Skocz do zawartości
lukisio

Strefa wędkarska nie mylić z pijacką :p

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, Ty wiesz najlepiej co byśmy zrobili, ale tkwij sobie w swoich przekonaniach.

Po drugie nikt się tu nie napina tylko wyraża swoje zdanie - po to jest forum.

Po trzecie nikomu ryb nie zazdroszczę, wręcz przeciwnie - cieszę się że i u nas można wyciągać takie sztuki.

O podejsciu typu "nie ja zabiore to ktoś inny" nie bede dyskutowal

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, Ty wiesz najlepiej co byśmy zrobili, ale tkwij sobie w swoich przekonaniach.

Po drugie nikt się tu nie napina tylko wyraża swoje zdanie - po to jest forum.

Po trzecie nikomu ryb nie zazdroszczę, wręcz przeciwnie - cieszę się że i u nas można wyciągać takie sztuki.

O podejsciu typu "nie ja zabiore to ktoś inny" nie bede dyskutowal

Tyle w temacie.

 

Owszem... forum jest do wyrażania zdania i opinii, ale nie po to by kogoś nazywać "Kłusownikiem".... :)

Nie zazdrościsz, a tak sie zachowujesz .... tym bardziej, że we wcześniejszych postach chciałem ustawić sie z nim na rybki... wiec coś tu nie hallo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem... forum jest do wyrażania zdania i opinii, ale nie po to by kogoś nazywać "Kłusownikiem".... :)

Nie zazdrościsz, a tak sie zachowujesz .... tym bardziej, że we wcześniejszych postach chciałem ustawić sie z nim na rybki... wiec coś tu nie hallo :)

 

Nikogo nie nazwałem kłusownikiem. Może przeczytaj uważnie tego posta od początku zanim zaczniesz głosić takie bzdury.

Nie wiem z kim się ustawiasz na ryby i nie interesuje mnie to, nie za bardzo tez rozumiem jaki to ma związek z tematem. Nie zazdroszczę nikomu ryb tylko zal mi okazów, które wg mnie powinny wrócić do wody a kończą w lodówce.

Polamania na metrówie

 

 

Panowie bez napinki i off topa proszę, następne wypowiedzi tego typu będą usuwane.

Asiu, u mnie pełen luz, bez napinki a co do of-topa to cały czas rozmawiamy o rybach więc raczej trzymamy sie tematu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareczku :

qqxczek51, na tej drugiej fotce wyglądasz jak jakiś kłusol.
mówi samo za Siebie :P:)

 

Nie zazdroszczę nikomu ryb tylko zal mi okazów, które wg mnie powinny wrócić do wody a kończą w lodówce.

Cieszy mnie fakt, że jednak nie zazdrościsz... gdybyś znał chociaż trochę Krzysia, wiedziałbyś, że ma na miejscu rodziców, teściów i na połowie nie był sam:)) .... co ma w lodówce to nie wiem i nie interesuje mnie to:)) ale wątpię, żeby trzymał w niej tylko szczupaka :))))))

 

Asiu.... tu jest poważna dyskusja na temat miejsca pobytu złapanego szczupaka :P:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asiu, u mnie pełen luz, bez napinki a co do of-topa to cały czas rozmawiamy o rybach więc raczej trzymamy sie tematu
Asiu.... tu jest poważna dyskusja na temat miejsca pobytu złapanego szczupaka
heh właśnie Panowie mam watpliwości czy to jeszcze strefa wędkarska czy już kulinarna ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma co tu gadać powiem tak na ostatnich zawodach wygrałem super kołowrotek no i wygrał bym teraz wędkę więc ......

Kiedy się spotykamy na małe zawody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Bodzio pisze, popisaliśmy sobie co kto lubi :) Jedni wypuszczają, drudzy nie no i tak będzie zawsze. Lepiej się spotkać i pogadać osobiście na rybkach przy wodzie mineralnej np. :) A może i argumenty przekonają i będzie kolejny zwolennik C&R, a na forach to zawsze kończy się kłótnią (nawet, a może zwłaszcza tych wędkarskich).

 

A może na Dróżno wyskoczymy, to i koledzy z Elbląga mieliby blisko http://mapa.meteor24.pl/jezioro-druzno.html. Ryba jest zacna, metrówkę z powodzeniem można strzelić. Jak na dobre łowisko mamy tam widełki - można zabrać tylko w przedziale 50 - 79 cm. Ale dzięki temu jest dużo zacnych szczupaków. Jak będzie ekipa, to mogę wszystko zorganizować. Tylko trzeba się szybko uwinąć, bo na weekendy może już nie być łódek. Nie ukrywam, że w tygodniu byłoby łatwiej coś zorganizować.

 

Jak jesteście zainteresowani, to napiszę więcej odnośnie kosztów, zasad, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteście zainteresowani, to napiszę więcej odnośnie kosztów, zasad, etc.

 

Podaj orientacyjne koszty, zasady na jakich tam się wędkuje, może jakieś www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Bodzio pisze, popisaliśmy sobie co kto lubi :) Jedni wypuszczają, drudzy nie no i tak będzie zawsze. Lepiej się spotkać i pogadać osobiście na rybkach przy wodzie mineralnej np. :) A może i argumenty przekonają i będzie kolejny zwolennik C&R, a na forach to zawsze kończy się kłótnią (nawet, a może zwłaszcza tych wędkarskich).

 

A może na Dróżno wyskoczymy, to i koledzy z Elbląga mieliby blisko http://mapa.meteor24.pl/jezioro-druzno.html. Ryba jest zacna, metrówkę z powodzeniem można strzelić. Jak na dobre łowisko mamy tam widełki - można zabrać tylko w przedziale 50 - 79 cm. Ale dzięki temu jest dużo zacnych szczupaków. Jak będzie ekipa, to mogę wszystko zorganizować. Tylko trzeba się szybko uwinąć, bo na weekendy może już nie być łódek. Nie ukrywam, że w tygodniu byłoby łatwiej coś zorganizować.

 

Jak jesteście zainteresowani, to napiszę więcej odnośnie kosztów, zasad, etc.

 

Krzysiu ja chętnie i w tygodniu na rybki bym poleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek_tz na Drużnie 60zł łódka do 31 października, potem od 1.10 do końca grudnia 100zł za łódkę. Na łódce w zależności od wielkości może łowić do 3 wędkarzy. Wędkarze z poza okręgu Elbląskiego dodatkowo jednodniowa opłata 20zł. Reszta regulaminu do poczytania na www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=roqs;.... co ma w lodówce to nie wiem i nie interesuje mnie to:)) ale wątpię' date=' żeby trzymał w niej tylko szczupaka :)))))) [/quote]

 

Edi w lodówce mam dla ciebie na popitkę flaszkę - bo rybka lubi pływać.

 

W weekend jadę na Warstminię - może ktoś chętny ?

Co do zawodów wędkarskich chętnie się piszę - wymienił bym się z kolegami - opiniami i metodami wędkowania :)

Ap-ropo kłusownictwa dla zainteresowanych , bo padło takie słowo - nie wiem czy ktoś z was ma na koncie zniszczenie tylu siatek co ja. Pozdrawiam i do zobaczenia nad jeziorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edi w lodówce mam dla ciebie na popitkę flaszkę - bo rybka lubi pływać.

 

W weekend jadę na Warstminię - może ktoś chętny ?

Co do zawodów wędkarskich chętnie się piszę - wymienił bym się z kolegami - opiniami i metodami wędkowania :)

Ap-ropo kłusownictwa dla zainteresowanych , bo padło takie słowo - nie wiem czy ktoś z was ma na koncie zniszczenie tylu siatek co ja. Pozdrawiam i do zobaczenia nad jeziorem.

 

Krzysio z tymi siatkami możemy się licytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki shared za uzupełnienie. U mnie wchodzi tydzień 24-30.10.2011. W tych dniach mogę sobie zadekować termin.

Aha, no i wtedy bardzo szybka lista bo trzeba rezerwować łodzie. Kiedyś było tylko 10.

 

To ja do zawodów w niszczeniu siatek mogę też się dołączyć. Dorzucam pupy, wyrzutki i klepki z zimy :)

Edytowane przez kjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend jak najbardziej mogę się wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :) Tak się składa, że od pół roku mieszkam w tej miejscowości nad Drużnem ;) Wpadajcie, bo co weekend przyjeżdża tylu wędkarzy, że mała bania. Do "portu" mam 100metrów, a rybak tam urzędujący jest moim sąsiadem ;) Wymiar jest chyba 60-80cm i można zabrać 2 sztuki ze sobą (rozmawiałem z nim o tym tydzień temu). Jezioro płytkie i zarośnięte, ale zjeżdża się na nie cała Polska :) Szczupak bije jak głupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nieźle może się wybiorę w sobotę albo w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh :) Tak się składa, że od pół roku mieszkam w tej miejscowości nad Drużnem ;) Wpadajcie, bo co weekend przyjeżdża tylu wędkarzy, że mała bania. Do "portu" mam 100metrów, a rybak tam urzędujący jest moim sąsiadem ;) Wymiar jest chyba 60-80cm i można zabrać 2 sztuki ze sobą (rozmawiałem z nim o tym tydzień temu). Jezioro płytkie i zarośnięte, ale zjeżdża się na nie cała Polska :) Szczupak bije jak głupi :)

 

Przemas załatwiaj rabaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę daleko jak na ryby. Szkoda bo widać, że fajne łowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend jadę na Warstminię - może ktoś chętny ?

Co do zawodów wędkarskich chętnie się piszę - wymienił bym się z kolegami - opiniami i metodami wędkowania :)

Ap-ropo kłusownictwa dla zainteresowanych , bo padło takie słowo - nie wiem czy ktoś z was ma na koncie zniszczenie tylu siatek co ja. Pozdrawiam i do zobaczenia nad jeziorem.

 

ja z chęcią pojadę tylko napisz co i jak.

 

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

 

Darek_tz na Drużnie 60zł łódka do 31 października, potem od 1.10 do końca grudnia 100zł za łódkę. Na łódce w zależności od wielkości może łowić do 3 wędkarzy. Wędkarze z poza okręgu Elbląskiego dodatkowo jednodniowa opłata 20zł. Reszta regulaminu do poczytania na www.

 

no i co najgorsze jest tylko 10 łódek do wynajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności