Skocz do zawartości
Koćko

Gdzie tanio ubezpieczenie OC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartoli

Artmin a korzystałeś z kalkulatora czy dla każdego towarzystwa oddzielnie liczyłeś na stronie? Pamiętam, że jak liczyłem w link4 to cena wyszła taka sama jak w kalkulatorze, do tego teraz płaci się u nich za 10 miesięcy, a dostaje rok. Ja z directami nie miałem złego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kazdego oddzielnie na stronie, dodatkowo z niektorych do mnie oddzwonili i stawki zaproponowali jak napisalem wyzej. Mimo ze link4 ma za 10 m-cy promocje to zaproponowali mi chyba najwyzsza cene. Dwa razy sie upewnialem ze to jest cena juz po rabacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoli

Dziwne bo ja jak sobie wyliczałem, to miałem różnicę widoczną w dół oczywiście ;) W podobny sposób jak u Ciebie, liczyłem sobie na kalkulatorze z ciekawości i do mnie zadzwonili, zaproponowali tą samą cene to myk, łyknąłem to bo drugi raz okazja może się nie zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajfiecek

a jam mam tanio w tuw- towarzystwo ubezpieczen wzajmenych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoli

a masz jakieś porównania z innymi towarzystwami, directami, itp? Używałeś kalkulatorów oc? Napisz coś więcej, bo Twoja wypowiedź nie jest zbyt wymowna i nic po niej nie można stwierdzić… może podaj cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aby przejrzyście to wyglądało może cene opiszecie w punktach:

1. Marka i model auto (VW Passat)

2. Rok produkcji (1998)

3. Silnik (1.8 benzyna)

4. Cena OC 100% (bez zniżek, zwyżek, dodatkowych ubezpieczeń)

5. Nazwa ubezpieczyciela

6. Dodatkowe informacje (jakie zniżki i zwyżki, wiek właściciela auta, współwłaściciel, pakiety ubezpieczeń, bonusy, kruczki, itp.)

Ważne aby cene OC podać w stawce 100%, ponieważ ubezpieczenie w firmie X (100% = 1200pln) ze zniżką 40% (czyli 720pln) jest niby tańsze od ubezpieczenia w firmie Y (100% = 1000pln) ze zniżką 20% (czyli 800pln), ale jeśli w obu firmach dostaniemy takie same żniżki, to firma Y jest tańsza (bo faktycznie jest tańsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZU ,60%zniżki ,1,9 l ,529zł. Może gdzieś jest taniej ,ale w razie "w" ewentualny poszkodowany nie powinien mieć kłopotów.Dodatkowym atutem jest pełna opcja Auto Pomoc-Komfort .W życiu wyznaję zasadę że od dziadów trzymam się z daleka i dlatego nie chcę mieć nic do czynienia z firmami ze składką niższa o 100 zł ,mimo ze problem jest teoretycznie nie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PZU ,60%zniżki ,1,9 l ,529zł. Może gdzieś jest taniej ,ale w razie "w" ewentualny poszkodowany nie powinien mieć kłopotów.Dodatkowym atutem jest pełna opcja Auto Pomoc-Komfort .W życiu wyznaję zasadę że od dziadów trzymam się z daleka i dlatego nie chcę mieć nic do czynienia z firmami ze składką niższa o 100 zł ,mimo ze problem jest teoretycznie nie mój.

A ja właśnie u "dziadów"(wg.Ciebie)Generali mam OC i NW za 352zł,przy max zniżkach,a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze dołożyłem do mini casko(kradież+)w PZU za 400zł:D.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w jednym z seriali wypowiedziano taki tekst 'rób tak by nikt przez ciebie nie płakał".są to moim zdaniem bardzo mądre słowa.Życzę wszystkim którzy korzystają z najtańszych ubezpieczycieli by szybkość wypłaty była podobna jak wpłaty, a jej wielkość pokryła co najmniej koszt dojazdu po odszkodowanie.P.s.Akurat do Generali nie mam dużych zastrzeżeń ,gdyż ich klient kiedyś zdemolował mi zderzak(w innym aucie) i wyplata oraz czas oczekiwania był do przyjęcia.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PZU ,60%zniżki ,1,9 l ,529zł.

 

chyba sie cos komus pomylilo tutaj :) ta kwota co podales to kwota I raty a nie zaplaty za caly rok :) Prosze sie nie klocic i juz z gory tlumacze dlaczego tak pisze :) Dzis dostalem nowy blankiet od PZU gdyz z dniem 17 listopda konczy mi sie roczna umowa i tam tez ladnie slicznie duzymi literkami pisze 529 zł patrze na okres ubezpieczenia od 18 istopada 2009 do 18 listopada 2010 a na dole pod blankiecikiem malym druczkiem dopisane ze 529 to pierwsza rata z 981 zł !! za samo OC ze znizka 65% 60% za bezszkodowa jazde plus 5% za kontynuacje ubezpieczenia tak wiec twoja kwota nie jest kwota w stosunku rocznym szanowny panie kolego :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
529 to pierwsza rata z 981 zł !! za samo OC ze znizka 65% 60% za bezszkodowa jazde plus 5%

 

No to nieźle z ciebie zerżnęli:D. Dodam, że też jestem w PZU ( już niedługo) i płacę porównywalnie co xemit za cały rok tak więc nie wiem skąd u ciebie taka kwota 981 zł:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUR*** jade tam dzisiaj to sie dowiem wszystkiego skur*** samochod jest na dziadka (tzn on jako wspolwlasciociel ) i wszystkie swoje samochody ubezpieczal w PZU od bog wie jakiego czasu zawsze bylo PZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUR*** jade tam dzisiaj to sie dowiem wszystkiego skur*** samochod jest na dziadka (tzn on jako wspolwlasciociel ) i wszystkie swoje samochody ubezpieczal w PZU od bog wie jakiego czasu zawsze bylo PZU

 

z tego co wiem to juz się firmy wycofują z tego że masz zniżke na dziadka jak nie masz 25 lat czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

jak jak szukalam to w kazdym "towarzystwie" za sam fakt nie osiagniecia wieku 25 lat dostawalam zwyzke 30% (tez mam dziadka w dowodzie z pelnymi znizkami :)) jedynie link4 granice ma 24 lat i dlatego tez u nich wykupilam polise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoli

A czy masz na jakiejś podstawie wyrobione takie zdanie o direktach czy tylko tak mówisz? Ja osobiście znam historię

gdzie gość miał szkode całkowitą i z oc sprawcy w link4 za samochod wyceniony na 18tys. Dostał z oc 10tys, a za wrak 7tys. Mógł go odnowić i sobie jeździć ale kupił sobie taki sam egzemplarz bezwypadkowy, nie narzekal na wysokosc wyplaty bo calkiem dobrze na calej sytuacji wyszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to juz się firmy wycofują z tego że masz zniżke na dziadka jak nie masz 25 lat czy jakoś tak

 

mozliwe nie wiem, ale ja dostalem druk gdzie wyraznie jest napsiane 981 zl cala skladka w stosunku rocznym i tez jest napsiane 65% znizek w sumie. wiec dlaczego ja mam tak duzo a wy nie ;) dziadek jest w PZU od kiedy pamietam i ja tez jako wspolwalasciciel a teraz jako wlasciciel z dziadkiem jako wspolwlascicielem. Wiec mam prosbe mozecie wrzucic mi skan waszego druku z zamazanami danymi osobowymi np shitf124 albo ty xemit ?? pojde i wrazie gdyby mi babka powiedzila ze to nie mozliwe to bym jej pokazal druczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat

ubezpieczyciel AXA zadzwonili wczoraj do mnie z wydziału wznowień pan przedstawił mi ofertę OC (60%) 564zł + pełen pakiet AC 808,13zł bez udziału własnego bez amortyzacji części + NNW 60,96zł =całkowity koszt 1434 zł w jednej racie , myślę oferta dobra a nawet b.dobra w porównaniu do zeszłego roku prawie 2000zł zastanowiła mnie tylko cena OC o 200zł więcej w porównaniu do ubiegłego roku czyli 30%, wchodzę w kalkulator na ich stronę i jakie jest moje zdziwienie kiedy po wybraniu tego samego pakietu koszt 1094zł odpowiednio OC 448zł AC 597,15zł NNW 48,85zł dzwonie i się pytam o co chodzi więc tak pierwsza oferta jest traktowana jako kontynuacja a druga jako nowa polisa więc mimo że będę ubezpieczał w tej samej firmie muszę wypowiedzieć starą polisę i wtedy dopiero zawrzeć nową bo inaczej zapłacę podwójne OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blody -nie pomawiaj ,nic mi się nie pomyliło..Może kwota mojej składki wynika z tego że nie jestem"szkodnikiem".Daj namiar skrzynki to ci rzucę skan.Co do dziadka to nie ważne że od zawsze był w PZU ,ważne jest czy był w Wermachcie.

Edytowane przez xemit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy silniku 2.8 znizki 50 proc

mtv 866

allianz 850

axa 664

pzu 605

liberty direct 542

 

Blody czytasz caly post? juz moja poprzednia wypowiedz powinna ci dac do myslenia, silnik 2.8 znizki 50 proc i w pzu mam 604 zlote na caly rok za OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności