Skocz do zawartości
Gość vw2008

Sprężyny od Sportline [-15mm]

Rekomendowane odpowiedzi

No i gdzie te obiecane foto?? Czekamy. Chyba się nie doczekamy

Witam

Kolego obiecałeś coś w wątku: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62928&page=5

Czekamy

pozdr.

 

Pamiętam,pamiętam ale na ostatnim spocie tak piźdz...ało że daliśmy sobie spokój.Od czwartku mam urlop to podniosę go specjalnie lewarkiem i cykne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat... Mam do wymiany wszystkie amortyzatory, wiecie koledzy może czy w b6 można do zawieszenia sportowego dać zwykłe amortyzatory? Jedni mówią ze tylko sachs sportowy pasuje a inni ze KYB pasuje, a KYB przecież nie robi sportowych. Miał może ktoś styczność z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a KYB przecież nie robi sportowych.

robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do tej wersji sportline pasują jakieś KYB? Mymieniał może ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam w kombiku 50 przód i 40 tył i to przy oryginalnym

amorku,

Made in Germany K.A.W.

(sprawdzony producent z Certifikatem TÜV)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160480581765&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

to jest poniekąd jeszcze komfort ale i fajny wygląd

przy feldze 18 cali z Paska CC,

miałem 90 mm ale jak dla mnie to trochę za twardo,

komplecik jest teraz do zbycia, taki

http://cgi.ebay.de/FK-SILVERLINE-GEWINDEFAHRWERK-VW-Passat-3C-2WD-/380245645373?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item588868183d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty nim jeździsz??!! Mus fotki, jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dzięki kolegom z forum mam opis sprężyn do sedana 2.0 TDI 140 kucy

3C0 411 105 N sprezyna srubowa

1 pasek barwny

1 pasek barwny

2 paski barwne

pomarancz

niebieski

zolty

3C0 511 115 AP sprezyna srubowa

1 pasek barwny

1 pasek barwny

1 pasek barwny

niebieski

lila

zolty

 

No ta ja mam 1.9 TDI 105PS

przód

pomarańcz

niebieski

żółty

żółty

tył tylko 2 paski

niebieski

niebieski

 

Przód tak samo,a tył inaczej.Jak próbuję ugiąć dupkę to twardo jak cholera.W czasie jazdy idealnie. Fotki wrzucę do mojego passata później. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

przesledzilem caly temat i sam jestem poszukiwaczem optymalnego obnizenia dla mojego paska.

 

Nie wiem ile kosztuja dokladnie te sprezyny do sportline i czy trzeba w koncu wymieniac amorki czy na oryginalnych mozna zostawic, ale znalazlem takie cos...

 

 

nr czesci aso: 3C0071679

 

W etce wyrzuca: 1 zestaw sprezyn srubowych do podwozia sportowego koszt jak pamietam kolo 1100zl( sa to sprezyny Eibacha widac dostepne w aso VW jako sportowe) :mlask

 

Obnizenie okolo 1 cala czyli kolo 25mm. Sa to sprezyny do skrzyni automatycznej, do skrzyni manualnej jest to nr czesci z koncowka 8

 

mozna tez kupic na:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p5197.c0.m619&item=120688043493&viewitem=&category=33586

 

te w pierwszym linku, bardzo korzystna cena, ale wysylka tylko na terenie US i tylko do skrzyni AT, wiec jesli macie kogos kto by wam to podeslal do PL to wychodzi tanio

 

albo tutaj ale cena jest normalna czyli wysoka :)

http://www.ecstuning.com/ES342733/

 

tutaj sa fotki jak passat stoi na tym zestawie

http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=306361

ale, gosc sie pomylil i kupil do skrzyni automatycznej a ma manuala i dlatego przod stoi wyzej troche, ale tak czy siak auto zostalo zglebione

 

powod tego ze skrzynia automatyczna jest ciezsza od manualnej!!!

"I must admit that the drop is higher at the rear than forward, probably because my wagon is manual and the kit was setup for automatic B6. But anyways, I really like the results."

 

Ja niechce mocno zglebiac mojego paska wiec bede szukac jakiegos kompromisu i te eibachy nie sa takie zle, na tej aukcji z ebaya, ale musze znalezc tylko kogos kto mi wysle je do PL

 

to na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie bym zamienił sprężyny od mojego sportline na zwykłe. I jestem na etapie poszukiwań sprężyn od zwykłego 1.9tdi kombi - Wie ktoś jakie kolory mają sprężyny tylne od zwykłej wersji ? Bo w etce jest tego troche dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie bym zamienił sprężyny od mojego sportline na zwykłe. I jestem na etapie poszukiwań sprężyn od zwykłego 1.9tdi kombi - Wie ktoś jakie kolory mają sprężyny tylne od zwykłej wersji ? Bo w etce jest tego troche dużo...

 

A ja chętnie w drugą stronę.

Pytanie jakie dzielą nasz różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

przeczytałem cały temat i z ciekawości sprawdziłem u siebie mam trzy kropki pomarańczowa, niebieska i zielona

wersja sport ale czy na pewno ???

może potrafi to ktoś rozszyfrować.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja sportline ma z przodu pomarańcz,niebieski,żółty,żółty.Z tyłu natomiast jest niebieski,niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

przeczytałem cały temat i z ciekawości sprawdziłem u siebie mam trzy kropki pomarańczowa, niebieska i zielona

wersja sport ale czy na pewno ???

może potrafi to ktoś rozszyfrować.

dzieki

moj z pakietem sportowe zawieszenie ma takie samo oznaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje założyć 19tki do swojego sportline'a. czy bedzie koniecznosc posadzenia go niżej? obecnie jezdze na standardowych 17'. Wiem że koła ładnie wypełnią nadkola ale czy nie beda tarly? Jak obnizyc to o ile? sportline jest niby twardszy i nizszy o -15mm. Polecam również tą strone jeśli chcecie sobie panowie popatrzeć na passaty na różnych kołach i o różnych wysokościach zawiechy http://www.passatforum.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=9279&start=100

Edytowane przez carlo55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a te sprężyny to jakie? Zdjęcie przodu.

 

20120417295.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja sportline ma z przodu pomarańcz,niebieski,żółty,żółty.Z tyłu natomiast jest niebieski,niebieski.

 

No mój ma takie i dwa pomiary dokonane z ,,normalnymi''. Ten wymiar -15 nijak mi nie pasi bo mi zawsze wychodzi -20mm :hmm i dałem sobie już spokój :lol Jeszcze tylko w wolnej chwili w etce poszperam ale z tymi kolorami to niezły bajzel jest :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Chce wyminic amortyzatory u siebie z tylu bo juz lata tylek. Mam wersje stport. Na co musze zwrocic uwage aby nie kupic standartowych. Moze ktos poda numery czeci albo dlugosci abym wiedzial na co patrzec. Dodam ze mam kombi

Podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic,po prostu kupić amory do wersji sportline.

Edytowane przez azrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności