Skocz do zawartości
Mariuszek79

Domykanie szyb mod komfortu 1C0 959 799 A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś powiedzieć czy da się tu zaprogramować domykanie szyb z pilota jak i czym . Dodam że działa mi teraz domykanie z zamka jak przekręcę klucz i trzymam to się szyby domkną chodzi o zaprogramowanie tej opcji dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz domykania w standardzie.

Otwórz szybę, i zamknij auto ale nie naciskając tylko przycisk zamykania tylko trzymając go około 3 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mariusz zacznij lekturę od postu nr 7. Ja uruchomiłem tę opcję w swoim pasku po FL tym czeskim programikiem. Szybko i bez problemów. Szczerze - używam tego bardzo rzadko (okna otwieram sporadycznie). Używam tej opcji jedynie w wypadku gdy auto postoi długo na słońcu i wejść do niego można, jedynie po wcześniejszym przewietrzeniu - wtedy otwieranie wszystkich szyb jest idealne.

Edytowane przez Wojciechpop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałP

Podłączam się do tematu na początku zaznaczam, że jestem nowy na forum.

Mam ten sam problem w golfie4 mam moduł 1C0 959 799 B urucjhomiłem domykanie z pilota ale to pomyłka stać i czekać aż się szyby domkną. według mnie to nie tak jestem już w takim wieku, że dopada mnie "multiplexa" i nie zawsze pamiętam aby domykać szyby w poprzednim autku miałem tak, że naciskałem zamykanie i szyby jechały do góry automatycznie. Myślę, że to jest to czego oczekuje większość użytkowników

 

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

 

Czy ktoś może podać mi link lub tutuł tematu opisującego rozwiązanie tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć się do kolegi :charakterek " bardzo sympatyczny gość.Na pewno pomoże.Mnie pomógł.

Lazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten czeski programik zadziałał jak coś moge go przesłać na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności