Skocz do zawartości
dzali0

koło pasowe pompy wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaki numer fabryczny posiada oryginalne koło pasowe pompy wspomagania do paska kombi 1989r b3, 35I 1.6 diselek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem w sklepie internetowym ale numer tego koła 038 145 255 - to jest koło do modelu z 1996r a chciałbym znać do modelu z 1989r

Edytowane przez dzali0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być płaskie lub tłoczone , lepiej napisz ile masz pasków klinowych (jeden czy więcej) i jakie masz rozmieszczenie pasków-jest chyba cztery rodzaje ułożeń pasków-klinowe i szerokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jeszcze mam pytanie o adres jakieś strony z częściami żebym mógł wpisać ten numer i żeby wyświetliło mi wygląd tego koła. Jest taka możliwość?

Patrzyłem na http://www.auto-partner.pl ale tam niema takiego koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem koło i udało mi się z wielkim trudem rozszyfrować numer to jest 027145255. Dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czym się różni koło pasowe wspomagania od B3 a B4?

 

Katalogowa jedynie różnica w początkowej liczbie 027 oraz 037..

 

Tu zdjęcie:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?7123843-FS-P-S-PULLIES-20-shipped-each&p=87255574

 

wyglądają na fotce identycznie??

Edytowane przez szopenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie czym się różni koło pasowe wspomagania od B3 a B4?

 

Katalogowa jedynie różnica w początkowej liczbie 027 oraz 037..

 

 

Jak dla mnie to do różnych silników szły różne paski klinowe. ETKA podaje że były paski o szerokości od 9,5 do 11,9mm więc różnią się pewnie szerokością rowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szopenn do Twojego wozu podejdzie koło pasowe z każdego b4, oprócz vr6. Z b3 już nie z każdego, musi mieć wymiary 105 x 105 x 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kóła są takie same, różnica jest w odsadzeniu, ale dorobienie dystansu to nie problem, można również kupić dystans od vw, bo w pierwotnym założeniu tak to robiono fabrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności