Skocz do zawartości
eth_0

Wymiana szyby w JAAN Automotive Glass?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z firmą JAAN Automotive Glass? Jutro jadę tam wymieniać przednią szybę (niby nic wielkiego ale...). Może jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Rzeszowa ta firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak link wyżej wskazuje chodzi mi o oddział Kielecki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Rzeszowie robią wszystko oki a w Kielcach to nie wiem ale słyszałem że SCYZORYKAMI wycinają stare więc uważaj na lakier :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o opinie powinienes pytac przed umowieniem na wymiane :) teraz to juz po ptakakach - jedziesz na wymianie i juz - co najwyzej mozesz nasz opinie porownac ze swoja :) W CK moge Ci polecil AutoFenixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W CK moge Ci polecil AutoFenixa.

 

Też to przerabiałem u nich i chyba się im udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to że nie bardzo miałem wybór ;) Wymiana umówiona przez PZU (opcja Autoszyba). Dam znać jak będzie to wyglądało po wszystkim, tak "ku potomnym" ;)

 

Edit: Właśnie odebrałem autko. Wstępne wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polecam zakład!

Edytowane przez eth_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem już u niech wielokrotnie szyby i jak najbardziej mogę polecić.

CEny dużo niższe niż w fenix'ie.

 

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eth_0 no i jak, zadowolony jesteś, dali rade czy poszli po bandzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak napisałem wyżej. Wszystko OK. Obsługa profesjonalna, robota wykonana porządnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak że śmiało polecam ten zakład!

 

Co do ceny to nie wiem bo tak jak pisałem wcześniej ja nic nie płaciłem za wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja polecę tą firmę po raz kolejny.

 

W sobotę wymieniałem szybkę w sprinterze. Szybko, sprawnie, bez problemów.

 

A jeśli chodzi o ceny to szybko z filtrem do passata b4 500 PLN, Sprinter 490 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pasku B4 przednią szybe robiłem w Jaanie juz ze 4 lata i wszystko ok. Tylna ze 3 lata temu robiłem w Autofenixie i tez jest ok. Kilka lat temu potrzebowałem wkleić przednią szybe do B3 (bez wycinania bo poprzedni właściciel przykleił na silicon i uszczelnił plasteliną:idiota:) i taniej wyszło w fenixie. Wiem że tanio zaklada gość szyby na Miedzianej Górze. Nie jest może full profeska ale szyba NordGlass taka jak w Jaanie o wiele taniej wyszła i wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest może full profeska ale szyba NordGlass taka jak w Jaanie o wiele taniej wyszła i wszystko było ok.

 

 

ale Słoń z tego co kojaże nie obdaruje nas gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o gwarancji nic nie wiem ale mam tam kupla wiec nie byłoby problemu. Wiem tylko że w B4 były 2 rodzaje mocowań lusterek wewnętrznych i on mi tam założył inny typ niz miałem. Ale zabrał mi moje i po jakichś 2 tygodniach dał pasujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pomuc w wyborze, bo przez ekscesy z szybą przednią, jutro się chce rozglądnąć gdzie ją wymienić.

 

Blisko siebie w Tarnobrzegu mam autoFenix, potem w stalowej JAAN AG. Gdzie polecacie się wybrać? Bo w Jan'ie widać robota profeska i gwarancje się dostaje, jak w fenixie nie wiem.

 

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo w Jan'ie widać robota profeska

 

W Łodzi zrobili mi przednią szybę profi i dali gwarancję - myślę że jako duża firma musi jakiś poziom trzymać we wszystkich oddziałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro czeka mnie wymiana, szyba a'la ori, nowa, taka jak trzeba. A gdzie to powiem jutro i czy polecam czy nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności