Skocz do zawartości
lasica

ile ma koni passat 2.0 16v

Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś powiedzieć ile ma koni passat 2.0 16v bo mówią różnie że 150 albo 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik na wtrysku elektronicznym 150Km, natomiast na wtrysku mechanicznym 136Km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik ABF wyprodukowany przez VW Motorsport ma w książce 150KM ale większośc seryjnie miała ponad 160KM. motyw był taki że miał wyjściowo więcej koni niż VR6 i VW kazali im zmniejszyc moc wiec zrobili to troszke mechanicznie i troszke teoretycznie. także niby 150Km ale tak naprawdę każdy miał inna moc. na pewno powyżej 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.8 VR6 mial 174konie a 2.9 VR6 natomiast 193 kuce takze 2.0 16v nie mial wiekszej mocy od VR-a

Pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram użytkownika matys. Silniczki ABF miały w serii podane 150 KM. Nie jest to moc która musi być w każdym egzemplarzu. Silnik 2.0 16 V 136 KM ma kod silnika 9A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety magdo 2.0 16V (ABF) zdrowy zjada VR6. z tego co udało mi się dowiedziec miały na początku ok 180KM ale jak wcześniej pisałem zostały na ,,szybko" zmulone. w każdym razie samymi wałkami i programem można bez problemu zrobic 190KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ABF zdrowy zjada VR6

To prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9A to co prawda nie ABF ale, właśnie jak przekracza 5 tyś to nie normaly silnik sie robi i tak prawie do 8 tyś. A jak wsadziłem dwa wałki wydechowe to hmmm, nie chciało się schodzić z obrotów poniżej 3 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do 9A to miałem taki silnik w corrado i samym wałkiem, wydechem, i grzebnięte na ecu miał ok 170KM kręcił się do 8 tys. walił z wydechu marchewami i zjadał vr6, g60 itd.. w każdym razie wszystkie silniki 16V kończąc na 2.0 16V ABF produkowane przez VW Motorsport to silnik bardzo podatne na tuning i miają spore zapasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko do jacu6x6 z jakiego silnika miałeś ten wałek wydechowy bo na forum golfa wyczytałem że najlepiej to wałek z kr wsadzić a ja mam głowice z 1.8 pl i z 9a i w planach wsadzić tą 1,8 na 2 wałkach wydechowych i czy bardzo odczuwalny jest przyrost mocy pozd:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z 9A i jak matys napisał zjada wszystko na drodze ale jest problem, mój nie jechał do 3 tyś znaczy jechał ale janie chciałem poniżej 3tyś jezdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności