Skocz do zawartości
Krawcol82

[świętokrzyskie] Czarna lista stacji paliw

Rekomendowane odpowiedzi

1. Hajdaszek

2. LOTUS

3. Przy drodze Pińczów-Kielce k. Kij

4. Brak mocy i dużo syfu w paliwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Sandomierz

- duży ORLEN przy giełdzie

- do mojego caddego z 50 litrowym zbiornikiem weszło 51,6 litra a miałem ponad 1/4 zbiornika jeszcze

 

reklamacja to żenada i śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobic zdiecie dystrybutora z litrami i do tv zlodzei cza tepic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wniosę nowy wątek i mała poradę

 

2 lata temu robiłem z moja ekipą stację paliw od podstaw byłem przy każdym elemencie budowy nawet przy podłączaniu rur paliwowych i montowaniu zbiornika ( stacja budowana nie w Polsce ) zapoznałem się z dwoma panami z firmy rubis która pracuje dla shella byli odp za podłączenie rur , pomp , uszczelnianie i test na koniec . I powiem wam tam z tego co mi tłumaczyli paliwo leci z wielkich koncernów to samo np u nas orlen czy petrochemia lub coś podobnego ma to samo paliwo sprawa zmienia się ponoć na stacjach i tu jest parę punktów

1- Jak są ponoć stare stację budowane na starych zasadach nie ważne jaka firma i nie ważne jakie dostaną paliwo ale są mniej juz szczelne przez co do paliwa wtrąca się czasem woda ( do głów zbior) oraz traci na jakości przez nieszczelne układy liczba oktanów .

2- Sami z praktyki mówią że należy omijać małe prywatne stację ( nie mówię o gazie ) bo tam wcześniej czy pozniej i tak skuszą się na przestawienie licznika litrów na stacjach większych koncernów np kierownikowi lub obsłudze nie zależy czy oszukają bo oni z tego nic nie mają i się w to bawić nikt nie będzie

3- Czyli jak sami stwierdzili lepiej tankować się na nowszych stacjach gdzie rury wykonane sa juz z tworzywa i są spawane komputerowo oraz omijać mniejsze nie znane nikomu firmy paliwowe oraz prywatne stację bo mógł ktoś na nich bawić się przy dystrybutorach

 

W Polskiej praktyce może to wyglądać inaczej ja podzieliłem się z wami informacjami które mówili spece od montowania całego układu i pomp , ja osobiście dodam że w Staszowie najmłodszą stacją jest orlen koło ronda na wylocie do Kielc i tam zawsze tankuję nie znam nikogo kto by miał kłopoty z ich paliwem a juz o reszcie stacji u nas nasłuchałem się i to dużo negatywów czyli coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipnik trasa Opatów-Sandomierz.

Tankowałem tam LPG autko nie miało siły jechać.

To samo jest z ON i Benzyną. Omijajcie szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzę BP w Ostrowcu Św.

Czy benzyna, czy głównie LPG. Różnice w spalaniu, anomalie w ciul. Kiedyś mi tam auta spaliły dwa o ok. 4 litry LPG w mieście więcej niż normalnie! Gaz był tańszy ewidentnie, nie wnikałem, bo oba puste i pożałowałem. cena podskoczyła do normy wieczorem...jak się ten gaz skończył. Wyprzedaż syfu.

Opieranie się tam kiedyś obsługi o auta, czy przewlekanie węża przez pokrywy górą to była norma...

 

Dodam MPK ul. Jana Pawła w Ostrowcu. Prychający VW T3(Jezu, to na barszczu z ziemniakami jeździ, a na tym ON nie chciało), tragiczne LPG, musiałem stawać i regulować auto kilkakrotnie zanim do głupiego łba nie dotarło "po drodze nie znaczy dobrze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busko Zdroj Orlen przy rondzie trasa Kielce-Tarnow. W benzynie woda, z tłumika leje się ciurkiem a samochód pod górke jedzie jakby ciągnął kemping. Gaz to samo, z tłumika wodociąg strzela i spalanie wieksze o 2 litry. Polecam Magtrans przy wylocie na Pińczów mają najlepsze paliwo i gaz w obrębie miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności