Skocz do zawartości
Gość mefi_sc

Sosnowiec - Wymiana rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mefi_sc

Witam pytanie jak w temacie, na allegro widziałem rolka+pasek 53-55zł, nastukane mam 180tyś, ale autko z drugiej ręki, ale profilaktycznie bym go wymienił, bo jakoś czuje ze lekko słaby sie robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części będą coś koło tego, a za wymianę u mnie chcieli 80 zł , ale na razie czekam i przymierzam się by sam to zrobic, mam nadzieję że nie rozwalę sobie auta :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi_sc

własnie tez myśle nad własną robotą, tylko zawsze zostaje to 98% niepewności czy czegoś sie nie spi....toli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone
;) jeśli to 1,8 albo 1,6 to no problem, bez obaw, trzeba podstawowe wiadomości mieć, naciąg i rolka + znaki, a reszta to piwko i zapłon, powinno działać, pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko napinacza nie dokrec sobie za mocno :) Ale jak bedziesz robil to z ksiazka to 2 piwa plus troszke czasu - pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy chyba we wszystkim :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mefi_sc auto nie słabnie od zużytego rozrządu. Jeżdzi aż pasek nie pęknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi_sc

no moze i nie słabnie, ale jak podbony zabieg przeprowadzili mi na warsztacie przy lanosie to róznica kolosalna był , no chyba ze jeszcze przy czymś grzebali a o tym mi nie wiadomo.

 

Stone silnik 1.8 , mówiąc "a reszta to piwko i zapłon, powinno działać, ", masz na mysli ustawianie zapłony po takim zabiegu?

 

Bo gdzies doczytałem na forum ze jak dobrze pozaznaczać, nie popitolić znaków, to powinno smigać bez pierda jak to sie mówi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności