Skocz do zawartości
adamq

Układ chłodzenia- Check coolant?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego now, odpowiedziałem Ci na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny dziwny przypadek, kiedyś zobaczyłem, że płynu jest poniżej minimum, odkręciłem korek, płyn wszedł na połowę pomiędzy min i max. Zawsze tak mam. Odkręcam korek płyn wraca. Wina korka? Tak jest zawsze ok minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzasz na ciepłym czy zimny silniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze inny dziwny przypadek, kiedyś zobaczyłem, że płynu jest poniżej minimum, odkręciłem korek, płyn wszedł na połowę pomiędzy min i max. Zawsze tak mam. Odkręcam korek płyn wraca. Wina korka? Tak jest zawsze ok minimum.

 

Normalne zjawisko.Zawsze jest tam jakieś ciśnienie- silnik gorący- wyższe, zimny- niskie lub brak. Otwierasz korek, sprężone powietrze pod korkirm uchodzi, płyn się podnosi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie komunikat zapala się jak auto nocuje na dworze.

Kiedyś myślałem, że to tylko zimą, a tu na końcu lipca też się pokazał.

Po przejechaniu się i ponownym włączeniu silnika wszystko ok.

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak było, sprawdziłem stan płynu na oko niby ok. Dolałem dosłownie setkę może nawet nie całą i już ponad rok spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje Także u mnie pojawił się komunikat z tym że płyn w zbiorniczku na max temp. na zewnątrz -8 stopni po wykasowaniu błędu vcds-em problem jak na razie się nie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopuje Także u mnie pojawił się komunikat z tym że płyn w zbiorniczku na max temp. na zewnątrz -8 stopni po wykasowaniu błędu vcds-em problem jak na razie się nie pojawia

 

Siema, mialem to samo na jesieni, teraz powrocilo. Mialem na wiosne wymieniane chłodnice.

Moge zostawic auto na tym komunikacie żeby sie rozgrzalo?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności