Skocz do zawartości
Maik78

Schemat tylnych szyb elektrycznych B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje schematu szyb elektrycznych (mam 2 a zakładam 4 szyby elektryczne) Passat B5 FL 2004r moia poczta [email protected] z góry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego ;) .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny schemacik :).

Najważniejsze rzeczy które będą Ciebie interesowały :

nr 70 moduł sterowania ( lewy - przód drzwi kierowcy )

nr 71 moduł sterowania ( prawy przód drzwi pasażera )

nr 72 moduł sterowania ( drzwi lewe tylne )

nr 73 moduł sterowania ( drzwi prawe tylne )

Jak już gadaliśmy przez telefon musisz pociągnąć wiązkę 4 przewodów od przedniego słupka ( wtyczka ) do tylnych drzwi aż do modułu sterującego pracą silniczka , tyczy się to zarówno prawej jak i lewej strony , masę podłącz na śrubę w słupku ( pomiędzy przednimi a tylnymi drzwiami ).

Sposób podłączenia :

pin modułu sterowania 70----------->pin modułu sterowania 72

20-------------------------------->10

19--------------------------------->18

8---------------------------------->11

27--------------------------------->12

masę podłącz do słupka pomiędzy drzwiami-->9

 

pin modułu sterowania 71 ---------->pin modułu sterowania 73

20--------------------------------->10

19--------------------------------->18

6---------------------------------->11

15--------------------------------->12

masę podłącz do słupka pomiędzy drzwiami-->9

Jeszcze jedno, zwróć uwagę na w/w piny jakie wychodzą z modułów sterowania przednich drzwi na wtyczkę przy słupkach , aby coś nie pochrzanić .

Było by tego , życzę powodzenia w dokładce elektryki :) .

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki koledzy oby takich więcej forumowiczów konkretnych było w tematach to można nie złe klocki wstawiać :D . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki koledzy oby takich więcej forumowiczów konkretnych było w tematach to można nie złe klocki wstawiać . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje .

pochwal się jak już ogarniesz temat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie gotowe to się pochwale w tym poscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów szyby działaja poprawnie czyli panel przedni blokada przed dziecmi i z kluczyka drzwi odsuwanie i zasuwanie . Dziękuje WAM za podpowiedź korzystałem również z podpowiedzi tego forumowicza" pogromca " -http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59448 .Pozdrawiam;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby wpiac nowe kable to wyciagaliscie piny z kostek, czy wpinaliscie sie prosto w przewody? I jak wpieliscie sie w kostke przy slupku B? Odciecie starych przewodow i podlaczenie nowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki schemat jak jest kilka postów wyżej, ale do do passata przed liftingiem ktoś posiada. Będe wdzięczny za przesłanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie naszukałem schematu sterowania szybami a w kilku postach na forum ludzie przekazują sobie schematy emailem - nie wiem czy to kogoś jara że wysyła emaile????

 

Proszę tutaj link do schematów -

 

http://vwts.ru/electro/wd_p_98.pdf

 

I prosze podajcie sobie linki do schematów a nie żeby kilka stron forum wyglądało tak - " Ja prosze na maila, ja też, ja też, a dla mnie, a dlamnie, proszę , dziękuje, doszło, wysyłam, nie doszło, o doszło ............

 

Otwiera mi się sama szyba pasażera, walcze z tym już kilka miesięcy i nie mogę dojść gdzie się zwiera kabelek

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam sie naszukałem schematu sterowania szybami a w kilku postach na forum ludzie przekazują sobie schematy emailem - nie wiem czy to kogoś jara że wysyła emaile????

trochę już jestes na forum poszukaj a znajdziesz ;)

 

Link nie dziala.

post 2 masz link do passata FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post 2 masz link do passata FL
Dzieki, ale nie potrzebuje ;)

Zwrocilem tylko uwage na niedzialajacy swiezy link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie link działa. Nie zwróciłeś chyba na wyskakujący komunikat że strona potrzebuje przeglądarke pdf fixit reader. Jak zezwolisz na otworzenie dodatku to będziesz mógł oglądać PDFy online.

 

http://vwts.ru/electro/ tu jest ogólny link a jak sobie włączysz tłumaczenie strony to wszystko bedziesz miał po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zwróciłeś chyba na wyskakujący komunikat
Po kliknieciu w twoj link pokazuje sie to:

7f210a736093276bm.jpg

 

 

Dobra, juz dziala. Opera mi blokuje wyskakujace okienka. Pod IE poszlo ;).

 

Zbedne posty do usuniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Potrzebuję schematu do zmiany elektrycznych szyb z 2 na 4 szyby w PASKU B5 KOMBI z 1998 r. POSIADACIE MOŻE TALI SCHEMAT.

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

 

krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że dałeś znać z ie, bo mi firefox też error pokazywał, a pod ie bez problemów:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mam pytanie co do wiązki.... Mianowicie chciałbym już powoli się przygotować do zmiany korb z tyłu na elektrykę i zasatanawiam się czy trzeba dokładać kable w drzwiach kierowcy - miedzy panelem sterowania a modułem sterowania ? Czy VW dał tam "komplet" kabli na wszystkie szyby ? Chodzi mi o ten elemęt zaznaczony na foto

 

Pytam bo nikt o tej części nie wspomniał... więc zostaje tylko zamienić panel na taki który obsługuje 4 szyby i pociągnąć kable od szyb do przedniego słupka ?

Schemat szyb 3 y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zostaje tylko zamienić panel na taki który obsługuje 4 szyby i pociągnąć kable od szyb do przedniego słupka
Dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności