Skocz do zawartości
nifa

Atrapa bez znaczka a szumy w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . mam następujący problem po wymianie atrapy na tą bez znaczka podczas jazdy już tak od 90 km/h słychać w kabinie wyraźne szumy tak jak by wiatr szumiał wlatując przez atrapę ,wiem,że dużo ludzi ma atrapę bez znaczka dlatego ciekaw jestem czy u was jest podobnie???? bo jeśli nie to możliwe że moja atrapa jest felerna co było by dla mnie jakimś pocieszeniem bo zawsze można ją zmienić na inną ,mam nadzieję ,że nie będę musiał powrócić do starej atrapy ze znaczkiem (ponieważ mniej mi się podoba) czy ktoś się spotkał z podobnym problemem i ewentualnie czego może to być jeszcze wina???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrapa nie ma nic do rzeczy.

sprawdź czy maska sie domyka.ewentualnie też uszczelki w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zatrzaśnięta ,zauważyłem też ,że miedzy maską a grillem jest dość duża szpara której niema ze starym grilem ponieważ jest on troszeczkę wyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest jakość tych azjatyckich shitów. Nic z tym (szparą) nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niema zadnych szumow. moze zapodaj foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szpara mi w niczym nie przeszkadza tylko zastanawiam się czy to nie przez nią te szumy

wrzucam zdjęcie atrapy ( wybaczcie tą obróbkę zdjęcia ale była na inne potrzeby a innego zdj niestety nie posiadam)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7df089d87855c20.html

Edytowane przez nifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcie wydaje mi się, ze mam identyczna, tez mam większa szparę przy masce, ale żadnych dziwnych szumów nie mam. wydaje mi się, ze musisz szukać przyczyny gdzie indziej.

Owocnych poszukiwań :P A tak poza tematem to co to za kolor lakieru? (czy tylko zdjęcie wyszło tak oryginalnie)

Edytowane przez patryk1120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor to srebrny metalik zdjęcie bardzo photoshoopowane:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada normalnie jak kazdy grill no emblem, wydaje mi sie ze te szumy to od czegos innego. Ale ile to roboty? zaloz stary grill, przejazd testowy i masz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowi kolega wyzej, zrob podmiane na stary i bedziesz wiedzial. Wracajac do koloru auta na fotce....hehehe.....bardzo mocno photoshoopowane. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym przekładaniem grilla to chciałem sie wstrzymać bo każde wyjęcie coraz bardziej wyłamuje mi te zaczepy. ehh w tym tygodniu już nic nie pokombinuje będzie musiało poczekać do następnego.:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bez znaczka taką samą jak na zdjęciu atrapę ale u mnie nie ma czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności