Skocz do zawartości
Gość Maciej Wiśniews

regenerowane elementy zawieszenia do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krajny

Do a4 zakladalem regenerowane i bylo ok.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olexi

Navkol ja mam adres do katowic: Zakład Mechaniki Pojazdowej Zbigniew Jabłoński,

ulica 1go Maja 20, 40-224 Katowice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX olexi, Pewnie wyślę im swoje, bo mi z lewej strony przedni górny tłucze.

A w 3City nikt nie słyszał o regeneracji... Szkoda :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radekiada

Do kolegów z Warszawy i okolic !

Usłyszałem kiedyś, że podobno w Zielonce k. W-wy znajduje się

zakład, który regeneruje wahacze i inne elementy zawieszenia.

Jeśli tak, jaka jest wasza opinia o nim i ewentualnie proszę o adres bądź telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej007

Witam,

mój znajomy raz regenerował a potem kupił podrabiane i te wszystkie zagiegi skończyły se zakupem oryginalnych bo inne po 3 miesiącach nadawały się na śmietnik. Więc albo oryginlny komplet za około 2 tyśie albo taniej i wymianki co 3 miechy.

Całe szczęscie jeszcze nie musiałem wymieniac.

Pozdrawiam. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel2x

Witam nie orientuje si ektoś z was czy w bielsku-białej lub okolicach jest dobry warsztat który regeneruje zawieszenie .. słyszałem od znajomego otym iz w passatach nie opłaca sie regenerowac tych prostych wahaczy .. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Gdańsku we Wrzeszczu na ul. Prusa (wjazd od Kościuszki) regenerują wachacze jak by kto pytał. Jak tylko MS zacznie sie sypać to bede regenerował swoje oryginały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie 14 miesiecy jezdze na regenerowanych i jest miód malina nie stuka nie puka i zrobilem 30 tyś/km. kwestia oczywiscie warsztatu jakie ma regenerowane ja robiłem w Zielonce u Błońskiego, który sam regeneruje wachacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiek jakie ceny mają,ile płaciłeś za komplet, czy wymiana wchodzi w rachubę i jakie warunki trzeba spełnić, czy trzeba miec orginały na wymianę czy cos? jak to wyglada?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja kupiłem na allegro za ok 700 PLN kompletne zawieszenie + przegub.Jakieś niemieckie zamienniki w niebeskich pudełkach.Niepamietam nazwy...Coś na D...Jeżdze rok i nic nie puka,przegub również nie sygnalizuje potrzeby wymiany.Jeśli regenaracja ma kosztować Cie kilka PLN mniej to chyba nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład Mechaniki Pojazdowej Zbigniew Jabłoński. Tez słyszałem dobrą opinię o tym zakładzie ale za komplet dolne 120zł górne 70zł zaśpiewali mi 2lata temu wiec zakupiłem z tej firmy http://moto.allegro.pl/item958273449_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_komplet.html ,jazda spokojna, miasto 90% zrobiłem już 50 tyś:ups: miałem teraz przegląd 18 marca mam luz na jednym górnym wachaczu, firma niemiecka i myślę że jest dobra(przegub też mam z tej firmy i jest oki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te same kupiłem.Nie chce robić reklamy,ale po co płacić za to samo w sklepie jeszcze raz tyle albo regenerować i zaoszczedzić kilka PLN ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale to nie chodzi o taniej ,tylko chodzi o dobrze zregenerowany wahacz, do tego kolo daje rok gwarancji w katowicach na niego,więc w razie jakieś draki jade i wymienia mi na następny w swoich kosztach,a nie kupisz na allegro za 700zł +wymiana z 400zł lub lepiej i wes teraz wymontuj i oddaj na gwarancję.Lepiej pojechac do tego co robił i niech wymieni sam.mówi ze te regenrowane na 50tys starcza, ja mam LEMY orginalne za 1700zł i 53 tys i sie tłuc zczynają.więc wybór do kazdego nalezy. koszt regeneracji to 1000zł cały komplet.

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile km kto przejeżdża, regenerowane wahacze też są dobre.Wiemy w jakim stanie są nasze drogi,prawda.A może ktoś słyszał o warsztacie który regeneruje wahacze do b5 w Bydgoszczy lub okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszt regeneracji to 1000zł cały komplet.
1000 zł za 8 wahaczy? No to się nie opłaca :kwasny: A wytrzymają zapewne tyle, co te za 700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DPeteros

Witam,

 

Dzisiaj w swoium B5 99r. wymieniłem prawą stronę dolną na wahacze regenerowane. Byłem mile zaskoczony że wszystkie elementy gumowe są firmy TRW oraz końcówki też są TRW. Nie spodziewałem się tego. Koszt dwóch dolnych i łącznika stabilizatora to 190zł.

Zobaczymy co są warte, ale napewno więcej niż te zestawy za kilka stówek z allegro.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie 14 miesiecy jezdze na regenerowanych i jest miód malina nie stuka nie puka i zrobilem 30 tyś/km. kwestia oczywiscie warsztatu jakie ma regenerowane ja robiłem w Zielonce u Błońskiego, który sam regeneruje wachacze.

 

Witam,ja tam też regenerowałem.Za 6 wahaczy(2 górne i 1 dolny prosty LiP strona ) zapłaciłem 700zł.Dolny stuka po 20 tys,km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co panowie sądzicie o tym rozwiązaniu na filmiku??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności