Skocz do zawartości
Koćko

Gdzie tanio ubezpieczenie OC

Rekomendowane odpowiedzi

yy nie komentowalem kockodo twojego posta :) tylko komentowalem posta xemita ;) bo mnie zszokował a dlaczego to jzu nie muszechyba tłumaczyć :)

 

Xemit moj dzidzian ie byl w Wermachcie ;) a moja skrzynka to [email protected]

 

A wracajac do ciebie kockodo to 604 zl za 2.8 z 2001 to szokuje mniej eszcze bardziej niz xemita :) Jutro w godzinach popoludniowych bede w PZU tznw okolicy punktu PZu i wstapie tam jesli xemit zdazy mi pzreslac skanik dzieki ktoremu bede mogl sie o cos do nich doczepic

 

P.S

"szkodnikiem" tez nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błażej,te max. zniżki na dziadka,podejrzewam zniwelowała zwyżka za Twój wiek,bo w polisie na pewno jest adnotacja czy użytkownikiem pojazdu będzie osoba poniżej 25 lat,a może jeszcze mają jakieś dodatkowe rygory np.okres posiadania prawka,więc myślę,że nic nie da wizyta w PZU i powoływanie się na polisę Xsemita, szkoda czasu i nerwów.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blody wyjdz z szoku i działaj..Info masz na skrzynce.

Edytowane przez xemit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoli

Nie raczej a napewno zniwelowała. W wieku 19 lat otrzymuje się jakieś 50-60% zwyżki, co roku dostajesz 10% za bezszkodową jazde po to aby w wieku 25 lat (24lat w link4) anulowali Ci zwyżki, a honorowali tylko zniżki których teoretycznie będzie jakieś 50-60% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę ubezpieczał passata w AXA. Jeśli ktoś chce mogę podać jego numer polisy (Program AXA DIRECT Poleć Znajomym). Kto pierwszy ten lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc analizowałem różne TU, biorac pod uwagę różne zniżki, promocje etc. Wyszło najtaniej w alianz direct.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh sam przez to przechodziłem miesiac temu przeanalizowałem chyba wszystkie mozliwe oferty promocje etc.Przebrnołem chyba wszystkie mozliwe ubezpieczalnie jako ze to moj pierwszy samochodód rejestrowany na mnie do tego o poj.2.8 i nie mam 25lat ceny zaczynały sie od 1500 w góre.Wybrałem HDI OC+NW i tata jako współwłascieciel wyszło 780zł za rok a co najlepsze w HDI po roku odpada mi zwyżka za wiek wiec w przyszłym roku o ile nic sie nie zmieni bedzie 630zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze w HDI po roku odpada mi zwyżka za wiek wiec w przyszłym roku o ile nic sie nie zmieni bedzie 630zł
O ile wiem w HDI zwyżka za wiek jest do 25. roku życia... Może coś źle zrozumiałeś. Ja dopiero teraz gdy mam skończone 25 lat, nie mam zwyżki za wiek.

 

PS. Ponawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można taki ranking zrobic - ile od danego modelu auta wynosi ubezpieczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można taki ranking zrobic - ile od danego modelu auta wynosi ubezpieczenie

Wystarczy aby użytkownik napisał:

 

Wiek:

Ile ma prawko:

Bezszkodowa jazda: OC i/lub AC

Jakie autko:

Rocznik auta:

Ubezpieczalnia:

Zniżki/zwyżki:

Cena:

 

I wtedy można porównywać. Chyba wszystko napisałem do porównań jak coś pominąłem to poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem w HDI zwyżka za wiek jest do 25. roku życia... Może coś źle zrozumiałeś.

Własnie kilkurotnie sie dopytywałem czy aby napewno tak jest i pani gdzie kupowałem ubezpieczenie zapewniła mnie ze po roku podkreslam BEZSZKODOWEJ jazdy nie bede miał zwyzki za wiek i odrazu mi wyliczyła składke na przyszły rok 630zł a jak bedzie zobacze za rok,dopytam sie jeszcze raz bo musze tam pojechac zmienic numery rej. na polisie.Ale i tak sadze ze 780zł za rok OC+NW to nie duzo...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - to ja zaczne :

 

Wiek: 31

Ile ma prawko: od 2007

Bezszkodowa jazda: 2

Jakie autko: Passat Comfortline 1.8T AWT beznyna (bez gazu) variant

Rocznik auta: 2001

Ubezpieczalnia: Alianz direct

Zniżki/zwyżki: -20% (+ 10% za wznowienie polisy w alianz)

Cena: 750 (w trzech ratach)

 

W tym promocja 25 zł na OC (promocja gwiazdkowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można taki ranking zrobic - ile od danego modelu auta wynosi ubezpieczenie
Ten ranking na nic się zda. Miejsce zamieszkania też ma znaczenie. Jest wiele czynników, szczególnie w directach. Ale jak sobie chcecie ;) to możecie tworzyć ranking ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiek:

Ile ma prawko:

Bezszkodowa jazda: OC i/lub AC

Jakie autko:

Rocznik auta:

Ubezpieczalnia:

Zniżki/zwyżki:

Cena:

 

I region ;)

 

Miejsce zamieszkania też ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shark

Ja polecam ci MTU :P oraz tam obecnie mam ubezpieczonego paska InterRisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebuje strasznego kotleta ale mam pytanie, jak przez 5 lat byłem współwłascicielem auta, przez ten czas jazda była bezszkodowa ze strony mojej i taty drugiego współwłasciciela, mam 25 lat, prawko od 7 lat w tym czasie nie miałem żadnych zdarzeń to chciałem się zapytać jak naliczane są zniżki? słyszałem że za każdy rok przysługuje 10% zniżki czyli wynika z tego że miałbym już 50% dobrze rozumuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszałem że za każdy rok przysługuje 10% zniżki czyli wynika z tego że miałbym już 50% dobrze rozumuje?

Kiedyś tak było, dzisiaj nie wiem.

Online sprawdź sobie TUTAJ

Ostatnio robiłem symulację i wyszło naprawdę tanio, paska mam obecnie w TUWie (dodatkowe 10% za grunty;) ) i wyszło bardzo podobnie

bo przy umowie online tez doliczają 10%, z NW zaczynają dzisiaj niektórzy rezygnować i jest jeszcze taniej

 

---------- Dodano o 22:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam w TUWie i jest tanio tydzien temu podpisalem nowa umowe i z NW placilem 408 pln gdzie w innych proponowali mi 460

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC kupuje się tam gdzie jest najtaniej! :) Poza tym to jakie masz ubezpieczenie to i tak problem kierowcy, który np. wymusi pierwszeństwo przejazdu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności