Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzięki za szybką odpowiedz.Czy za pomocą vagcoma można zczytać vin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jorge83

A ja panowie potrzebuje taki sam wsad 3B0 920 922 A ,tylko bez A na końcu,jest to benzyna 1.8 1/2 fis,z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vwan13

Witam posiadam zegary 3B1 919 930 C (od anglika) Passat b5 99 rok niebieskie podświetlenie. Od jakiego europejskiego odpowiednika będzie pasował wsad z pamięci tak żeby wskazywały w km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam zegary 3B1 919 930 C (od anglika) Passat b5 99 rok niebieskie podświetlenie. Od jakiego europejskiego odpowiednika będzie pasował wsad z pamięci tak żeby wskazywały w km.

 

3b1 919 880

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kiedyś niechcąco wykasowałem Eeproma z zakupionego kiedyś {4 lata temu}na Allegro zegara, po załadowaniu pliku z powrotem u kolegi przestał działać wyświetlacz 1/2 Fis,po odświeżeniu tematu w garażu stwierdziłem, że jest tam za mało tych linijek z Eepromem być może jest to przyczyna że niekompletny i dlatego nie działa sam wyswietlacz??, dzięki za pomoc jeśli ktoś posiada zgranego Eeproma z takiego zegara, {na forum nie znalazłem?}

, może ktoś posiada taki "wsad" Eepromu do tego typu zegarów : 3B0920822A 20V { ID:VWZ7ZOX,1488225}

Dzięki z góry i pozdrawiam

 

Marek

Edytowane przez Markus227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , za wskazówki oraz adresy linków, w przyszłym tygodniu powalczę z tymi Eepromami... ciekawe czy zadziala ten wyświetlacz??..dam znać co z tego wyszło...

 

 

Niestety nie udało się-- mimo wielu prób i wgrywania różnych Eepromów wyświetlacz 1/2 nie działa oraz ilość linijek nie zwiększyła się jest nadal tak samo tylko 16-linijek może jest uszkodzony{24c02} ? poradźcie może ktoś się z tym już spotkał?

Dzięki

Poniżej w nienajlepszej formie , przepraszam za jakość- obrazki po załadowaniu Eepromu do zegara { dwa różne}

Epromy po wgraniu do zegara.doc

Edytowane przez Markus227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś nie grało z epromami, daj znać na mejla, zgram Ci własnego (mam identyczny licznik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś z was dysponuje wsadem do angielskiego licznika 3C0920971. Czy po wymianie wsadu prędkościomierz będzie dobrze skalował kilometry a tempomat będzie w km/h. Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w stanie mi pomóc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od razu mówię że się nie znam więc jesli wyda wam się to głupie pytanie to możecie mi kopa zasadzić.

Mam anglika w którym ktoś zamontował europejską tarczkę - jak wiadomo licznik oszukuje.

Czy wgranie nowego sterownika wystarczy?

I czy trzeba wymontowywać licznik?

 

Z góry dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

od razu mówię że się nie znam więc jesli wyda wam się to głupie pytanie to możecie mi kopa zasadzić.

Mam anglika w którym ktoś zamontował europejską tarczkę - jak wiadomo licznik oszukuje.

Czy wgranie nowego sterownika wystarczy?

I czy trzeba wymontowywać licznik?

 

Z góry dzięki za info

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=542189&postcount=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, większości opisu jeszcze nie przetrawiłem, ale z metody 1 wynika, że zamiennikiem do GB 3C0 920 971 może być najprawdopodobniej EU 3C0 920 871. Pod koniec tygodnia będę miał can commandera, może mi się uda podmianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka, większości opisu jeszcze nie przetrawiłem, ale z metody 1 wynika, że zamiennikiem do GB 3C0 920 971 może być najprawdopodobniej EU 3C0 920 871. Pod koniec tygodnia będę miał can commandera, może mi się uda podmianka.

jak szukasz 3C0 920 871 to mam taki wsad.

gorzej jak ten Twoj can commander nie obsłuży tego licznika.

pozatym jeszcze nie widziałem opisu co i gdzie trzeba przekopiować w tych licznikach.

ale do upartych swiat nalezy :D

nie zapomnij sie podzielić info tu na forum

3C0920871.rar

Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsad będę próbował, szkoda wydawać 500zł na allegro. Czy VAG K+Can Commander 1.4 nie obsługuje liczników od B6, to byłaby straszna kaszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, niestety Vag Can Commander z moim licznikiem nie działa. Nie mogę odczytać eepromu z licznika, zapis z pliku działa tylko teoretycznie tzn pokazuje że zapisuje ale nic się nie dzieje. Nie działa nawet korekta licznika, można tylko odczytać stan licznika. Spotkał się może ktoś z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie laczysz? bo to powinno byc połączenie can i bodajże kanal 7 Kombi

Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest ok. program widzi licznik, tyle że nic nie można zmienić ani odczytać poza stanem licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertos27

Witam,

pilnie potrzebny wsad 3B1919880D

poratuje ktoś? :-(

Edytowane przez robertos27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności