Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Możecie mi poradzić jakie można założyć alufelgi do passata b4 sedan ..:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne :)

 

zadaj konkretniejsze pytanie.

Edytowane przez waldek-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 17wejdą spokojnie, ważne żeby średnica koła razem z oponą była podobna do serii, no i z przodu szerokość felgi dla 16 i 17 to "chyba" max 7.5 a może i nawet 8 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż 15 cali, 205/50, ET 35 i będzie OK.

Najlepszy kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem jazdy. Wiem bo sam jeździłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zaloze 15 tylko zastanawiam sie nad oponami zeby nie wygladał jak terenowka:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 205/50 będzie naprawdę dobrze, oponki takie były montowane fabrycznie do VR6. Samochód ładnie wygląda i dobrze się prowadzi.

Jeżeli chcesz węższe to możesz spróbować 195/55/15 ale to dosyć nietypowy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha .. to chyba tak zrobie jak piszesz .. dzieki za porade Maciek ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pasku B4 mialem 205/50/16 i calkiem niezle wygladalo

CIMG5138.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat już wałkowany tyle razy że aż nie chce się powtarzać tego samego. Jak dobierasz felgę zawsze zastanów się co nią chcesz osiągnąć ja chciałem żeby wyglądało i prowadziło się na granicy EXTREME to założyłem 17" ET35 8" szeroka i na to opony 205/40 wygląda kozacko.

Ale jeśli chcesz tylko ładnie wyglądającej felgi to o rozmiar większa od ori w zupełności wystarczy. A co do opon to tak jak już napisane było zawsze trzeba pamiętać o tym żeby dobrać ją tak, żeby koło było jak najbardziej zbliżone rozmiarem do ori.

Najlepiej wyliczyć to na jakimś kalkulatorze opon (masa tego jest w necie wystarczy wpisać w google)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a capslok82 jak sie prowadziło autko na tych oponach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochod sie prowadzil i trzymal sie drogi bardzo dobrze. A jezdzilem tym autkiem prawie 200 km/h i nie bylo zadnego problemu. Jedyny problem to dokupic w dobrym stanie uzywana opone o tym rozmiarze. Bo na 16" trzba w tym pasku zakladac max 50 (wysokosc)bo bedzie ocieralo jak zalozysz 55. U mnie tarla prawa strona z przodu jak wpadalem w zaglebienia przy wiekszej predkosci ale to chyba byla wina amorka lub sprezyny. Szczerze polecam 16'' bo fajnie wyglada

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) mam małe pytanie dla was,spodobały mi się pewne alufelgi ( 17'' 8j et 60) wejdą mi bo mojej b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności