Skocz do zawartości
Koles100

Pompa paliwa - którą kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Passata 1.8, rocznik 1992, 66KW (90KM). Niestety zajeździłem swoją pompę i muszę wymienić.

Znalazłem taką:

http://moto.allegro.pl/item757258150_pompa_paliwa_vw_golf_iii_passat_vento_seat_1_bar.html

Czy będzie ona pasować i czy nie jest to jakiś bubel? Auto jest stare i nie zależy mi, żeby kupować najlepsze części, ale z drugiej strony nie chcę, żeby się rozkraczyło w połowie drogi, czasami jeżdżę bardzo daleko.

Spisałem numery ze starej pompy, jest ich bardzo dużo, podaję te, które wydają się być najważniejsze:

771

49/9L

375A

 

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu kupilbym uzywana ale oryginalna z jakiegos golfa III z takim samymym motorem. kup rower nowy z hipermarketu za 150zl i kup markowy uwzywany w tej samej cenie, na czym dalej zajedziesz?? :) Takie jest moje zdanie i tez aktualnie szukam pompy ,wiec zycze slusznej decyzji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa bedzie ok,tylko cena mi troche podpada.Moze mam obsesje bo nacialem sie ostatnio na tanich czesciach,ale chytry traci 2 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompe tylko brac uzywke oryginal i jesli jest gaz zrobic jej odciecie zeby znow nie zatarlo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a gdzie dostanę używaną oryginalną pompę? Oryginalną, tzn. produkcji VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro, roznego rodzaju szroty,sklady czesci uzywanych itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wkład pompy ten z linka (chyba ten sam sprzedawca) do swojego ABSa 3 lata temu i działa ciągle bez problemu. Ważne żeby nie mieć pusto w baku. Co do odcinki pompy podczas jazdy na gazie to są dwie teorie i także przerabiane na naszym forum. Ja po zatarciu oryginalnej też zamontowałem odcięcie pompy ale go nie podłączyłem kablami (wisi w skrzynce z bezp.) bo stwierdziłem, że pompa i tak ciągle działa jeżdżąc na benzynie zatem producent przewidział że to będzie długo działać, poza tym czymś trzeba wtryskiwacz chłodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją wysłałem do regeneracji i jestem zadowolony. Jest zakład w brzegu dolnym, który się tym zajmuje (?). Możesz wysłać emaila: [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam padła mi pompa paliwa w baku passat B3 91r 2.0 2E SYNCRO na plastiku w którym siedzi pompa jest napisane

PIERBURG 7.21598.01 1 008 jaką mam kupić

proszę o jakieś dane tej pompy i co można podebrać

może jakieś linki np allegro

20140907_160233.jpg

20140907_160257.jpg

20140907_161027.jpg

20140907_161039.jpg

20140907_161052.jpg

a całość siedzi jeszcze w jednym plastiku na którym jest pływak

20140907_162206.jpg

20140907_162212.jpg

20140907_162238.jpg

20140907_162223.jpg

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do prawidłowego działu + reg.pkt 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności