Skocz do zawartości
Krawcol82

[lubuskie] Czarna lista stacji paliw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :!:

Wpisujcie tu stacje paliw, na której podejrzewacie chrzczone paliwo lub zauważyliście coś nieprawidłowego...

 

Żeby miało ręce i nogi wpisujcie może wg schematu:

1. Miejscowość

2. Nazwa stacji (np. BP, Orlen)

3. Ulica, bądź inny sposób umiejscowienia stacji (na trasie takiej i takiej obok salonu/sklepu takiego a takiego)

4. Co jest nie tak (objawy itp.)

 

Proszę o wpisywanie stacji tylko z województwa lubuskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki ! ale czy to coś zmieni? złodzieje i oszuści są wszędzie ja np. tankowałem w Żaganiu na Orlenie paliwo verwa i o dziwo wcześniej miało kolor jasnoseledynowy a ostatnio brązowy, tępy wzrok mistrza ( jakieś 25 - 30 lat )który je nalewał i jego buracki komentarz co do mojej uwagi odraził mnie na zawsze - nie mam pojęcia o co "KAMAN".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli można cos o LPG

 

STACJA PALIW LOTOS W żARACH (JEST TYLKO JEDNA JEDYNA)

cos o tym LPG - auto po zatankowaniu nie chce jechac. jedzie ale wiadomo jak. maja gaz za 1.99zł nie jest warty tej ceny. ale ludzie i tak tankuja. 100m od lotosa jest prywatna stacja LPG (cena za litr 1,75zl) gdzie sie zawsze tankuje dystans jaki przejezdzam na 38l w miescie to do 400km, jak już musze jade na lotos i tankuje ten ich marny gaz i robie na nim jak sie uda 290km jest duża różnica. (TO SAMO SIE TYCZY STACJI PALIW ORLEN PRZY ULICY PODWALE PRZY LO. im B.PRUSA W żARACH)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista stacji skontrolowanych w okresie od 15 stycznia do 15 września 2009 roku. Poukładane województwami. Plik w formacie PDF, legenda na dole pliku :)

 

Pierwszy plik to tylko ON, Pb95 i Pb98.

Drugi plik to LPG.

lista_do_15_wrzesnia_2009_r..pdf

lista_do_15_wrzesnia_2009_r._lpg.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a reszta forumowiczów jest w pełni zadowolona...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tankuje tylko na 2 stacjach wiec wiem ze tam jest dobre paliwko

a ze zbiornik starcza na ponad 1000km wiec za czesto tego robic poza kostrzynem nie musze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auchi007

standartowa procedura.

odradzam

stacja przy sadzie na chrobrego. nigdy nie miala dobrej opinii.

stacja na terenie dawnej jednostki wojskowej. przy placu manewrowym poloneza.

nie leje juz tam od dawna. mieli najtansze paliwo, ale w ogolnym rozrachunku wychodzilo drozej. tankowalem 60 ltr i to powinno w zupelnosci wystarczyc na dojechanie z domu do pracy (700 km)a przez mierna jakosc nie starczalo. do tego smierdzialo w samochodzie paliwem, a uklad byl szczelny. ta przypadlosc wystepowala nie tylko w moim samochodzie.

POLECAM

STACJE PRZY KOMENDZIE POLICJI NA WYSZSYNSKIEGO. paliwo maja naprawde dobrej jakosci i w rozsadnej cenie. przy wymianie filtra paliwa wylewam z filtra czysta rope a nie czarna maz.

pozdro

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o LPG polecam stację LUK oil na ulicy wiodącej od Dworca PKS w strone małego ronda koło PKS. Mowa o Zielonej Górze. Nieznam ulic więc opisuje w miare dokładnie.

 

A żeby niebyło że nie na temat. Odradzam stację taką małą po prawej stronie jak sie wyjeżdza z Zielonej. Niewiem jaka to ulica ale wylotowa prowadzi koło Francuskiej i tam dalej w las. jest tak lekko na górce prywatna chyba stacja jakaś dziwna. Zalalismy tam LPG i spalił dwa razy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzciel przy trasie Poznań-Świecko obwodnica tuż przy skrzyżowaniu na Międzyrzecz

Jakość i ilość bardzo wątpliwa częste awarie dystrybutorów i braki paliwa szczególnie przed kontrolami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kontrole są zapowiadane?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam stacje Statoil w Zielonej Górze i paliwo SupraDiesel. Mój pasat jeździ na tym paliwie od kilku lat (wcześniej przez ojca teraz przez mnie) i nawet po staniu przez całą noc na mrozie ok -18*C rano odpala na "dotyk" (auto jest garażowane na dworze stoi tylko jak goszczę we wrocku).

 

Nie polecam - tu zbytnio nie mam czego napisać mogę tylko nadmienić, że raz po zatankowaniu na Orlenie (ul. Sulechowska Zielona Góra) Passat załapał strasznego muła.

Edytowane przez spider87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

łorlen i Bp mi podchodzi w zielonce - tylko tam tankuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankuje na SHELLu na Walczaka (przy Mc Donald) nigdy się nie zawiodłem.

Statoil na czereśniowej - NIE POLECAM

 

Edytowane przez heng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tankuje najczęściej na dwóch stacjach w Gorzowie, shell na ul.Walczaka przy Stilonie, ewentualnie przy McDonaldzie. Czasami na Orlenie... Wydaje mi się, że paliwo jest dobrej jakości na tych stacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje gdzie taniej i zauważyłem że Statoil w Gorzowie jest drogie i nie za bardzo dobre paliwo mają!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i znajomi omijamy stację w Jasieniu - nie pamiętam nazwy ale jest jedyna ;) Wszyscy wolą podjechać 5km do Lubska na Orlen - tam mają niezłe.

 

W Żarach nie tankuję u Jersaka na Słowackiego (dawny TOR) i na PKS na Okrzei (choć mam przysłowiowy "rzut beretem") bo czyściłem układ paliwowy w maszynie budowlanej z rdzy po tankowaniu tam właśnie i bałbym się tego co tam mają lać sobie.

 

Sporo osób chwali natomiast Neste na parkingu przy Kauflandzie - choć ja mam za sobą 3 nieudane próby zatankowania tam :taksobie ale to z powodu automatu, któremu nie smakowały moje pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Sól. Jeśli chodzi o Ropę to Lotos a 95/98 to Shell(na Piułsudskiego) i Orlen(na Wrocławskiej) Jeszcze się nie zawiodłem. Odradzam LPG u Marciniaka(na gazowni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam stację przy intermerche "dawny Taak" - diesselek OK - dobra cena, wczoraj jeszcze po 4.99zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam bo często jestem w okolicach żar bo tam się urodziłem i cała moja rodzina mieszka w okolicach od żar poprzez kunice, mirostowice dolne, jankowa żagaska, konin i iłowa oraz żagań. To chce zapytać o stację w kunicach co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

- Zielona Góra

- Statoil

- Wrocławska

- względne paliwko i cena nie jest jakaś masakryczna (w weekendy taniej) :dobrze

 

Odradzam:

- ZG

- Orlen i stacje przy marketach:dupablada

- mniej km'ów się na tym robi i autko czasami dziwnie się zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności