Skocz do zawartości
sGARY

b5 kombi klakson pod lewa tylna tapicerka

Rekomendowane odpowiedzi

od czego jest klakson pod lewa tylna tapicerka w b5 kombi?? jakis alarm?? jak to dziala?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze myślisz, z tyłu znajduje się właśnie klakson,syrena od alarmu i nie dotyczy to tylko wersji kombi ale również i sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiesz cos moze na temat dzialania tego alarmu??? w jaki sposob on sie zalacza?? tzn jak zamykam auto z pilota to jest aktywny. Ale kiedy zacznie wyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Tak to jest syrena alarmu , a sprawdzic mozecie czy i jak dziala w prosty sposób. Mianowicie wsiądzcie do auta zamknijce z pilota aby uzbroil sie alarm , odczekajcie okolo15 - 20 sekund i wlózcie swoj kluczyk do stacyjki i spróbujcie odpalic auto . Własnie w tym czasie powinna zadzialac syrena alarmu ( przynajmniej w B5 ) powodzenia w zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz szybę w drzwiach kierowcy, zamknij auto i po chwili otwórz maskę. Syrena zacznie wyć (przynajmniej powinna). Miga Ci auto kierunkami przy zamykaniu ? Jeżeli tak to OK, a jeżeli nie to zamknij się w środku i spróbuj, któreś drzwi od środka otworzyć. Też powinna zacząć wyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w B5FL syrena jest wyłączona i tak chyba jest we wszystkich FLkach. jako że ten dźwięk jest dość słaby i przypomina sygnał ze starego malucha to go nawet nie włączałem chodź sprawdzałem jak działa pzry pomocy VAGa. ale jak zobaczyłem jak bardzo ten dźwięk jest zryty to go odrazy wyłaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak zobaczyłem jak bardzo ten dźwięk jest zryty to go odrazy wyłaczyłem.

 

Kolego BEZ KOMENTARZA!! Na szczescie to Twoje autko wiec robisz co chcesz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki niż żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co panowie chyba się troszeczkę mylicie ja jak kupiłem swojego passka w holandii też miał zryty alarm taki jakby stłumiony czyli tzw cichy. Jak macie vaga to przecież możecie zmienić sobie na inny kraj wtedy alarm bedzie o wiele głośniejszy, sam u siebie tak zrobiłem dodatkowo ustawiłem sobie jeszcze aby przy zamykaniu oprócz sygnalizacji kierunkami mój passek robił takie pik he he przynajmiej wiem że go zamknołem he he. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zmiana w vag-u na inny kraj niż europa nic nie ma co do głośności wycia syreny ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba zmiana w vag-u na inny kraj niż europa nic nie ma co do głośności wycia syreny ???

 

Tak nie zmiania ani glosnosci ani dzwieku syreny. Bynajmniej u siebie tak nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba wiem co pisze, niecały miesiąc temu zmieniałem i wiem że alarm teraz inaczej wyje jak wcześniej. Niedowiarki jesteście i tyle he he, jutro jak znajdę troszkę czasu to poświęce się i nagram wam ten alarm przed zmianą i po zmianie i sami zobaczycie. Zresztą gdybym go sam słyszał to mogłbym powiedzieć że może mi się przesłyszało ale była przy tym moja Żona, siostra, szwagier i to nie była chyba jakaś zbiorowa chalucynacja.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności