Skocz do zawartości
szynder

brak ogrzewania nóg

Rekomendowane odpowiedzi

powietrze niby dmucha, ale nie dociera do nog. jak przelaczan np z szyby to szum w pozycji 'na nogi' jest duzy a nie ogrzewa nog-cos zatkane? lub zaslepione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz klimatronik to możesz przeprowadzić diagnozę sam.

wyłączony zapłon > nacisnąć obieg wewnętrzny i econ jednocześnie > właczyć zapłon > po paru sekundach klima zacznie robić test > puścić przyciski > pokarzą się błędy > przyciskiem ogrzewania "idziesz po błędach" aż do 000 > dłuższe przytrzymanie ECON kasuje błędy (jeśli wszystko ok to zobaczysz 444 00.

Obstawiam zablokowaną klapę, dlatego najlepiej było by podłączyć się pod kompa i upewnić się, że silniczki są ok lub padnięte.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jjacekkx, ale nie mam klimatronika. chodzi mi o zwykly nawiew(manual). nie wiem jak sie za to zabrac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli musisz rozebrać panel sterowania i przeglądnąć linki sterowania nawiewami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozebrac, czyli musze caly panel z pokretlami nawiewu? czy trzeba jeszcze dolny elementy deski rozbierac?

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij od rozebrania panelu, miałem taki przypadek w Seacie i okazało się, że linka wyskoczyła z mocowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem. Dzisiaj został rozwiązany. Okazało się że w środku coś było nie tak. Po zdjęciu całej deski wyszło że kalapka otwierająca nawiew na nogi nie działa. Postanowiłem ją otworzyć na stale. Teraz wszystko działa, tylko w pozycji na szybę dmucha również na nogi oraz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagales cala deske? nie darady sie obejsc bez tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no ja juz rozbieralem schowek i nic tam nie widzialem... a ta klapka, w ktorym dokladnie jest miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w przypadku climatronica co mozna zrobic? mi wlasnie wyskakuje blad klapy nog....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ze mnie taki majster albo ktos mi zle podpowiedzial;) po rozebraniu schowka jedynie co to mozna do dmuchawy sie dostac. napewno bede mial cos z klapka bo jak ustawie na nogi to dmucha na szybe wogole nic na nogi nie leci. trzeba sciagc cala deske?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz zdjąc całą deskę rozdzielczą.Te klapki są zaraz za,jak ja to nazywam srodkowym tunelem. Jest przy tym sporo pracy. Ja tylko ją otworzyłem ponieważ żeby przywrócic do takiego stanu jak powinno byc na pokrętłach zajeło by to sporo czasu i pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem jest następujący. Po włączeniu klimatronika na z grzaniem na nogi z przodu grzeje jak szalone dla kierowcy i pasażera obok ale z tyłu już nie grzeje w ogóle. Czy ktoś się spotkał z tego typu przypadkiem ? 
Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 03r . Problem polega na tym , ze niezależnie jak ustawie kierunek nawiewów to na nogi nie leci nic (minimalnie coś tam czuć ze leci ale zdecydowanie za słabo). Oczywiście przy ustawieniu na nogi również nie leci. W Wag-u błędów nie ma. Gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności