Skocz do zawartości
speedex

vag-com 409 i windows 7 64 bit.Problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze można mieć 2 OS na tym samym kompie i narazie tak mam

 

co do virtual PC warto sprawdzić czy procek obsługuje intel VT bo jak nie to tylko sie można narobić na darmo tak jak piszący te słowa bez tej funkcji nawet po instalacji xp mode i virtual pc nie będzie to latać

 

 

http://www.microsoft.com/poland/technet/article/art0180.mspx

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Intel_Virtualization_Technology

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie a co zrobic jak mi sprzet nie wspomaga wirtualizacji?Robiłem wszystko jak z tej strony http://windows7forum.pl/tajna-bron-windows-7-tryb-xp-mode-tutorial-t-1413.html i po zainstalowaniu okienko że sprzęt nie obsługuje...Jakieś rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie a co zrobic jak mi sprzet nie wspomaga wirtualizacji?Robiłem wszystko jak z tej strony http://windows7forum.pl/tajna-bron-w...al-t-1413.html i po zainstalowaniu okienko że sprzęt nie obsługuje...Jakieś rady??

jeśli procesor nie wspiera wirtualizacji, to już raczej nic nie zrobisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego wirtualnego pc czy tej maszyny do xp to kicha miałem to nic nie darady vagiem zrobić bo rozłancza non stop nawet jak prędkość transmisji zmienicie a jak checie logi dynamiczne zrobić to już całkiem można zapomnieć jedynie to pod windows 7 chodzi jako tako vag 208.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak instalujecie windows 7 i chcecie korzystć z vag 311 to tylko windows 7 32 bit chodzi po postawiłem od nowa system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest jeszcze darmowy Sun Virtual Box:

http://www.virtualbox.org/

 

ale tutaj trzeba miec plytke instalacyjna Windows XP

 

Wowczas dziala wszystko nawet na procesorach bez IntelVT technology - sprawdzalem na starym AMD Athlon64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam…

Przepraszam, ale może ktoś tutaj będzie mógł Mi pomóc

Mam Viste 32-bit.Pack 2 i chce uruchomić program VCDS, gdy wejdę opcje i ustawie com1 i testuje to wyskakuje komunikat STAN PORTU OK INTERFACE NIE WYKRYTO.Nie mogę z tym sobie poradzić.

Próbowałem też odpalić VAG COM, ale i tu przy wybraniu obojętniej opcji obraz robi się mleczny i wyłącza pogram.Dzięki za POMOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3miasta - VAG coma odpal "jako administrator", a z vcdsem niestety nie pomogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek-Dzięki pomogło

Wszystko ok z Vag com działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów kupiłem ten kabel z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=887550680 i jak koledzy piszą ja też mam ten sam problem niedopytałem sprzedającego o kompatybilność z win7 i jest lipa, na domiar tego sprzedawca pisze w opisie sprzedawanym razem z płytką instalacyjną że cytuje "Jesli podłączysz któryś program vag com np vcds spalisz interfejs, można łatwo sprawdzić

czy był podłączany pod vcds itd, wtedy gwarancja przepada!!! Dlatego nie wolno podłączać

do żadnej wersji VAG com !!!!!!!!!!!!"

Dla tego mam pytanie chciałem zrobić to tak jak sugeruje marecek ale nie chce czegoś spalić mam program 409 i ten jego comander1.4 myślałem że dowiem sie od niego czegoś ale odpowiedzi bardzo lakoniczne jak rozmowa z wojskowym tak,nie,tak jest, itp. pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, ale to co sugeruje marecek nie ma nic wspólnego z twoim kabelkiem, to znaczy nie powinieneś używać tego kabelka z innymi programami diagnostycznymi niż te co dostałeś z kabelkiem. Wirtualny XP nic Ci nie popsuje.

A tak na marginesie, próbowałeś uruchomić ten program jako administrator??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem że nic virtual nie zepsuje ale co zrobi kablowi wersja 409 albo 311vaga lub czy program vag com np vcds tak jak mi to powiedział sprzedający może go uszkodzić albo Interfejs vag k can nie działa z Żadnym programem firm Ross tech VAG com.

nie wiem co moge załadować może ma ktoś ten typ kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wiem że nic virtual nie zepsuje ale co zrobi kablowi wersja 409 albo 311vaga lub czy program vag com np vcds tak jak mi to powiedział sprzedający może go uszkodzić albo Interfejs vag k can nie działa z Żadnym programem firm Ross tech VAG com.

nie wiem co moge załadować może ma ktoś ten typ kabla.

 

Z 409 niby działa, więcej info tutaj ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60603 Ja mam taki kabelek, ale używam tylko do k+can commandera. Do vag-a 311 bo to jest dobra wersja kabelek kosztuje 40 PLN, wiec... a jak nie zainstalujesz na kompie żadnej z wersji VCDS to nie masz się czego obawiać ze padnie ci kabelek, zresztą VCDS i tak chyba nie zobaczy twojego kabelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural dzięki. A teraz mam pytanie do marecek zrobiłem wszystko jak piszesz i po uruchomieniu napisał mi że mam wyłączone wspomaganie sprzętowe w biosie i nie pójdzie puki nie włącze. Wszystko ok tylko czego mam tam szukać bo u mnie angielski słabo.

 

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

 

znalazłem coś takiego VIRTUAL TECHNOLOGY dałem entable i dalej nic i co dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizys... sprzedawcy cuda opowiadają ;). Problem polega na tym, że te kable są często "lewe" i po podłączeniu ich do komputera i do internetu software potrafi zrobić "upgrade firmware-u" - sprawiając, że kabelek nie nadaje się dalej do użycia - ot, takie sprytne zabezpieczenie własności intelektualnej przez producentów kopiowanego w Chinach rozwiązania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dżizys... sprzedawcy cuda opowiadają ;). Problem polega na tym, że te kable są często "lewe" i po podłączeniu ich do komputera i do internetu software potrafi zrobić "upgrade firmware-u" - sprawiając, że kabelek nie nadaje się dalej do użycia - ot, takie sprytne zabezpieczenie własności intelektualnej przez producentów kopiowanego w Chinach rozwiązania...

Tutaj może tylko takie małe sprosotwanie. To o czym piszesz dotyczyło kłopotu do wersji 812.4 , wersja 908 jest już zupełnie inaczej "sklonowana", bardziej inteligentnie i dzięki temu pracuję naprawdę stabilnie.

Co do historii i opowieści sprzedawców, potwierdzam, na Allegro widać doskonale w/w "opowieści dziwnej treści". ;) Jest tam paru mistrzów-bajkopisarzy, ale to temat na inny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w 409 ani w 311 nie ma pod przyciskiem auto scan obcji passat B6 są wszystkie a tego nie ma czy można do tej wersji kliknąć inną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu w 409 ani w 311 nie ma pod przyciskiem auto scan obcji passat B6 są wszystkie a tego nie ma czy można do tej wersji kliknąć inną?

Z bardzo prostego powodu, VAG-COM 311.2 służy do diagnostyki starszych aut działających pod K-line, nowsze, czyli m.in. Passat B6 lata po CAN, a VAG-COM nie obsługuje tej magistrali, stąd m.in. brak tego modelu na liście. VAG-COMem diagnozuje się mniej więcej auta (Passaty) do 2004 (maj 2005) roku. Chociaż bywało, że już roczniki 2004 latały tylko po CAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest jakiś program pod can najlepiej działający na win7 64 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jest jakiś program pod can najlepiej działający na win7 64 bit

Oczywiście VCDS 908. Smiga na Win7 i obsługuje najnowsze auta z CAN.

1.16 What about Windows 7?

Yes, the current VCDS Release version fully supports Windows 7 (both 32 and 64 bit versions) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności