Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licznik do benzyny o numerze 3B0 920 822 a chciałbym go przerobić do taki do TDI (żeby dobrze wskazywał obroty po zmianie tarczki na taką od TDI), jakiego wsadu powinienem szukać?

 

Czy wsad o numerze 3B0 920 822 A będzie dobry?

Edytowane przez leszeeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wsadu do licznika 3B1 919 890 B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam licznik 3B1 919 930C angol z MFA i chciał bym mu zapodać wsad z licznika T4 bo do niego trafi ale bez MFA wsad o numerze 7DO 920 800B

Czy licznik bedzie na nim chodził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję wsadu licznika do Passata 3C - 3C0 920 870 Q

 

Z góry dziękuję za pomoc,

Edytowane przez adampek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wpisałem w szukajkę tarcze zegarów do B5(3B) i B5(3BG) i wyskoczył mi ten temat

a mianowicie chcę zamienic tarcze zegarów w licznikach i chciałbym do mojego licznika w pasku B5(3B) wyświetlacz 1/2 fis, silnik 1,9 TDI(wersja europejska) wsadzic tarcze z licznika od paska B5(3BG) po lifcie też z wyświetlaczem 1/2 fis (wersja europejska) a konkretnie chodzi mi o foto wszystkich podświetlonych ikony na tarczach zegarów w B5(3B) i B5(3BG) jak byście mieli takie cos to byłbym wdzięczny

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wsadu licznika do skody Octavia 1.4 (BCA) licznik 1U0 920 841A oraz fotki z jego widokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

Znajomy przełożył sobie licznik z passata do golfa 98rok i ma problem z przekłamywaniem prędkości, chciał bym mu wgrać odpowiedni wsad. Zegar z Passata to 3B0 919 890 J, jeśli się nie mylę powinienem wgrać mu wsad 1J0 919 890 A lub 1J0 919? Liczniki bez CAN, pełne FISy.

Poprawcie mnie jeśli się mylę i wrazie czego proszę o odpowiedni wsad.

 

Ma ktoś?

Edytowane przez PaoloM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsad licznika :

VDO V08 B5 KOMBIINSTR

3B0 919 930 D

ok nie wiem jak dodać Bin-a więc jakby ktoś potrzebował bin to napewno poratuje :)

oraz drugi bin VW Bora TDI 130BHP -2003 full Fis

Edytowane przez marek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję wsadu licznika do skody Octavia 1.4 (BCA) licznik 1U0 920 841A oraz fotki z jego widokiem

wsad w załączniku, co prawda nie jest od silnika 1.4 a 1.9TDI Full FIS Skoda Octavia 2001

1U0 920 841F.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma problem z przekłamywaniem prędkości,

Tu mam pytanie czy da sie zgrać oryginalny licznik z angielskiego auta chodzi o predkościomierz ,żeby po włożeniu europejskiej tarczki prędkość była pokazywana bez zakłamań???

Drugie pytanie :gdzie znajde eeprom 24Cxx od licznika Passat pół Fis 3B0 920 922 patrzałem od tyłu licznika i nic nie znalazłem czy jest on od strony wskazuwek?

Trzecie pytanie :Czy uda mi sie coś z tym licznikiem zrobić jest on od benzyny- automata a ja mam takie jak w opisie i nie mam fisa :( ale mam MFA :) Jakieś pomysły???

Edytowane przez marek664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu mam pytanie czy da sie zgrać oryginalny licznik z angielskiego auta chodzi o predkościomierz ,żeby po włożeniu europejskiej tarczki prędkość była pokazywana bez zakłamań???

Da się, trzeba tylko dopasować odpowiedni wsad z licznika EU do licznika UK. Podaj numer licznika UK, to ktoś ci podpowie jakiego wsadu szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj numer licznika UK, to ktoś ci podpowie jakiego wsadu szukać.

Ok :) podaje :

1U0 920 911F Kombi+Wegfahrsp Vdo V07

software version VWK501LL

Licznik z Octavii 2002 MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje gdzie i w jaki sposób we wsadzie są zapisane informacje o wskazniku paliwa na jakim oporze ma działać ?

I drugie czy wszystkie liczniki niebieskie Golf Passat T4 w swoich licznikach posiadaja taki sam silniczek/potencjometr od wskazania poziomu paliwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje wsadu 3BO 920 926A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsad w załączniku, co prawda nie jest od silnika 1.4 a 1.9TDI Full FIS Skoda Octavia 2001

Paweł czy ten wsad jest z europejskiej wersji??Porównałem z angielska i mysle ze po zmianie a wlasciwie mixie mojej pamieci z ta ,predkosciomierz- licznik -angielski bedzie pokazywał predkość jak w liczniku europejskim,przypomne ze wyskalowanie jest inne a tarcze europejskie mam.

Moje przypuszczenia były słuszne licznik angielski po zmianie adresow pamieci na wzor europejskiego i zmianie tarczki predkościomierza pokazuje tak jak powinien :) i nie trzeba szukać dokladnie z identycznym numerem licznika . :-)

Edytowane przez marek664
update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję wsad do licznika audi A4 B5 TDI (00-01)

 

VDO 8D0 920 932 F [8D0920932F]

(TDI, Europa, pełny FIS, rok 2000 lub 2001)

 

licznik jak na foto http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...9735c6cc5434e3

 

może ktoś posiada w swoich zbiorach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbon01

Witam, poszukuje WSAD do licznika audi a3 TDI 00-01

 

VDO (TDI, Europa, pełny FIS, rok 2000 lub 2001)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wsadu o nr 3C08920870, 3C08920871, 3C08920872

Obojętnie jaka literka a końcu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam wsadu o nr 3C08920870, 3C08920871, 3C08920872

Obojętnie jaka literka a końcu.

Pozdrawiam.

 

Witam.

 

Jeżeli chodzi Ci o licznik do passata B6 to numery powinny być 3C0920870, 3C0920871, 3C0920872 i jest tego mnogo na cardamp.ru

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności