Skocz do zawartości
Gość jenot24

Brak mocy przy rozgrzanym silniku czasami sie przycina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jenot24

Witam mam taki problem jak silnik jest zimny to przyspiesza dobrze a jak juz rozgrzany to inaczej i sie zacina czasmi przy dawniu gazu i pali mi 13litrów w miesice na trasie 10 jak jade do 100 czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam taki problem jak silnik jest zimny to przyspiesza dobrze a jak juz rozgrzany to inaczej i sie zacina czasmi przy dawniu gazu i pali mi 13litrów w miesice na trasie 10 jak jade do 100 czy to normalne?

raczej nie. Ale dopóki nie zrobisz logów, to nie będziemy gdybać ;)

002, 115, 118 i do wyboru jakiś z temperaturką...

 

...i do zobaczenia jak już coś pokażesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jenot24

Zrobiłem wszystko byłem podłanczali pod kompa i nic nie pokazało niewiem co mam robic? to moje pomóżcie i czy jak jade 100k\h to obroty mam 3200czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem jak sie rozgrzeje najpierw szarpie apotem brak mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jenot24

witam teraz mam taki problem że odeszła mi osłona airbag od strony pasażera widac że poduszka jest raczej cała niewiecie od czego to mogło sie stac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez 'odeszła'? Że nie jest idealnie równo z deską rozdzielczą? Czy odeszła tak, że możesz widzieć poduszkę i na tej podstawie stwierdzasz, że wszystko z nią jest ok? Jeżeli pierwsza opcja, to ten typ po prostu tak ma. Już wiele passatów widziałem z lekko odstającą osłoną poduszki pasażera, a wiem że były one bezwypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jenot24

odeszła tak ze widze poduszke własnie tak odeszła i niewiem czy ona jest oki najpierw było tylko troszke teraz odeszła góra sama a duł trzyma ale widze poduszke bialutka wyglada jak nieruszona ale ja sie na tym nieznam wiec niewiem czy jest sprawna ale wkurza mnie wyglad tego ze tak odeszlo bo rok było dobrze tylko teraz moze od zimna albo sam niewiem jak sadzisz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jenot24

witam mam taki problem że przekłamuje mi licznik jak jade do 60km/h to oszukuje o 15km czyli jade 75 km/h a pokazuje na liczniku 60 a powyrzej 100km/h oszukuje o 25km/h czyli mam 100 a jade 125km/h prosze o pomoc co to moze byc tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś jaki jest temat? "Brak mocy przy rozgrzanym silniku czasami się przycina"

a Ty piszesz tu o airbagach i przekłamującym liczniku. :)

Poszukaj na forum bo na pewno coś na ten temat jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja borykam się z problemem spadku mocy gdy auto się rozgrzeje,VAG nie pokazuje żadnych błedów.Na zimnym silniku jest wszystko ok,sprawdzone wężyki od podcisnienia i wymienione na nowe ,odłączałem przepływkę na pracującym silniku i silnik nawet nie zareagował na to.Sonda pracuje poprawnie,zastanawiam mnie katalizator czy to nie jego wina co sądzicie ?

Edytowane przez mshk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompresie radzę sprawdzić

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności