Skocz do zawartości
Sedris

MFD wersja D w pasku 2004r (juz jest tuner i wersja G)

Rekomendowane odpowiedzi

chce założyć MFD tylko nie wiem czy kupić D czy G

ver D

i co muszę jeszcze mieć do danej nawigacji żeby ją podłączyć

dodatkowo antena gps,

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867362819

adapter zebys sie nie musial bawic z kablami

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867364887

 

a zeby moc np podlaczyc mp3, lub ipoda pod ta navi moge zaproponowac taki adapterek:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871477660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zeby moc np podlaczyc mp3, lub ipoda pod ta navi moge zaproponowac taki adapterek:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=871477660

 

a po co placic 89zl jak MFD ma dedykowane wejscie audio ''AUX'' (duzo lepszej jakosci dzwiek audio) i kabelek do tego kosztuje kolo 20zl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co placic 89zl jak MFD ma dedykowane wejscie audio ''AUX'' (duzo lepszej jakosci dzwiek audio) i kabelek do tego kosztuje kolo 20zl???

a mozesz zapodac jakis link do aukcji

z gory dzieki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest może taki adapter który ma 3 różne wyjścia audio/video ???

 

Mam teraz navi ver D i mam pod nią podłączone DVD Phantom 300B a chciał bym mieć także kamere cofania oraz dodatkowe wyjście AUX np. w schowku na mp3 lub coś innego są takie adapterki na 3 wyjścia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz skompletowalem sobie wszystko, mam MFD wersje G i tuner TMC, podlaczenie w ciagu 2 tygodni juz sie odbedzie i wtedy powiadomie co i jak... Trzeba juz tylko kupic kabelek:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi miło że kolega Serdis jest z tej zamiany zadowolony , bo ja tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to juz skompletowalem sobie wszystko, mam MFD wersje G i tuner TMC, podlaczenie w ciagu 2 tygodni juz sie odbedzie i wtedy powiadomie co i jak... Trzeba juz tylko kupic kabelek

 

A jaki masz numer tego tunera TMC jak możesz to pokaż foto tego bo ja też szukam i narazie nic nie moge znaleść. Jak to nie problem napisz ile za niego dałeś i gdzie kupiłeś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim(2004) wsadzilem MFD wersje C i zmienilem licznik na Fullfis z roku2001 wiec ladnie pieknie idzie komunikacja radio -licznik via 3 kabelki

 

jest to jakies rozwiazanie zamiast bawic sie w tunery itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz numer tego tunera TMC jak możesz to pokaż foto tego bo ja też szukam i narazie nic nie moge znaleść. Jak to nie problem napisz ile za niego dałeś i gdzie kupiłeś.

 

moj tuner TMC nie ma numera, na forum jest opis montazu, numer oraz zdjecie tunera. Kupilem go dzieki uprzejmosci kolegi mpmichu z forum:) ceny nawet na allegro to okolo 250-300 zl, ja mniej wiecej za tyle kupilem chociaz bardzo ciezko dostac.

 

bardzo mi miło że kolega Serdis jest z tej zamiany zadowolony , bo ja tak.

 

To mi milo ze zechciales sie zamienic, z wersji G jestem zadowolony, za totalny sukces uznam uruchomienie FIS:)

 

ja w swoim(2004) wsadzilem MFD wersje C i zmienilem licznik na Fullfis z roku2001 wiec ladnie pieknie idzie komunikacja radio -licznik via 3 kabelki

jest to jakies rozwiazanie zamiast bawic sie w tunery itp

 

Ja bawilem sie tez juz w kilka rozwiazan, 3 kabelki nie pomogly, tuner TMC z navi D tez nic nie dalo, pozostalo zamienic sie D na G i z tunerem wlozyc albo zegary z 2001 roku wrzucic, ale nie chcialem robic druciarstwa i tak bedzie fabrycznie jak ma byc:)

Aha, i jeszcze ktos podsuwal pomysl zmiany w wersji D softa na G i to niby mialo by chodzic, ale zapewne by nie chodzilo ze wzgledu na inna modulacje sygnalu MFD (tak dla potomnych):]

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się z tego że mogłem ci pomóc ,jak narazie to też jestem zadowolony wszystko narazie fruwa jak należy .........a przy okazji może nie zapomnisz o przyznał pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności