Jump to content
lukisio

Spoty regionu war-maz

W który weekend ustalamy spory regionu?  

12 members have voted

1. 1. W który weekend ustalamy spory regionu?

• Pierwszy weekend m-ca
      • Drugi weekend m-ca
      • Trzeci weekend m-ca
      • Czwart weekend m-ca
        0

Recommended Posts

Samochód: Nie passat
    Rok prod: 1999

Ok mogę się podjąć rozeznania pod kwestią ceny noclegów (jako iż pracuję w Urzędzie Gminy to mam trochę telefonów do agroturystyk i innych ludzików) i popytam ile osób może przenocować i za jaką cenę od osoby. Kwestia taka kiedy ma to się odbyć- jeśli tak jak w temacie czyli 2 weekend miesiąca to od jutra dzwonię i się pytam. Rozumiem że np cena 40zł za osobę za noc nie jest dużym kosztem? Noclegi są oddalone od miasta maksymalnie 8km więc to nie odległość.

Aha i najważniejsze na ile osób rezerwować nocleg? Bo jeśli ktoś się odważy spać pod namiotem to sam mam do tego warunki i za free przenocuję (mieszkam 12 km od Mrągowa) a jak w grę wchodzą pokoje no to już muszę co nieco wiedzieć ile osób chce wpaść na noc.

Sorry że tak szczegółowo no ale przecież nie chcemy lipy odwalić :) .

Edited by czarekcw

Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Ok mogę się podjąć rozeznania pod kwestią ceny noclegów (jako iż pracuję w Urzędzie Gminy to mam trochę telefonów do agroturystyk i innych ludzików) i popytam ile osób może przenocować i za jaką cenę od osoby.
    Byłby świetnie:dobrze
    Kwestia taka kiedy ma to się odbyć- jeśli tak jak w temacie czyli 2 weekend miesiąca to od jutra dzwonię i się pytam.
    tak wstępnie, ale to zależy czy znajdziemy miejscówkę:)
    Rozumiem że np cena 40zł za osobę za noc nie jest dużym kosztem? Noclegi są oddalone od miasta maksymalnie 8km więc to nie odległość.
    Jest to koszt do przyjęcia z tym, że musimy mieć miejsce na imprezę;)
    Aha i najważniejsze na ile osób rezerwować nocleg? Bo jeśli ktoś się odważy spać pod namiotem to sam mam do tego warunki i za free przenocuję (mieszkam 12 km od Mrągowa) a jak w grę wchodzą pokoje no to już muszę co nieco wiedzieć ile osób chce wpaść na noc.
    Byłam w ubiegły weekend na spocie miedzyregionalnym w WLKP właśnie na polu namiotowym i powiem szczerze - było zimno. Niestety lato w tym roku nie rozpieszcza i na polską złotą jesień też chyba nie mamy co liczyć więc impreza pod gołym niebem to duże ryzyko. A co do ilości osób, to robimy listę:

1. czarekcw

2. Asia + nocleg

3. ...

Podaję linki do noclegów. Na początku te co Edi zaproponował:

http://www.countryholiday.pl/oferta.html cena 100zł za noc więc odpada

http://www.countryhouse.pl/atrakcje.html cena 60zł, w pobliżu znajduje się knajpa (poza tym hotelem) jak również sam hotel oferuje miejsce na ok 40osób do zabaw

Teraz moje propozycje:

http://meteor.turystyka.pl/zacisze-polska-wies,polska-wies.html dojazd z Mrągowa to ok 4-5 km drogą asfaltową i ok 2 km drogą szutrową (droga w bdb stanie, pojazdy na glebie nie będą miały problemu), jest miejsce na ognisko/grill/zabawy wewnątrz (spore pomieszczenie), brak jako takiej knajpy typu piwo, frytki itp

http://www.mragowo.mm.pl/~krynicki/oferta/oferta.html oferta na 6 osób, miejscowość oddalona o 7 km od M-wa, dojazd drogą asfaltową, brak knajp i miejsca wewnątrz na zabawę

http://noclegi.interia.pl/domki-mlynowo,mlynowo.html tutaj póki co nic nie wiem co oferuje :)

http://www.uadeli.pl/index.php?p=cennik-pl dojazd drogą asfaltową ok 5 km od M-wa, oferuje wszystko co nam potrzeba prócz knajpy (wyżywienie we własnym zakresie typu piwo itp)

http://noclegi.interia.pl/pokoje-baron,mlynowo.html tu również nie wiem co i jak póki co :)

http://noclegi.interia.pl/lorsby-nowe-bagienice,nowe-bagienice.html , http://lorsby.pl/ full wypas, bdb dojazd, coś mi się zdaje że tam jest i knajpa :)

http://noclegi.interia.pl/polskawies16,polska-wies.html dojazd drogą asfaltową, ok 5km od M-wa, brak knajpy .

Myślę że jest w czym wybierać :) .

Świetna robota Czarku:ok: Ewentualnie jakieś jedzonko i %% można zabrać ze sobą, taniej wtedy wyjdzie;)

Samochód: B4 1.9 TDI 90KM (1Z)
    Rok prod: 1994

Podajcie jakąś datę to się pewnie dopasuję na jeden dzionek. Zatem tymczasem ;)

robimy listę:

1. czarekcw

2. Asia + nocleg

3. artkon

4. ...

Podajcie jakąś datę to się pewnie dopasuję na jeden dzionek.
    Z podaniem daty czekamy, aż Panowie z Mrągowa ustalą w jakim terminie będziemy mieć jakieś miejsce na spotowanie;) Myślę, że na dniach będzie wiadomo, aczkolwiek osobiście byłabym za datą 17 września, żeby na spokojnie wszystko przygotować :) Edited by Asia

Rok prod: 1998

1. czarekcw

2. Asia + nocleg

3. artkon

4. rafal102

Ja również postaram się być i w końcu poznać parę osób z forum.. :)

Jak była by potrzebna pomoc organizacji to osoby z NMR niech piszą na PW może uda mi się coś pomóc.

A pytanie Spot ma być w tym samym miejscu co noclegi..?? Czy można to podzielić..?? Jak to ma wyglądać..?? I co za atrakcje mają być..??

Dobry dojazd... to na pewno

Parking dla naszych pasków..

Miejsce na grill...

Nocleg..

I co jeszcze oczekujemy..??

Edited by rafal102

Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2005

Sory dopiero dziś zajrzałem na forum po telefonie Ediego. Asiu moje PW do ciebie już nie aktualne bo widzę,ze temat w toku, a chłopaki z M-wa juz cos zaczeli organizować. Jeśli mogę w czymś pomóc to słuzę pomocą - Czarek nie znamy sie ale jak coś to wpadaj do Remondisu w M-wie to mogę też coś pomóc.

Myślę, że na dniach będzie wiadomo, aczkolwiek osobiście byłabym za datą 17 września, żeby na spokojnie wszystko przygotować

Ja mogę mieć miejscówkę na 9-10 września i tak raczej było ugadywane

Cytat:
    Kwestia taka kiedy ma to się odbyć- jeśli tak jak w temacie czyli 2 weekend miesiąca to od jutra dzwonię i się pytam.

tak wstępnie, ale to zależy czy znajdziemy miejscówkę

więc dla mnie nie ma problemu. Tylko czekam na osoby, które chcą nocować i w poniedziałek będę zamawiał nocleg- cena 40zł, miejsce na ognisko, grill zarówno pod chmurką jak i w zadaszeniu, do tego duża sala wewnątrz. Jedynie co to własny prowiant (łącznie z alko) bo właściciel nie prowadzi takiej gastronomii.

Chce tutaj zamówić miejsce

http://meteor.turystyka.pl/zacisze-polska-wies,polska-wies.html

Widoki piękne na jezioro oraz okolicę, wieczorem postaram się film wrzucić z tej agroturystyki. Droga w pewnej części jest piaskowa ale spokojnie damy radę osobowymi przejechać- dziś akurat tam byłem i jest spoko. Z atrakcji to jest: kładka, rowery wodne, motorówka, hodowla danieli (podobne do saren ;) )

To aktualizować listę i jeśli będzie mało ludzi do noclegu (min 4 osoby)to zapewne będzie trzeba coś dopłacić do tego interesu, gdyby byłoby więcej to za free zabawa a jedynie pobranie opłat od nocujących. Na razie czekam na wasze poczynania i zapisy :) .

Ja bym był za 17.09 gdyż do 10.09 zostało mało czasu.. i ciężko będzie na przykład mi się ogarnąć i zaplanować wolne na tą datę.

A trzeba temat bardziej rozgłosić bo na razie nie liczni się wpisali na listę chętnych, a robić zamieszanie dla 3 osób to taka lipa trochę.. :/ Nie którzy przyjadą 100km aby trzy auta zobaczyć..

Ogarnijcie się Panie i Panowie.. Trochę więcej zapału i chęci..

Do Mrągowa wszystkie drogi prowadzą także, każdy ma po drodze.. :)

Samochód: B3 2.0 136KM (9A)
    Rok prod: 1991

I ja czekam na konkrety ...

I ja czekam na konkrety ...
    Szczegóły właśnie są dopracowywane:telefon Proszę o chwile cierpliwości, na dniach pojawi się stosowne info:dobrze

A ja mam pytanie do opiekuna grupy. Czy jest możliwość wysłania do wszystkich użytkowników z Warmi i Mazur informacji o nadchodzącej imprezie ma pocztę albo PW..?? Powinno być jakieś masowe wysyłanie korespondencji ..??

Samochód: B3 2.0 136KM (9A)
    Rok prod: 1991

Myślę, że taka wiadomość będzie, jak ... będzie konkretnie wiadomo co i jak.

Samochód: B5(3B) 2.3 V5 150KM (AGZ)

Jeśli w tym terminie nie będę w Gdańsku to też zawitam na tą imprezę

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010
    Powinno być jakieś masowe wysyłanie korespondencji ..??

powinno ale wiesz jak jest

I jak temacik wygląda.. bo coś ucichło troszkę.. Wiadomo już czy data 17 wypali..? Bo było by trzeba rozesłać informację.

Na pewno data 17 września wypali, jutro dzwonię do gościa z Polskiej Wsi z zapytaniem o noclegi. Jeśli nie tam to mam multum innych rozwiązań, gdzie przyjezdni mogliby się przespać ale póki co nie zapeszajmy. Weekend dla mnie był pracowity (sobota wykopki :D , niedziela dożynki gminne) to i nic nie działałem jak wiadomo, że spot odbędzie się za 2 tyg. Juto dam obszerniejsze info.

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010

niedziela dożynki gminne

w Faszczach???????

Guest
    This topic is now closed to further replies.

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy