Skocz do zawartości
Krawcol82

[łódzkie] Czarna lista stacji paliw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :!:

Wpisujcie tu stacje paliw, na której podejrzewacie chrzczone paliwo lub zauważyliście coś nieprawidłowego...

 

Żeby miało ręce i nogi wpisujcie może wg schematu:

1. Miejscowość

2. Nazwa stacji (np. BP, Orlen)

3. Ulica, bądź inny sposób umiejscowienia stacji (na trasie takiej i takiej obok salonu/sklepu takiego a takiego)

4. Co jest nie tak (objawy itp.)

 

Proszę o wpisywanie stacji tylko z województwa łódzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Łódź

2.prywatna

3.strykowska - przy burczy brzuszku

olej napędowy jest biały jak mleko - na szczęście tankowałem do kanistra 5l i zobaczyłem

sprzedawca opryskliwy - NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Andrespol ( na wylocie na Tomaszów Mazowiecki)

2. stacja NOTEX

3. dziś 3 auta z zamarzniętym paliwem ( sprawdzone bo jedno dziś zam przywracałem do życia, na szczęście nie swoje), a do do kolega po zatankowaniu i przejechaniu 27km zatarł pompę paliwa. Wyglądała jak by ja ktoś w rozpuszczalnik wrzucił i podłączył do prądu.

 

Jeżeli zdąży się wam pomyśleć o tankowaniu tam to bezwzględnie i stanowczo bez żadnych a może tylko, lub no a nie. Po prostu forumowicze stanowczy ZAKAZ TANKOWANIA.

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Bełchatów (grochlice) wylot w strone czestochowy stacja po lewej stronie w kierunku Częstochowy

2.Stacja Pet.Płock

3.Tankujac na tej stacji masz pewność że rano nie odpalisz to nie jest od wczoraj lecz od jakiegoś miesiaca wymieniliśmy 3 pompy paliwa i klienci tylko tam tankowali ok 90 l poszło w kibel ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam swoje dwa grosze do tego tematu. już parę razy zdarzyło mi się trafic na stację z felernym paliwem.

1. Zgierz- na ul. Piątkowskiej- trasa na Piątek-Kutno przy rondzie

2. Shell

3. nie dość że totalnie beznadziejna obsługa to jeszcze drogo i paliwo do D... dużo wody dolewają

 

 

1. Zgierz- ul. Gałczyńskiego 21!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY TAM!!! (na przeciwko biedronki)

2.WASBRUK

3. mój father już był na przedmuchiwaniu :) a ja RAZ kupiłem tam gaz i przejechałem 2 km i STOP. fama posza w miasto i ze zgierza to już tam chyba nikt nie tankuje

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Trasa Łódz-Głowno(za obwodnicą Strykowa)

2.mała prywatna stacja LPG po prawej stronie.

3.gaz starcza na 80% tej odległości co powinien,a cena jak na Orlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stacja LPG Gaszyn, kierunek z Wielunia na Kluczbork-Opole nie polecam, paliwa starcza na wiele mniej kilometrow niż powinno, maja zle ustawiona pompe albo kijowy gaz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź

ST1

Łagiewnicka

Ja nalałem tam ON auto ledwo się zbierało nie polecam choć cena kusząca nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieradz ul.Jana Pawła wylot na Wrocław Orlen po zalaniu paliwa na drugi dzien zapaliła sie kontrolka silnika na desce po diagnozie w serwise vw 2 pom.wtryski złe parametry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zduńśka Wola

2. intermarche

3. Przy wylocie na Sieradz,zjazd na rondzie. Stacja spółki intermarche

4. Po zatankowanie gazu i on dużo mniej przejedziecie kilometrów niż jakbyście zatankowali trochę drożej w porządnej stacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Łódź

2. Prywatna LPG i ON

3. Tomaszowska za wiaduktem kolejowym po prawj stronie jadąc w strone ul. Kolumny

4. Po zatankowaniu gazu auto traciło moc nie wchodziło tak jak zwylke na obroty, gazu starczyło mi na około 60%-70% mniej kilometrów niż zwykle stanowczo odradzam pomimo atrakcyjnej ceny, co do ON nie mam pojęcia więc się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się bardzo chętnie dołączę:

1. Łódź (ale prawie Aleksandrów)

2. Prywatna stacja LPG

3. Aleksandrowska, jadąc w stronę Aleksandrowa po prawej stronie, za Spadkową, zaraz za komisem ale przed zakrętem i zjazdem na Zimną Wodę.

4. Stanowczo odradzam - gaz fatalnej jakości, jakieś 70% przejechanych kilometrów w stosunku do tej samej ilości gazu ze Statoila, cana mało atrakcyjna, bardzo nieprzyjemny i niezadowolony z przyjazdu klienta sprzedawca! ODRADZAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dopisze:

1.Łódź

2.ORLEN

3.Przybyszewskiego pod lasem okolice Ronda Sybiraków

4.zatankowane paliwo (benzyna) ma coś sobie jak śluz. nie jest to woda jednak motocykl skutecznie unieruchomiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTOFAN-A1

WITAM Panowie z własnego doświadczenia nie polecam tankowania ON VERVA

ORLEN na stacji w Tomaszowie Mazowieckim ul (Św Antoniego) Może to zbieg okoliczności a może nie! przez pewien okres lałem tamtejszą vervę do mojego paska i w ciągu kilku miesięcy rozbierałem turbinę 2 razy ponieważ łopatki zawalone miałem nagarem...:debil Mój Mechanik sprawdził wtryskiwacze i okazało się że wszystko jest ok, wiec doradził zmienić stację i przerzuciłem się na BP ULTIMATE DIESEL (ul. Warszawska na górce przy kościele) i już ponad pół roku nic się złego nie dzieję z turbiną auto ma kopa,bardzo ładnie spala i jednym słowem jest Ok:dobrze Pozdrawiam wszystkich kolegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź

LUKOIL

Mickiewicza-jadąc od Centralu do dworca Łódź Kaliska po prawej

ON 20 litrów(do W-wa i z powrotem) za autem czarno/szaro/kopciło okropnie mocy wyraźnie ubyło,ustąpiło po BP

Pozdrawiam i odradzam LUKOIL

Edytowane przez neetro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Szadek

2. Huzar

3. Trasa ze Szadku do Łasku

4. Każdego rodzaju paliwo: on, benzyna, lpg - nawet gdyby darmo tam dawali to nie warto brać.

:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełchatów stanowczo odradzam:

1. Orlen - skrzyżowanie Pabianickiej i drogi krajowej nr8

2. Orlen - 307km drogi krajowej nr8 miejscowość Dobrzelów

3. E'Leclerc ul. Staszica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łódź

LUKOIL

Mickiewicza-jadąc od Centralu do dworca Łódź Kaliska po prawej

ON 20 litrów(do W-wa i z powrotem) za autem czarno/szaro/kopciło okropnie mocy wyraźnie ubyło,ustąpiło po BP

Pozdrawiam i odradzam LUKOIL

 

Jak zawsze zalałem na LUKoil w Żerdzi k/Radomia i samochód jakby słabszy a w lusterku widać czarny dym, wcześniej tego nie zaobserwowałem. Kolejne tankowanie zmienię stacje i zaleje jakiegoś ulepszonego ON i zobaczymy czy to wina paliwa czy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a którą stację możecie polecić w Łodzi?

Chciałbym tankować paliwo na jakiejś jednej sprawdzonej stacji.

Myślałem u paliwie Shell Vpower z GTL, ewentualnie BP ultimate.

Stad też moje pytanie. Która stacja Shell lub BP w Łodzi jest godna polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie polecam stacje BP na Rydza Śmigłego przy Przybyszewskiego, od dluzszego czasu tankuje tylko tam(ON, benzyna, LPG) i nic sie nie dzieje.....POLECAM:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności