Skocz do zawartości
Krawcol82

[lubuskie] Czarna lista stacji paliw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam stację Apexim w Zielonej Górze przy skrzyżowaniu: Moniuszki, Fabryczna, Konstytucji 3 V oraz Długiej. Codziennie między godziną 15 a 17 jest promocja - cena paliwa jest niższa o 10 gr na litrze. Ostatnio do mojego służbowego busa (też VW, ale LT 35) tankowałem ropę po 4,07zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zasadniczo od lat tankuje na intermarche na jedrzychowie, i nie moge narzekać, nigdy nie miałem problemów. Tyle że zawsze lpg/pb/ ostatnio od dłuższego czasu Orlen na Wrocławskiej i jakby pare kilometrów więcej wychodziło na LPG. Ale obie na +. Lukoil - że nie można samemu gazu tankować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tankowanie ON to polecam shella - na 3.maja( naprzeciw focusa),

pn-pt tak od 8:10 jest promocja - v-power w cenie zwykłej ropy,

tym sposobem wczoraj v-powera zalałem za 4,18zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o stacji BP w Zielonej obok MC Donald ma dobre paliwo czy omijać stację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BP obok MC Donalda to jedyna stacja na której Diesla tankuje mój znajomy i jest bardzo zadowolony (zawsze jak mówię że jadę na Lukoil to on namawia mnie na BP :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raport UOKiK za 2014, województwo lubuskie

 

- MAD w Kożuchowie (ul. Koszarowa): zawartość wody w ON

- MAD w Zielonej Górze (ul. Elektronowa): nieprawidłowy skład frakcyjny ON

 

omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BP obok MCDonalds w ZG to miałem taką sytuację że w dniu sprzedaży poprzedniego auta zatankowałem żeby się rezerwa nie świeciła i gasł mi na wolnych obrotach. Trochę się spociłem bo jechałem odebrać klienta :padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukazał się raport sprawdzania stacji i najbardziej chrzczone paliwo w województwie jest na stacjach MAD (Zielona Góra - Elektronowa 9, Kożuchów - Koszarowa 2)

 

@Edit

Nie zauważyłem postu u góry kolegi lopezpb. Bardzo przepraszam za powtórkę tej samej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności