Skocz do zawartości
jackdob

Norwegian - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o opinie na temat tych linii lotniczych....

mam zabukowany już bilet i była to jedyna tania a zarazem docelowa (bez przesiadki) możliwość dolecenia z Warszawy do celu.....

 

rozważam jeszcze opcję rezerwacji autka przez ich stronkę z wypożyczalni na lotnisku....

 

jeśli ktoś latał tymi liniami to poproszę o wszelkie możliwe opinie i oceny.....

a także jakiekolwiek rady, bo pierwszy raz korzystam z tzw tanich linii lotniczych......

 

 

z góry dzięki za każdą sugestię :)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się to są linie norweskie nic ci nie grozi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujas lata do Oslo bodajże i nigdy złego słowa nie powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też latałem Norwegianem do Oslo i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norwegian jest spoko

nawet przy lekkim przekroczeniu masy walizki, nie czepiają się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :)

dzięki za wszelkie info

 

ale mam jeszcze jedno pytanie

nie rezerwowałem miejsc w samolocie, bo kolega powiedział mi że nie potrzeba w tanich liniach..

 

oczywiście dostałem maila potwierdzającego lot i bilety oraz info o rezerwacji miejsc,

 

pytanie czy warto rezerwować i dopłacać czy nie....

bo teraz to sam już nie wiem :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do samolotu linii typu tani przewoźnik nie ma rezerwacji miejsc. Jest za to piękna metoda z czasów edukacji "poszły konie po betonie", czyli kto pierwszy ten lepszy.

 

Dlatego warto być jednym z pierwszych w kolejce, bo masz o wiele większe pole wyboru co do siedzenia. Przy oknie, na skrzydle, przy wyjściu awaryjnym - do wyboru, do koloru. Natomiast jak się spóźnisz - zostaje szukanie ostatnich miejsc, co przy ponad 200 głowach siedzących już w fotelach do łatwych nie należy.

 

Nie dopłacaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co ta dopłata za rezerwację, którą mogę sobie zrobić??

 

z tego co się zorientowałem na innych tanich liniach wogóle nie ma rezerwacji miejsc...

Norwegian ma taką możliwość....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodząc do samolotu linii typu tani przewoźnik nie ma rezerwacji miejsc. Jest za to piękna metoda z czasów edukacji "poszły konie po betonie", czyli kto pierwszy ten lepszy.

 

Dlatego warto być jednym z pierwszych w kolejce, bo masz o wiele większe pole wyboru co do siedzenia. Przy oknie, na skrzydle, przy wyjściu awaryjnym - do wyboru, do koloru. Natomiast jak się spóźnisz - zostaje szukanie ostatnich miejsc, co przy ponad 200 głowach siedzących już w fotelach do łatwych nie należy.

 

Nie dopłacaj.

 

Dokładnie tak. Nic dodać nic ująć. A dopłata to pic na wodę,zarezerwujesz miejsce a i tak jakiś pacjent ci je zajmie a pani stewardessa skieruje Cię na najbliższe wolne miejsce

Edytowane przez ksynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności