Skocz do zawartości
r_afaello

Klimatronik- problem z nawiewem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Ja mam podobny problem jak dziala nawiew na szybe i na nogi to nie dziala nawiem centralny, a jak dziala centralny to nie dziala na szybe i na nogi, ale to sie dzieje tylko przy cieplym powietrzu przy zimnym dzialaja wszytkie nawiewy , bledow mi nie wykrylo zdanych ani na wagu ani na diagnostyce klimatronika, filtr pylkowy nowy, juz nie wiem co to moze byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem i nic nie pomoglo dalej ie moge laczyc nawiewu centralnego razem z nogami i szyba, podmienilem climatronika i dzieje sie to samo na vagu zero ledow wszytkie klapki chodza bo wieje tak tylko na cieplym powietrzu jak dam zimne wszytko jest ok ... widze ze nikt nie zna odpowiedzi na ten problem ...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

Ja mam podobny problem jak dziala nawiew na szybe i na nogi to nie dziala nawiem centralny, a jak dziala centralny to nie dziala na szybe i na nogi, ale to sie dzieje tylko przy cieplym powietrzu przy zimnym dzialaja wszytkie nawiewy , bledow mi nie wykrylo zdanych ani na wagu ani na diagnostyce klimatronika, filtr pylkowy nowy, juz nie wiem co to moze byc...

a na zamkniętym obiegu prubowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prubowalem i to samo...dzieje sie to tylko na cieplym powietrzu przypomne na zimnym jest wszytko ok...????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moj problem polega na tym ze nie chce sie zamknąć klapka nawiewu na twarz mianowicie gdy chce przestawić na szybę bądź nogi nie działa wieje tylko w jednej pozycji.po wyjęciu środkowego nawiewu zauważyłem ze klapka od nawiewu nie chce sie tam na dole zamknąć przez do nie mogę przestawić nawiewu na inne pozycje co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się przywrócić klimatronik do ustawień fabrycznych? Bo mam wrażenie,że nie wszystko dobrze działa. Passat B5 1.8 ADR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie da się przywrócić klimatronik do ustawień fabrycznych? Bo mam wrażenie,że nie wszystko dobrze działa. Passat B5 1.8 ADR

 

A co się dzieje? Zrób samodiagnoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam opisu funkcji klimatronika.Zastanawiam sie czy ktoś tam nie mieszał i chcę przywrócić fabryczne.Jak zrobic sama diagnozę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności