Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Pany potrzebuję wsad do licznika 3B0 920 842 (benzyna pełny FIS przedlift) -potrzebny na wczoraj :help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję wsadu do licznika 1T0-920-972 B od

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam

potrzebuję wsadu do licznika 1T0-920-972 CADDY benzyna europa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wsad to benzyna do 260kmph, więc i predkosciomierz ci kantuje pewnie. Musisz poszukac 3b0 919 880D. Powinno zadziałać. A najlepiej wyciagnac licznik i zobaczyć jaki ma fizycznie numer.

 

Wysłane z 1+3

 

Witam ponownie. Trochę to trwało ale znalazłem trochę czasu i wyjąłem licznik na którym jest numer 3B1 919 880C, a więc ktoś coś w nim kombinował, mam takie pytanko czy tylko wystarczy wgrać odpowiedni wsad do tego licznika i pewnie zakodować na nowo kluczyki?

 

Zastanawiam się troszkę czy nie pójść kroczek dalej i nie wymienić tego licznika na licznik chociażby z 1/2 FIS, tylko zastanawiam się czy w moim aucie jest to możliwe i jaki by musiał być ten licznik?

 

Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejsce tego licznika raczej nie zadziała 1/2 fis. Wrzuć wsad zgodnie z numerem licznika i zobacz czy będzie ok.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

szukam od dłuższego czasu wsadu do mojego licznika o nr 3B0920820A .

Jest to licznik od passata 99r 1.9 tdi 90KM,obecnie mam załadowany wsad z końc. 822 ale jest mała choinka może da się go zastąpić innym???

pozdrawiam Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5fl 1.8t 2001

mam licznik o nr 3b0920825

niestety przy odczycie i zapisie kabel nawalił i mam wysypany wsad. Potrzebuje 3b0920925 lub 3b0920825.

Ewentualnie co mogę w zamian? 1/2fis, pb, 2001r.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

b5fl 1.8t 2001

mam licznik o nr 3b0920825

niestety przy odczycie i zapisie kabel nawalił i mam wysypany wsad. Potrzebuje 3b0920925 lub 3b0920825.

Ewentualnie co mogę w zamian? 1/2fis, pb, 2001r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję wsady do 2 liczników 

3aa 920 871A biały oraz 3aa 920 880 C kolor

 

Mile widziany przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje wsad 3b0920849Ax VDO  04 . Pytanie moje bo ja mam teraz licznik 3b0920847 E VDO 08 czy ten pierwszy podejdze. Bo wgrywalem z mojego wsad i na tym vdo 04 wyskoczyly krzaczki. Mój ma 4 cyfrowy piny a ten pierwszy 5 cyfrowy. Jak mu zapisać wsad ? Mimo przepisać eepromie? Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wsady nie będą zamienne bo mają zupełnie inna strukturę eeprom.

Ten pierwszy powinien mieć tak samo 4-ro cyfrowy pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten licznik vdo v04 ma 5 cyfrowy piny 50183 a mój 4 cyfrowy. 

Teraz, josephx76 napisał:

Ten licznik vdo v04 ma 5 cyfrowy piny 50183 a mój 4 cyfrowy. 

Zgadza się bo zapomniałem. Wcześniej zmieniłem z pół fisa xxxxx829a vdo v08 na 847 e vdo v08 Full fis i nie było problemu.

5 minut temu, josephx76 napisał:

Ten licznik vdo v04 ma 5 cyfrowy piny 50183 a mój 4 cyfrowy. 

Zgadza się bo zapomniałem. Wcześniej zmieniłem z pół fisa xxxxx829a vdo v08 na 847 e vdo v08 Full fis i nie było problemu.

A i holewa nie zapisałem eepomu licznika tego 3b0920849Ax a zapisałem mój i teraz krzaki. Ma może ktoś ten wsad ratunkowy. Dzięki i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to że wgrałes nie taki wsad masz 5 cyfr.

Przerobilem tych liczników dziesiątki i nie widziałem jeszcze 5 cyfr. Chociaż pin tak naprawdę jest 5-cio cyfrowy, bo pierwsze jest 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukiwany wsad do licznika 3b0 920 929 a(diesel uk) by byla benzyna eu ? tarczki sa, wsadu brakuje w licznik. Poratuje ktos? Bo linkow do paczek ze wsadami ni uja nie widze. A przeszukalem i zdurnialemm juz ktory bedzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tauka napisał:

Wgraj sobie to, zadziała bez problemu.

 

3B0920849A__KOMBI_WEGFAHRSP_VDO_V04.bin

Dzięki.

11 godzin temu, tauka napisał:

Może przez to że wgrałes nie taki wsad masz 5 cyfr.

Przerobilem tych liczników dziesiątki i nie widziałem jeszcze 5 cyfr. Chociaż pin tak naprawdę jest 5-cio cyfrowy, bo pierwsze jest 0

Też mnie to dziwi że piny jest 5 cyfrowy. Zaraz po zamontowaniu licznika i podłączenie go do kompa programem  comander wyświetliło 5 cyfrowy piny przed moim modyfikowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Wsad wyrany jest ok 4 cyfowy piny. Tylko mam problem z immo . Jak robię adaptacja kodowanie kluczyków wpisuje nowy piny i Stary i akceptuje,potem pisuje ten stary pin i wywala sesję  . Procedura z Ross tech oczywiście. I mi się vcds zawiesza po czym go rozlacza. Czy mam kupić nowe pestki immo 3 ? . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszą być nowe pastylki. od immo3 są jednokrotnego zapisu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, tauka napisał:

muszą być nowe pastylki. od immo3 są jednokrotnego zapisu...

Dzięki. Tak jak myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co zmieniać pastylki, lepiej wsad odpowiednio przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie przeszukałem całe 40 stron tego wątku, plus chyba cały internet i nie mogę znaleźć wsadu do licznika 3B0920847A. Posiada ktoś z Was może i by się podzielił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności