Skocz do zawartości
misiofazi

Elektrycznie opuszczane szyby z tyłu pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to wszystko wychodzi cenowo i jak z dostepnoscia czesci do zalożenia szyb z tyłu...

Zastanawiam się nad takim zabiegiem ale czy potrzebne mi to do szczesnia.... zastanawiam sie i kalkuluje .. Jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mam pytanie mam już wszystko ale jak ciągnąć te przewody do przednich słupków i co dalej, jak komfort obsługuje tylko 2 szyby elektr? jaki to ma sens kur... po co ja to kupowałem, mam też panel na 4 szyby, czy o to chodzi żę mam stary panel i będzie działać 2 lewe , 2 prawe

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie jak to wszystko wychodzi cenowo i jak z dostepnoscia czesci do zalożenia szyb z tyłu...

Zastanawiam się nad takim zabiegiem ale czy potrzebne mi to do szczesnia.... zastanawiam sie i kalkuluje .. Jak to jest ?

 

 

za wszystko bez modułu komfortu podobno nie trzeba kupować dałem z przesyłkami 380zł na allegro, ale to do b5 przed liftem, u ciebie będzie po czyli jeszcze taniej

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie mam już wszystko ale jak ciągnąć te przewody do przednich słupków i co dalej
...Szukajka.

http://forum.vw-passat.pl/threads/17737-Elektryka-tylnych-drzwi-Wymiana-tylnych-kolb-na-elektrykę?highlight=szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pomagać to z sensem, ten temat dawno juz przeczytałem i ktoś napisał że jest potrzebna centralka na 4 szyby gdzie niby ona jest, autorowi bynajmniej nie chodziło o moduł komfortu ( jaki jest jej numer )

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jest potrzebna centralka na 4 szyby gdzie niby ona jest, autorowi bynajmniej nie chodziło o moduł komfortu

Osobiście wolałbym kupić moduł komfortu za około 70-100 PLN i zrobić jak fabrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie smigaja wszystkie 4 na starym module ktory był tylko na dwie szyby, wystarczy doprowadzic tylko przewody i założyc blachy z silniczkami i wszystko śmiga jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly problem ,a mianowicie autko to passat b5 fl 2001r dokladam tylne szyby w prodzie jak juz pisali podokladalem po 4 przewody z slupkow A do slubkow B wiazki zostaly ori tyklo dolozona jes wiazka do szyb i problem jest taki ze sterowanie dziala tylko z tylnych przelacznikow szyb a od kierowcy nie reaguje graty wkladale z passata b5 2000r co musze jeszcze zrobic ?? nr modulu komfortu 1C0 959 799 A . musze go zmienic jak tak to na jaki ?? czy przekodowac ?? jak to zrobic ?? prosze o pomoc bo auto mi stoi juz kilka dni . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam maly problem ,a mianowicie autko to passat b5 fl 2001r dokladam tylne szyby w prodzie jak juz pisali podokladalem po 4 przewody z slupkow A do slubkow B wiazki zostaly ori tyklo dolozona jes wiazka do szyb i problem jest taki ze sterowanie dziala tylko z tylnych przelacznikow szyb a od kierowcy nie reaguje graty wkladale z passata b5 2000r co musze jeszcze zrobic ?? nr modulu komfortu 1C0 959 799 A . musze go zmienic jak tak to na jaki ?? czy przekodowac ?? jak to zrobic ?? prosze o pomoc bo auto mi stoi juz kilka dni . pozdrawiam

 

Twój moduł jest na 2x el. szyby. Musisz szukać takiego na 4x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Mam auto z modulem 3B0959798G natomiast chce dolozyc z tylu elektryczne szyby i otwieranie auta z pilota. Czy powinienem miec modul 3B0959796K czy bez K. Jak sie tego dowiedziec ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.a ma ktos taki na sprzedanie z K ? Czybtaki modul trzeba jakos programowac lib cos z nim robic poza zamontowaniem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta, brakuje mi połaczenia od słupa A do słupka B. Wiem gdzie podłączyć, ale czy tam do kabli idą kostki jakieś czy same piny wpinaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1JO 959 799 S - zagra na 4 szyby czy nie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności