Skocz do zawartości
rosiel

nowa akcja serwisowa

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu akcji serwisowych- czy ktoś z posiadaczy B6 importowanych z USA miał w Polsce robioną jakąś akcję serwisową. U mnie wyświetliło przy przeglądzie bodajże 24M2( nie pamiętam co to miało być) ale ASO Rzeszów nie wiedziało co z tym robić , czy takie akcje na auta z USA obowiązują w Polsce i nie zrobili nic. Jak to naprawdę jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu akcji serwisowych- czy ktoś z posiadaczy B6 importowanych z USA miał w Polsce robioną jakąś akcję serwisową. U mnie wyświetliło przy przeglądzie bodajże 24M2( nie pamiętam co to miało być) ale ASO Rzeszów nie wiedziało co z tym robić , czy takie akcje na auta z USA obowiązują w Polsce i nie zrobili nic. Jak to naprawdę jest?

 

Witaj!

 

Tutaj znajduje się biuletyn dotyczący tej akcji serwisowej:

 

http://rapidshare.com/files/297660928/VW_TSB_for_intake_flap.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w vw i nic nei wiedxza o akcji serwisowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

u wojtanowicza wiedzą bo sie pytałem w piątek kolego

 

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

 

I przy jakim przebiegu?

przy przebiegu 182tyś czyli kraniec bo max tyle wytrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do akcji byłem się spytać co mój Passat 1.9 TDI 105Km 2006 rok miał robione powiedział mi że tylko coś z wycieraczkami ramie by nie jadł je rudy i korozja się nie pojawiała i to wszystko nie ma nic innego jest to możliwe co najlepiej zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy była akcja serwisowa 13D8? Mam taki wpis w książce serwisowej, ale nigdzie nie znalazłem akcji oznaczonej tym symbolem. Dodam, że to wpis niemiecki. Jeśli ktoś się orientuje czego dotyczyła będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś się orientuje czego dotyczyła będę wdzięczny za pomoc

Podaj mi VIN może być na PW zobaczę co da się zrobić.

 

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

 

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy była akcja serwisowa 13D8?

To jest akcja serwisowa związana z napędem pompy olejowej (zębatki napędzające).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki GURAL. Jednak czy po wymianie łańcuszka na koła można być spokojniejszym, ponieważ nadal pozostaje kwestia sworznia ("imbusa") napędzającego samą pompę, który jak wiadomo lubi się ścinać "na okrągło"?

Edytowane przez biczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak czy po wymianie łańcuszka na koła można być spokojniejszym, ponieważ nadal pozostaje kwestia sworznia ("imbusa") napędzającego samą pompę, który jak wiadomo lubi się ścinać "na okrągło"?

Ale tam u ciebie nie ma łańcuszka, są tylko koła zębate napędzające pompę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Mam B6 z DSG i pytanie mam czego dokladnie dotyczy akcja?nowy soft co daje?jakie obiawy ze akcje zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności