Skocz do zawartości
malp

Zatkane spryskiwacze b6

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w moim CC spryski na szyby ida nie mgiełka tylko z każdego sprysku idą 3 strumienie wody na szybę. czy mozna wymienić spryski na taki z mgiełką jak np w golf V? będa pasiły od golfa ? B6 zwykły ma mgiełkę? może od b6 podejdą?

 

Wyjmowane spryskiwacze oczść bo możliwe, że są przytkane. Golf V i VI oraz B6 mają takie same spryskiwacze z mgiełką i oczywiście pasują do Twojego CC. Także śmiało możesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wydaje mi się ze pokazuje za wczesnie bo chyba w polowie juz mi się świeci. ciekawe czy da sie to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy u was też ta mgła leci na boczne szyby a jak nie czy jest jakaś regulacja tych sprysków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy u was też ta mgła leci na boczne szyby a jak nie czy jest jakaś regulacja tych sprysków :)

 

 

Oczywiście, że jest regulacja. Znajduje się od czoła spryskiwacza przy samej jego dyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie z innej beczki - orientuje się ktoś w którym miejscu znajduje sie zaworek zwrotny w instalacji spryskiwaczy szyb?

Mam problem bo płyn w przewodach cofa się do zbiornika i gdy uruchamiam spryskiwacze muszę czekać kilka sekund zanim pompa dopchnie płyn do dysz spryskiwaczy. Rozebrałem dzisiaj odcinek pod maską i ani w dyszach (podgraewane) ani na instalacji nie znalazłem zawroka zwrotnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem ze spryskiwaczami szyby, w ogóle nie działają. Pompka nie chodzi, ale gdy podłączyłem ją pod 12V to działa. Czy ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności