Skocz do zawartości
xionic

Tylne głośniki w B5 FL i MCD - da się zamontować bez rzeźby ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pasiorek jak w opisie B5 FL 2004/2005 (zależy gdzie się spogląda).

 

Według kodów w bagażniku mam tylko 4 głosniki 2+2 na przednich drzwiach - i to się zgadza - z tyłu nic nie ma. Jak w temacie posiadam MCD.

 

I teraz pytanie - czy przy takim setupie da sie podłączyć do tyłu dodatkowe 4 głośniki (2+2) czy juz trzeba jakiś wzmacniaczyk dawać ?

Kolejne pytanie - czy jeżeli fabrycznie nie mam tam głośników - to czy kable są poprowadzone tak jak z przodu czy czeka mnie rzeźba z ciągnięciem kabli (wiem ze mogę zdjąć tapicerkę i sprawdzić, ale post na forum wyrządzi mniejsze szkody materialne :D ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz pytanie - czy przy takim setupie da sie podłączyć do tyłu dodatkowe 4 głośniki (2+2) czy juz trzeba jakiś wzmacniaczyk dawać ?

Będzie działać bez wzmaka-MCD zasila także 8 głośników.

Chyba, że chcesz sobie wsadzić coś do poprawy brzmienia, to na dniach będę miał do opchnięcia DSP Nokia-czekam, aż Harman do mnie dotrze.

Kolejne pytanie - czy jeżeli fabrycznie nie mam tam głośników - to czy kable są poprowadzone tak jak z przodu czy czeka mnie rzeźba z ciągnięciem kabli (wiem ze mogę zdjąć tapicerkę i sprawdzić, ale post na forum wyrządzi mniejsze szkody materialne ) ?

Zdjęcie tapicerki z drzwi zajmuje maksymalnie 5 minut :) I będziesz miał w 100% poprawną odpowiedź na swoje pytanie-a nie gdybanie na forum ;)

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 5 minut, ale jest jeden problem - te cholerne zatrzaski :(

Jak dobierałem się do przednich to musiałem kilka wymienic bo pękły - a starałem sie naprawdę w miare delikatnie to robić :]

 

Co do poprawy dźwięku - dzięki za propozycję, ale nie trzeba - to co jest mi wystarcza - nei jestem audiofilem i nie jeżdżę na tyle dużo zeby to sie przydało na wiele :)

 

B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersje auta?? Basic, Comfortline? W Basicu nie było głośników z tyłu i kabelków też nie, z drugiej strony MCD dokładałeś czy było, dziwne że masz navi i 4 głośniki, ja miałem MCD ale głośników w sumie 8, w razie jak by nie było to mogę pomóc w przeciągnięciu i podpięciu. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Basic :)

 

Chyba jednak rozbiore moze w weekend i zajrzę :) A z oferty pomocy chetnie skorzystam jeżeli ciagnąc trzeba bedzie - i tak miałem podłaczać wejscie do ipoda to przy okazji sie zrobi :)

 

X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zobaczyć czy są poprowadzone kable wystarczy dobrać się do kostek połączeniowych na przodzie samochodu - http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24691

 

A tak w ogóle to było na ten temat już sporo napisane - poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głośniki na tylne drzwi to w jakim rozmiarze idą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie głośniki na tylne drzwi to w jakim rozmiarze idą?
Taki sam rozmiar jak na przodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Basis i mam 8 glosnikow.

Wg kodu wyposazenia tez ma byc 8 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam radyjko MCD mój problem polega na tym że nie grają głośniki z tył :/ przód ładnie gra ale z tył cisza. Można to jakoś n radiu regulować czy jak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś może czy masz w ogóle głośniki w tylnych drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź FADER w radiu. Jak to nie pomoże to musisz sprawdzić kable i wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub kodowanie radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fared nastawiony na 0 tak ma grać przód i tył lecz nadal cisza :/ Sprawdzę jeszcze te kostki co z nimi się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności