymiany głupiej żarówki trzeba było ściągać zderzak i lampę, bo i do tego nie ma miejsca...

 

Ja wymieniłem siliniczki, teraz przy teście lamp chodza ładnie góra dół, prawo lewo ,a błąd nie zniknął :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą uszkodzone czujniki w lampie to test zrobi a błąd zostanie. Jeśli miałeś padnięte silniki to zrób nastawy początkowe. Bez adaptacji też będzie wywalał błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie żarówki LED można założyć do pod sufitu na przód ?? gdzieś czytałem, że trzeba T10 W5W 3020, ale one są rzadkością np na allegro i nie wiem czy 5050 można ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma różnicy czy to 5050 czy inny typ ??

A co to oznaczenie 5050 bądź inne ?? czym to się wszystko różni ??

Edytowane przez Taro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5050 to nic innego jak wielkość pojedynczej diody LED zastosowanej w danym "module". Im większa dioda tym teoretycznie więcej światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze światłami , to znaczy światła mijania nie świecą jakoś rewelacyjnie. Miałem wcześniej żarówki Osram Night Breaker Unlimited, teraz mam RING H7, jest trochę lepiej, ale mogło by być jeszcze lepiej. Zastanawiam się nad żarówkami h7 LED http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-7600-lm-zarowki-dzien-noc-i7109487724.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTI2MTg4OTYAMjA3NTU1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=3186eb64-c0bd-4100-9b6b-d98c0164634e          czy ktoś z was może ich używał i czy faktycznie lepiej świecą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnę temat, czy ktoś zakładał zamiast żarówek h7 ledy jak wyżej albo podobne, jak to działa. Na aukcjach są też żarówki kierunkowskazów i dzienne w jednym, np http://allegro.pl/2w1-swiatla-dzienne-i-kierunkowskazy-drl-132x-led-i7026201938.html lub http://allegro.pl/kierunkowskazy-swiatla-dzienne-led-drl-2w1-automat-i6896725729.html, czy to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka żarówka występuje w lampce oświetlającej otoczenie w lusterku zewnętrznym? Passat B6

 

W5W? Etka podaje 6W-12V6W - nie słyszałem o takiej...

 

 

lampka.jpg

 

 

EDIT

 

Żarówka jaka tam siedzi to W5W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum chciałbym wymienić światła mijania na Ledowe

Czy ktoś może sprawdzał lub sam ma zamontowane i może się wypowiedzieć na ich temat czy zdają egzamin ? pomijając homologacje ^^

Przykładowo znalazłem takie

https://allegro.pl/oferta/einparts-h7-flip-chip-led-6000k-vw-passat-b6-b7-b8-9266799401

co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności