Skocz do zawartości
Krawcol82

[mazowieckie] Czarna lista stacji paliw

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam również wszystkie stacje w Radzyminie paliwo po prostu tragedia :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auchan Piaseczno k/Warszawy , spadek mocy po zatankowaniu ropy

oj tak - i ja mam złe doświadczenia z tą stacją....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja 1-2-3

Miasto: Radom

Ulica: Żółkiewskiego 8A

 

Zatankowałem Paszczaka na szczęście lub nieszczęście tylko za 100 zł. Spalanie na trasie według komputera 12/100. Więc szybko poszło. A silnik, to myślałem, że mi z ramy wyskoczy. Takiego traktora to nie miałem nigdy. Praca bardzo chropowata - ciężko to określić - zachowywał się jak stary drżący Diesel. Jakby ktoś go bezpośrednio do ramy przykleił. No ale nic - tankowałem zaraz po otwarciu, może było coś nie halo. Podjechaliśmy żony Renówką, zatankowaliśmy za 50 zł. Ale już po 3 miesiącach od otwarcia. I ta sama historia. Drżenie silnika, bardzo utrudnione odpalanie (paliwo zimowe już było). W końcu pewnego dnia nie odpalił. Pojechaliśmy po ON na Łukoil, potem dotankowaliśmy z kanistra. I Reńka poprychała pokaszlała, ale odpaliła. Nigdy więcej stamtąd paliwa. Żadnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odradzam również wszystkie stacje w Radzyminie paliwo po prostu tragedia :rozpacz

 

Popieram, jestem z Radzymina i to jest dowód na jakość ON zatankowanego w Shell - Słupno 30.01.2012.

Zatankowano 80L (jest FV), po 15km (przy -18st.C.) auto zaczęło przerywać i gasnąć (wyskoczył check).

Wymieniono filtr paliwa, który wyglądał, jak plaster miodu wyjęty z ula.

Na nowym filtrze paliwa auto przejechało 20km i to samo.

W odpowiedzi na reklamację paliwa w Shell Polska, kierownik regionalny odpowiedział, że paliwo ma certyfikat do -27st.C. i to wina auta. Pech chciał, że auto ma 9mies., 26kkm przejechane, na gwarancji i w perfekcyjnym stanie technicznym.

Poniżej zdjęcia ze spuszczania paliwa - piękny kolorek ON, prawda? Nigdy więcej Shell, bo nie dość, że drogo - to dalej chu***o.

 

DSC03717.JPG

DSC03718.JPG

DSC03709.JPG

DSC03710.JPG

DSC03711.JPG

DSC03712.JPG

DSC03713.JPG

DSC03714.JPG

DSC03715.JPG

DSC03716.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak tani napój z biedronki :P

przestroga dla innych drożej nie oznacza lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, dramat. To sie tylko do sądu nadaje

Ja, jako ze jestem ze Slupna czasami (bardzo rzadko) tankuje ON lub PB na Lotosie i problemow nigdy nie mialem.

Masakra !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj to paliwo do analizy to nie jest droga impreza a stacje załatwisz ja bym tak zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy odradzam wszystkie LUKOILE

raz zatankowałem tam ojca B5 1,9 tdi-pd 115km, pierwszy i ostatnio raz samochód się ksztusił przy ruszaniu i mocy nie mial wogóle, raz, niestety z konieczności zalałem swojego wieśka pb98, z tych 200km zostało moze 150- fatalne odczucie z jadny, w zasadzie do momentu nim turbina dobrze sie nei rozkręciła auto wogóle nie chciało jechac-STRZEŻCIE SIĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam stacje Statoil przy Hynka zaraz kolo Bakalarskiej. Tragedia każde paliwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stacja 1-2-3

Miasto: Radom

Ulica: Żółkiewskiego 8A

 

Zatankowałem Paszczaka na szczęście lub nieszczęście tylko za 100 zł. Spalanie na trasie według komputera 12/100. Więc szybko poszło. A silnik, to myślałem, że mi z ramy wyskoczy. Takiego traktora to nie miałem nigdy. Praca bardzo chropowata - ciężko to określić - zachowywał się jak stary drżący Diesel. Jakby ktoś go bezpośrednio do ramy przykleił. No ale nic - tankowałem zaraz po otwarciu, może było coś nie halo. Podjechaliśmy żony Renówką, zatankowaliśmy za 50 zł. Ale już po 3 miesiącach od otwarcia. I ta sama historia. Drżenie silnika, bardzo utrudnione odpalanie (paliwo zimowe już było). W końcu pewnego dnia nie odpalił. Pojechaliśmy po ON na Łukoil, potem dotankowaliśmy z kanistra. I Reńka poprychała pokaszlała, ale odpaliła. Nigdy więcej stamtąd paliwa. Żadnego!

 

Potwierdzam ja tam gaz tankowałem tragedia samochód ledwo jezdził na tym ich gazie,było tam tanio ale cos musieli kombinowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram, jestem z Radzymina i to jest dowód na jakość ON zatankowanego w Shell - Słupno 30.01.2012.

Zatankowano 80L (jest FV), po 15km (przy -18st.C.) auto zaczęło przerywać i gasnąć (wyskoczył check).

Wymieniono filtr paliwa, który wyglądał, jak plaster miodu wyjęty z ula.

Na nowym filtrze paliwa auto przejechało 20km i to samo.

W odpowiedzi na reklamację paliwa w Shell Polska, kierownik regionalny odpowiedział, że paliwo ma certyfikat do -27st.C. i to wina auta. Pech chciał, że auto ma 9mies., 26kkm przejechane, na gwarancji i w perfekcyjnym stanie technicznym.

Poniżej zdjęcia ze spuszczania paliwa - piękny kolorek ON, prawda? Nigdy więcej Shell, bo nie dość, że drogo - to dalej chu***o.

 

[ATTACH=CONFIG]75887[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75888[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75889[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75891[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75892[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75893[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75894[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75895[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75896[/ATTACH]

 

 

późno odpowiem ale tu nie ma nic nadzwyczajnego - po prostu parafina się wydzieliła . trzeba zawsze wlewać dodatek przeciwko jej wydzielaniu.

-27 stopni to jest temperatura blokowania zimnego filtra a parafina ma prawo się wydzielać już przy ok. minus 8 stopni .

wina leży często w złym stanie filtra , poźno wymienianym - niektórzy producenci zalecają co 60 tkm ale moim zdaniem to duża przesada. Ja w swoich samochodach wymieniam razem z olejem czyli dużo częściej , daję dodatek i nie ma nigdy żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadzidło ul.Warszawska

ORLEN

Nie ważne czy to Pb czy ON zawsze samochód potrzebuje większej cegły na gaz niż po zatankowaniu na innych stacjach.

Samochód pali jak smok. (z wodą mieszają czy co to juz nie wiem nie dochodzę)

 

Polecam stację paliw SPD na wylocie z Kadzidła w stronę Myszyńca. Zawsze tam jeżdzę i jeszcze ani razu nie pożałowałem. Paliwo naprawdę I klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja ORLEN, 08-430 Żelechów.

 

Paliwo na tej stacji to istny dramat. Wystarczyły dwa miesiące tankowania tam, żeby zabić pompowtryskiwacz a pozostałe trzy były już bliskie kompletnego zatkania (filtr paliwa nowy). Zarówno ropa jak i benzyna oraz lpg jest tragicznej jakości. Niby stacja orlen, ale tak złego paliwa jeszcze nie widziałem nigdy.. Omijajcie z daleka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby stacja orlen, ale tak złego paliwa jeszcze nie widziałem nigdy

Bo to nie jest stacja ORLEN tylko tzw. DOFO czyli prywatna. A jeżeli jest prywatna to różnie z tym bywa.

Stoczek Łukowski, Krzywda,Garwolin to są stacje Orlenu na których możesz spokojnie lać. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie jestem z Mazowsza ale dopisze dwie stacje do czarnej listy:

1. Stacja no namęczyć na wlocie do Przasnysza od strony Mławy. Miewają problemy z jakością paliwa.

2 Stacja lotos w Makowie Mazowieckim przy szpitalu (wylotówka na Ciechanów). Gościu lubiał kantować na ilości tankowanego LPG. Przykład z autopsji: polonez caro, butla 45l jak dobra pompa to wchodziło 40l lpg, a gość zatankował mi 46,5l i twierdził, że wszystko jest wporządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności