Skocz do zawartości
qfiatek

face lifting b3 -> b4

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie Panowie nie denerwujcie się tak na mnie. Pytałem tylko tak czysto hipotetycznie. B3 mam raptem od miesiąca, z mojego Paska jestem bardzo zadowolony:D stylistycznie też ale coś bym chciał zmienić:). Jeśli chodzi o zamianę na b4 to autko trafiło mi się w takim wyposażeniu że ze świecą szukać drugiego takiego w podobnej cenie:p:p

 

p.s

 

z tego co szukałem, przeglądałem nie znajdę innych lamp z tyłu do b3 niż standardowe prawda?? Istnieje możliwość wymiany tylnej klapy od bagażnika z b3 na b4, i zamontowanie lamp od b4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kombi to można tak zrobić

Tutaj masz link to sobie zobacz filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co szukałem, przeglądałem nie znajdę innych lamp z tyłu do b3 niż standardowe prawda??

Nie prawda. są co najmniej 3 typy lamp tylnych do be czy.

Treser - całe czarne.

Arriva - czarna góra

coś j/w - ciemna góra ale jaśniejsza niż ta wyżej

można jeszcze dorwać na zagramanicy te boczne, z białym kierunkiem, co wychodzi na to że wtedy cała góra jest biała.

pozatym można bawić się foliami i sprejami do lamp, i zrobić sobie np cały czerwony tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szkaradne (no ale dobra - kwestia gustu), po drugie to lampa od B5 - nie podejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolego , to rozpiera Cię energia i chęć zrobienia " czegokolwiek" Zeby tylko były jakies mody. Przepraszam za moje dosadne uwagi ale takie poprostu mam odczucia.

Na Twoim miejscu ... nie jestem :) , dlatego Twoja wola Panie.

p.s. hehe , muszę , seria , można dożucić lampy hella ( nie żadne soczewki z allegro ) dymione lampy na tył , ładna duuża fela , przyciemnione szybki , wczystkie plaskiki zewnętrzne czarne ( doprowadzić je do koloru faktycznie czarnego ) .

odświerzyć lakier i zainwestować w sprawy techniczne ( miożna sporo uleprzyć , zawias , heble, oświetlenie wnętrza itd , gwarantuję że efekt będzie miodzio ) .

Pozdrawiam

 

P.S.2.

Lexusa z passata nie zrobisz , nawet bym nie próbował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to te lampy tez "nie są moją bajką", nie jestem zwolennikiem tuningu "wieś tańczy i śpiewa" koleś z allegro napisał mi że są do B3 bo na pudełku ma tak napisane :/

 

 

temat założyłem aby dowiedzieć się czy są możliwe takie modyfikacje b3->b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze to te lampy tez "nie są moją bajką", nie jestem zwolennikiem tuningu "wieś tańczy i śpiewa" koleś z allegro napisał mi że są do B3 bo na pudełku ma tak napisane :/

 

 

Pewnie ma napisane 3b :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda. są co najmniej 3 typy lamp tylnych do be czy.

Treser - całe czarne.

Arriva - czarna góra

coś j/w - ciemna góra ale jaśniejsza niż ta wyżej

można jeszcze dorwać na zagramanicy te boczne, z białym kierunkiem, co wychodzi na to że wtedy cała góra jest biała.

pozatym można bawić się foliami i sprejami do lamp, i zrobić sobie np cały czerwony tył.

 

Krystian a jakieś namacalne dowody masz?-zdjęcia-Spreye i folie mozesz sobie darować-ale jak znajdziesz zdjecie albo aukcje dymionych do be-czy to stawiam beer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc w skrócie, to jeśli to poprawi ci samopoczucie, to da sie to zrobic - koledzy już ci to wczesniej opisali. Trochę szpachli jeszcze do tego, bo linia karoserii sie za bardzo zgrywać nie będie, wiec jakoś to trzeba zamaskowac.

 

Ale...

 

po co w sumie to robic - kto ci potem takie auto kupi? Gośc podejdzie i powie ze samochód miał chyba zderzenie z czołgiem :D

Chyba że zamierzasz tym jeździc dopóki ci nogi przez podłogę nie będą wypadac - wtedy to już inna sprawa.

Jak chcesz mieć B4 to je po prostu kup. Teraz szwagier kupil takie za 3500 + rejestracja z '94 roku, kombi benzyna. Szału nie orbi bo troche pofatygowany - ale orginalny B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lebow proszę bardzo :)

http://moto.allegro.pl/item736736599_vw_passat_b3_kombi_komplet.html

http://moto.allegro.pl/item740574915_vw_passat_b3_lampa_tyl_dymna.html

http://moto.allegro.pl/item743932901_vw_passat_b3_combi_lampa_tylna_dymiona_komplet.html

i ?:)

 

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

 

Spreye i folie mozesz sobie darować

No ja mam zrobione folią i sobie chwale. Nic się nei dzieje, a światła ładnie widać ;) ale i tak jak bym upolował tresera w dobrej cenie to bym przygarnął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czy zeby zalozyc zderzak od b4 trzeba zmienic belke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś B3 i też były w nim przyciemniane lampy. koleś specjalnie z Wągrowca mi przyciemniał (wtedy to jeszcze nie było takie popularne). powiem, że to zdało egzamin i dobrze wyglądało :) niestety zdjęć nawet nie mogę znaleźć żeby na spokojnie pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, zaskoczyłeś mnie

:564: się należy.

Jak ja szukałem to nic nie było, te z drugiego linku normalnie bomba szkdoa że nie komplet ale te z trzeciego też nie głupie....

...tylko geldu na nieprzewidziane wydatki brak......:(

Nie mam nic przeciwko foli ale co oryginalnie dymione to.... nie nie ma żadnego porównania.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3 ze zderzakami z b4 wygląda zarąbiście zderzaki z b3 sa ochydne i tyle, nie pomaga malowanie a halogeny wyglądają jak deska sedesowa i nic sie nie da z tym zrobić

komuś sie niepodoba passat by JACU!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

65dd918f67c5591fmed.jpg

 

b07fa969b221e0a4med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zderzaki z b3 sa ochydne i tyle

Nie przesadzaj, tylny w b4 jest brzydszy niż w b3 , a jedyną rzeczą jak szpeci przód w b3 to te paski po bokach rejestracji i ramki wokół halogenów,ale za to takiej płetwy-hokeja jak w b3 to w żadnym innym aucie nie ma:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak przy okazji: hokej można dopasować do zderzaka z B4-ki?

Cały czas mi chodzi po głowie problem chłodzenia a nie chciałbym dawać "dziurawego" grila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koxi ma normalny gril i auto sie mu nie grzeje, zderzak tylny tez uwazam że moze zostać z B3 pisałem o przednim. Ale jak zamyka sie klapa tylna w b4 to właściciele b3 mogą pomarzyć co by nie robili nie bedzie tak sie zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacku za słowa poparcia jak kto nie widział na żywca niech nie pisze,kupić ładne b-4 na ABF-ie to jak 6 w toto więc wole zadbać o swoje 9A niz kupować golasa w b-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ja szukałem to nic nie było, te z drugiego linku normalnie bomba szkdoa że nie komplet

 

Mam taki komplecik na sprzedaz:D

 

Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności