Skocz do zawartości
Gość Bucer

Światła podsufitki świecące bez przerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bucer

Witam wszystkich serdecznie.

Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem passiora i przeglądam forum w poszukiwaniu tego i owego, ale nadszedł najwyższy czas żeby się ujawnić. Niestety nie będę kfalił się swoim passiorem tyko mam mały problem... Zacznę w ten sposób: Była godzina 2:15 w nocy (4stopnieC temp na zewnątrz) jak mój problem się pojawił, mianowicie w momencie gdy wsiadłem do auta zauważyłem, że podświetlenie podsufitki wo-gule nie zgasło!

Przeglądałem forum i wszyscy piszą że albo im nie świeci wo-gule, albo stroboskop. Stroboskopa to mam jak zamykam auto z pilota a drzwi są otwarte na oścież. Ale bardziej mnie nurtuje ten drugi problem... Czy ktoś może wie co może powodować to że podświetlenie podsufitki cały czas się pali, nawet jak auto jest zamknięte z pilota z zewnątrz? Jedynym sposobem było przełączenie przełączników w pozycje neutralna, żeby się nie paliły cały czas. Podejrzewam że aku bedzie do naładowania po takiej nocce, ale już mi się nie chciało o 3 w nocy z tym walczyć.

 

Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie miłośników i muszę powiedzieć że teraz już wiem dlaczego ludzie tak kochają passiory ;) hehe 6 literkow na 100 kilo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem to wszystkie 3 się palą? Jezeli tak to ja bym stawiał na moduł a raczej na przekaznik w module komfortu. Ale ręki nie dam sobie obciąć. Sprawdz najpierw tam.

Jezeli masz wersje Angielską, to moduł umnie jest pod dywanikiem pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też światła nie gasły, awarię miały przewody w jednych tylnych drzwiach ze starości się po wykruszały i połamały na przejściu do karoserii.Komp odbierał to jakby cały czas były otwarte i nie wyłączał oświetlenia.Nawet centralny zamek nie zamykał tych drzwi.

Kable wymienione i jak na razie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności