Skocz do zawartości
loost

Nieoryginalny parktronic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może wie, czy jak podłączę nieoryginalny parktronik pod światło wstecznego to się moduł świateł nie sypnie błędem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pod swiatlo i jest wszystko ok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można wiedzieć czy masz jakiś lepszy zestaw czy taki "tańszy" i jak sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam zestaw Steel mate PTS 800V3 .. koszt ok 950zł ale zestaw godny polecenia.

Wyswietlacz schowany w popielniczce - pasuje idealnie! Jezeli jest potrzeba skorzystania z czujek ... otwieram schoweczek i wyswietlacz prawde mi powie ;)

 

LINK do opisu

 

Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kawałek kasy, za tyle to można chyba fabryczny przód/tył założyć (oczywiście samemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozesz powiedzieć jak i w którym miejscu podpioleś się pod światło wstecznego ? Kupiłem parkowego z buzerem bo nie lubie zaduzo wyswietlaczy w samochodzie i nie wiem jak i gdzie to podlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie pod kabelki wychodzace od zarowek ... kabelek poprowadzony do centralki ... ktora znajduje sie pod podloga ....

jak chcesz wiecej info to wieczorkiem napisze ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie pod kabelki wychodzace od zarowek ... kabelek poprowadzony do centralki ... ktora znajduje sie pod podloga ....

jak chcesz wiecej info to wieczorkiem napisze ...

 

Pozdrawiam.

Gdybyś mógł podeslac na priv jakiś opisik a na mojego maila pare fotek było by fajnie. Ja planuje wrzycic parkowego w przyszłym tygodniu i myslę że przesłany materiał bardzo by mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś mógł podeslac na priv jakiś opisik a na mojego maila pare fotek było by fajnie. Ja planuje wrzycic parkowego w przyszłym tygodniu i myslę że przesłany materiał bardzo by mi pomógł.

 

Daj może na forum, przyda się nie jednemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za te pieniądze bym założył kamerkę a nie czujniki.

 

Tyle ze kolego kupujac auto mialem zalozone czujniki "Chinskie" (czytaj wywiercone 8 otworow w zderzaku) ... nie bede ich szpachlowal / malowal ... lepiej zainwestowac w dobry parktronik i jest dobrze ;)

Bardzo duzo mi pomagaja te czujki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi czy podeślesz jakieś foto na maila jak podłączałeś parktronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że podeśle ... tylko musze to wszystko jakoś upchać bo latam z prowizorką w bagażniku ... potrzebuje kilka dni - moze najblizszy weekend ;]

Napisz kolego jakie foto Ciebie interesuje? czego? glownego modulu? czy sensorów na zewnatrz? ktoredy puscic kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem montaż parktronika (nieoryginalneg) w B6 kombi. Wszystko działa ok, więc jak by co to służę informacjami co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loost moze napisac co kupiles i ile caly montaz z parktronikiem kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
loost moze napisac co kupiles i ile caly montaz z parktronikiem kosztuje

 

Kupiłem model PM85 ze strony: http://www.logic.eu/pl/oferta/czujniki-parkowania.html

Cena koło 250 zł, to całkowity koszt bo instalowałem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności