Skocz do zawartości
Gość VengeR

Brak oświetlenia wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, gdy otwieram auto od kierowcy i od pasażera z lewej strony jest ciemność, gdy z prawej działa poprawnie :confused: pomożecie??

Krańcówka drzwi,zimne luty w zamku... ;) Jest szerzej na forum opisane.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Marks a na Fisie pokazuje otwarcie drzwi od kierowcy i pasażera , jeśli tak to nie krańcówki od drzwi (są zamontowane w zamkach) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Marks a na Fisie pokazuje otwarcie drzwi od kierowcy i pasażera , jeśli tak to nie krańcówki od drzwi (są zamontowane w zamkach) .

Przecież FIS niema nic do kontrolki drzwi...Przynajmniej nie w 3B ;) Z resztą nie wspomniał czy ma pełny czy pół FIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie zobaczyłem opisu samochodu a że pytanie jest w dziale b6 to tak wyszło .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI za to zaczelo wszystko lekko mrugac z czasem przestalo dzialac

 

Podswietlenie drzwi od dolu wszystkie 4x

Lusterka doswietlanie

Schowek

Przeciwsloneczne

Lampka przod nie dziala wogole

 

Pelen fis pokazuje wszystkie drzwi jak otworze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontroluj poistku c15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MI za to zaczelo wszystko lekko mrugac z czasem przestalo dzialac

 

Podswietlenie drzwi od dolu wszystkie 4x

Lusterka doswietlanie

Schowek

Przeciwsloneczne

Lampka przod nie dziala wogole

 

Pelen fis pokazuje wszystkie drzwi jak otworze

to coś z modułem komfortu lub z krańcówkami w drzwiach kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2 dni temu kupiłem passata b6. I zastanawia mnie, dlaczego po otwarciu jakichkolwiek drzwi nie zapala mi się swiatełko wewnątrz auta?? Jak otworze drzwi to zapala się to comming/living home, czyli miedy innymi światełka przy lusterkach. Lampki same z siebie działaja jak włączy się je ręcznie. Wiecie co może byc nie tak??

 

 

//EDIT by tony_w: Temat dołączony do istniejącego wątku. Korzystaj z Wyszukiwarki. Dzięki.

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 może głupie i banalne ale czy masz włączone światełka tym włącznikiem przy lusterku wstecznym? ( ten na podsufitce)

Po 2 jeśli to nie to, to sprawdź sobie czy aby nie poszedł któryś z bezpieczników, pod maską sprawdź jak i te w środku auta.

Jeśli to nie pomoże to tylko VAG Ci pozostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no przełącznik przy lampce to pierwszy sarawdziłem :)

No a bezpieczników fakt jeszcze sie nie czepiałem, zaraz pojde zobacze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie sprawne :/ Kurcze a jakos Vagiem się tego nie uruchamia żeby zapalały sie lampki podczas otwierania drzwi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie panowie są takie cyrki. Jakiś czas temu dołożyłem podświetlenie przestrzeni nóg. Podłączyłem takie okrągłe światełka na diodach led do tylnego górnego ośiwetlenia kabiny. Jakiś czas było super i nagle zauważyłem że nie gaśnie mi ośiwetlenie kabiny ale tylko w czasie jazdy.To znaczy otwieram drzwi zapala się podświetlenie kabiny. Zapłon, motor start i jazda. A oświetlenie nadal świeci i tak całą drogę dopóki nie zgaszę bryki. Wtedy świeci jeszcze jakiś czas i samo gaśnie. A powinno zgasnąć jak zapalam motor. I kto mi powie co może być? Ot zagwostka !

Na chwile obecną wyjąłem wszystkie żarówki bo jak tu jeżdzić ze światłem w kabinie nocą.

Zaden meches nie chce się podjąć naprawy tego badziewia. Muszę się udać do złodziei z ASO. Zapłacę za diagnozę a i tak nie naprawią te głąby.

Edytowane przez jek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag u mnie również nie pokazuje zadnych błędów. Dziwi mnie fakt, że wszystkie światła działają (comming living home, schowka, w bagazniku) a jak otworzę jakiekolwiek drzwi to się nie zapala oświetlenie wnętrza. Ręcznie jak włączę to działa. Otworając drzwi to to FISie wyświetla się na ryskunku które drzwi są otwarte, więc zamki są sprawne. Wiecie może co dalej z tym zrobić?? Bo chyba to oświetlenie powinno sie zapalać po otwarciu drzwi seryjnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od parunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem Pasia B6-2006 Highline. Pytanie moje dotyczy oświetlenia przestrzeni na nogi kierowcy. Z tego co zauważyłem u mnie przy otwarciu drzwi nie zapala się oświetlenie. Po demontażu zamontowanej lampki okazało się, że lampka nie ma podłączenia do okablowania. Czy jest to normalne, czy może to jakaś niedoróbka, nadmieniam, iż pozostałe oświetlenie pasażera itp. działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ktoś coś robił i nie podłączył lampki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I guess somebody make something in car and plug off this light and didn't plug it on. It happened sometimes. just plug it on. try to find wire and than plug it. Foot light than will work

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wewnętrzną lampę z czerwonymi diodami.

Wtyczka pasuje od lampki bez diód, ale nie świecą one.

Wtyczka jest na 6 pinów, ale dochodzą do niej tylko 4 kable.

Pytanie brzmi, którym pinem idzie zasilanie do diód...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ktoś coś robił i nie podłączył lampki .

czyli na pewno powinno działać, rozkręciłem plastik maskujący nad stopami widziałem wiązki kabli ale nie było wyjścia z wtyczką na lampkę nad nogami kierowcy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jet mała wąska czarna wtyczka może gdzieś wisi . Jak będę miał czas jutro to zrobię zdjęcie i wstawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności