Skocz do zawartości
zbyszek400

Wycieraczki przedniej szyby B6

Rekomendowane odpowiedzi

Ok-kupilem wycieraczki w UK i nie ma roznicy z EU-kwestia zalozenia kostki.Na razie pracuja ladnie cicho i fajnie zbieraja.Nie wiem jeszcze jak bedzie przy wiekszych predkosciach bo nie maja spojlerka.

Cena 19.98£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A jakie wymiary wycieraczek kupujecie? Ja mam 600/400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak długo bo kosztują połowę tego co Valeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Pytanie tylko jak długo bo kosztują połowę tego co Valeo.

 

nie polecam tych ani nie odradzam,bo ich nie znam tylko dałem wymiary jakie powinny mieć :D

też mam valeo ,ale nie wypowiadam się bo dopiero latają 2 miechy na aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podrzucić numery VW wycieraczek przednich i tylnej?

Te namiary od kolego Słowaka dotyczą chyba samych gum - nie ma problemu z wymianą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w serwisie wymienianiają całe pióra czy tylko gumki klient:eek:om ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Możecie podrzucić numery VW wycieraczek przednich i tylnej?

Te namiary od kolego Słowaka dotyczą chyba samych gum - nie ma problemu z wymianą?

 

Nie kupuj w Aso bo zapłacisz 150zł tu masz te same a montaż banalnie prosty na pewno sobie poradzisz http://www.allegro.pl/item875323128_wycieraczki_plaskie_valeo_vw_passat_b6_touran_jet.html naciskasz pstik wyjmujesz i zakładasz nowe i samo robi pstrik:D

 

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

 

A w serwisie wymienianiają całe pióra czy tylko gumki klient:eek:om ?

 

hehehe

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem w aso za 150 zł mają nawet jakiś pierdzielnik przy zużyciu barwi sie na zółto szkoda ze komina jeszcze nie robią hehe sory za to ale nie mogłem sie powstrzymać pozdro

 

To znaczy, że masz Valeo :D To opatentowane rozwiązanie Valeo - kontrolka żółknie pod wpływem UV. Żółta wcale nie musi oznaczać nieprzydatności wycieraczki - w aucie teścia są żółte jak słoneczniki i działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
To znaczy, że masz Valeo :D To opatentowane rozwiązanie Valeo - kontrolka żółknie pod wpływem UV. Żółta wcale nie musi oznaczać nieprzydatności wycieraczki - w aucie teścia są żółte jak słoneczniki i działają bez zarzutu.

 

no te niby wskaźniki zużycia to kupa ale guma git czy zimno czy ciepło ślicznie zbiera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - Valeo, to dobra marka wycieraczek. A ten nowy patent (wycieraczki bez metalowego ramienia), to też ich pomysł. Ja mam dwa pióra po 700 mm - na całej długości dobrze przylegają i dobrze zbierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Valeo xtrim ja za komplet na przednią szybe wczoraj zapłaciłem 100,08

Odradzam zakup u nie sprawdzonych sprzedawców np na allegro bo możecie kupić podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wycieraczek ja kupilem za 12 zl gumy przycialem , wywalilem stare i wstawilem na ich miejsce nowe. to jest najlepszy wg mnie sposob i mam zawsze na jakies 5 miesiecy spokoj, powaznie mrozy nie mrozy i nie rozlatuja sie\.

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wycieraczkami to jest tak ,ze czas je niszczy i dzialanie plynu do spryskiwaczy:).

Ja jezdze dosc sporo ( tj od maja juz 45kkm ) i tym samym duzo pryskam, wiec mam juz drugi komplet - oczywiscie boscha. Ostatnio kupilem w promocji za 24€ :cool:.

Do boscha mam zawsze zaufanie, mialem w poprzednich autach i w porownaniu np z valeo i swf mialem wrazenie ,ze znacznie lepiej zbieraly przy wiekszych predkosciach tj ok 160.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja trochę z innej beczki.

Niestety i ja muszę kupić nowe wycieraczki bo niestety Janosiki w nocy zajumali. Niestety nie potrafił ściągnąć wycieraczek i sk&%&$*^yn połamał obydwa ramiona wycieraczek - oby mu łapy uschły i odpadły.

Oczywiście to nie był pierwszy raz ale poprzednio Janosik był bardziej kumaty i wypiął wycieraczki i nie narobił szkód.

W związku z tym zastanawiałem sie czy nie można czasami do B6 założyć ramion wycieraczek z modelu B5? Może ktoś to już zrobił? Może na wycieraczki z poprzedniego modelu będą miały mniejsze branie, a na pewno są tańsze.

Może ktoś opisać jak wymontować i zamontować nowe ramiona wycieraczek, czy do tego potrzebny jest jakiś specjalistyczny klucz?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciagasz zaslepki pod nimi sa nakretki na 13 klucz chyba odkrecasz je i ciagniesz do góry ale ostroznie zebys nie wyrwał mocowania ja to podwazam kuczem jesli jest o co oprzec (w b5 jest) i zchodzi ze stozka nacietego na około potem nowe wsadzasz ustawiajac jak były stare i przykrecasz nakretki zaslepki zakładasz i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze też mieć ściągacz do takich spraw, bo nie zawsze chce zejść z "stożka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalne wycieraczki w vw. Przednie z czujnikiem zużycia za 139zł, a tylna 38zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie dokładnie powinny byc wymiary wycieraczek przednich i tylnej w B6? Na allegro są różne zestawy i już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności