Skocz do zawartości
VWTEDE

Dmuchawka i wtryski od awx co z tym zrobic ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak wywalałeś kata to jaką długą rurę wstawiałeś i jaką średnice miała ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wywalałeś kata to jaką długą rurę wstawiałeś i jaką średnice miała ??

a wiesz średnicy nie pamiętam była identyczna jak średnica wydechu, wstawiłem coś takiego

http://moto.allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-i1226589384.html

 

tylko w trakcie montażu okazało się iż w moim wydechy katalizator nie jest częścią odrębną lecz jest połączony z taką dłuższą rurą która idzie aż do łącznika.............więc mój zakup (ten z aukcji) musiałem nieco przerobić (dokadnie mówiąc z tej strony która idzie w stronę tłumików ściołem tą flanszę mocującą i dospawałem do reszty wydechu)

Edytowane przez szkapek28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkapek28 - możesz mi napisać czy klamra mocująca tą redukcję na dmuchawce to jest taka sama klamra jak te na IC. Bo po Etce wychodzi, że na IC-ku są 1J0145769 a na końcu rury "s" dolotowej do turbo jest 1J0145769 bez żadnych literek.

Edytowane przez bifu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje rysuneczku poniższej szybkozłączki może ktoś posiada taka i mógłby wrzucić jakiś szkic, zrobiłbym może kilka sztuk ;)

Tak wystarczy redukcja lub wąż od awx/avf z szybko złączką

Chyba, że ktoś ma zbędny wąż "S" od dolotu wtedy mógłby pomierzyc przyłącze lub podesłać do mnie na pomiary; wtedy szybkozłączka gratis za fatygę ;)

Na allefrogo widzę jeszcze oring- rozmiar uszczelnienia także pożądany ;)

Za wszelkie informacje szczere dzięki :kumple

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkapek28 - możesz mi napisać czy klamra mocująca tą redukcję na dmuchawce to jest taka sama klamra jak te na IC. Bo po Etce wychodzi, że na IC-ku są 1J0145769 a na końcu rury "s" dolotowej do turbo jest 1J0145769 bez żadnych literek.

Nie wiem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem się rozwiązał bo, właśnie przyszła redukcja z allegro i kumpel kupił mi w ASO VW tą klamrę 1J0145769 bez literek i po przymierzeniu pasi idealnie na te ząbki w redukcji. Dzięki bardzo za pomoc i zainteresowanie się tematem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem się rozwiązał bo, właśnie przyszła redukcja z allegro...

Weź suwmiarkę i zmierz redukcję, zrób szkic i wrzuć na forum------> Wielkie Dzięki.

Na szybkiego dodałem obrazek ale pisać po nim na biało :roza

 

EDIT:

Potraktujmy temat jako niebyły mam ori wąż AWX, poradzę sobie

Pozdrawiam Andrzej

PRZEJSCIOWKA_AWX.jpg

Edytowane przez Diabeł_
Dodano obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam do tematu. Otóż zakupiłem turbawkę i czekam aż przyjdzie. Z tego co piszecie to średnica rury od Ic-ka do turbawki jest inna i że trzeba przejściówke dokupić lub cały wąż. Nie wiem czy żle dzukam ale nie moge znaleźć takowej przejśćiówki na allegro. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo TEDEI, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności