Skocz do zawartości
qfiatek

face lifting b3 -> b4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki komplecik na sprzedaz

 

A ile sobie za nie krzyczysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zderzaki z b3 sa ochydne i tyle, nie pomaga malowanie a halogeny wyglądają jak deska sedesowa i nic sie nie da z tym zrobić

 

Jacek jak to nic nie da się zrobić? A taki sposób jak u mnie to zły?

febb25c1c8a5f40bm.jpg

Od B4 wygląda też ekstra tyle że B4 ma wąskie listwy i jak założysz zderzak z B4 do B3 to się nie zgrywają linie listew z drzwi ze zderzakiem.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeJot ile szpachli poszło? Chciałbym zrobić sobie takie a'la USA bez miejsca na rejestracje i bez halogenów.

 

A tak nawiasem (bo koledzy pisali o lampach chyba strone wcześniej) to są lampki z ARRIVY tak? http://moto.allegro.pl/item887579257_vw_passat_b3_combi_lampa_tylna_dymiona_komplet.html

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszaleli z tymi cenami za lampy;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DeJot ile szpachli poszło? Chciałbym zrobić sobie takie a'la USA bez miejsca na rejestracje i bez halogenów.

Ani gram szpachli nie poszedł:639: TO ori dokładeczka zasłaniająca te wszystkie badziewne kreseczki i gniazda halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba pokuszę o usunięcie miejsca na tablice. Zderzaczek a'la ameryka. Tylko halo. zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.a czy spotkał się ktos kiedyś z b3 która miała zderzak przód od skody octavii I?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.a czy spotkał się ktos kiedyś z b3 która miała zderzak przód od skody octavii I?

Był kiedyś taki inwalida na allegro ;) Okrutnie to wyglądało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazłem takiego passka na niemieckim forum i wyraźnie widac ze ma zderzak od octavii.niestety nie jestem najlepszy z niemieckiego i dużo nie rozumiem z opisu auta.

oto link na te forum ze zdjęciami:)

http://www.pagenstecher.de/auto/c3390p1/VW/Passat/35i.html

Edytowane przez chudy14145
błąd słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ten temat nadaje sie do zamknięcia. jak sie komus nie podoba b3 to niech kupi sobie b4 a jak mu sie nie podoba jedno i drugie to mozna lanosa kupic. dla mnie zderzaki od b4 do b3 to profanacja i tyle, jest to megawieś tuning. dla mnie b3 jest kultowe takie jakie jest i nie trzeba w nim nic poprawiac chyba ze do tego uzywa sie elementow czy czesci dobrych firm ktore swego czasu produkowaly takie akcesoria do tych aut a nie jakies megaiweśniackie odlewy.

Witam.a czy spotkał się ktos kiedyś z b3 która miała zderzak przód od skody octavii I?
ja nie widzialem ale mozesz byc pierwszy, zaloz pojedz na zlot wiejskich aut i zajmiesz na pewno miejsce na podium, najlepiej to poszukaj zderzaka od reanult magnum i zamontuj na dachu halogeny a z tylu super regulowana lotkę.

smieszny ten temat jest i juz.

wiem ze zostane pojechany ale wyrazam to co mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie ten temat nadaje sie do zamknięcia. jak sie komus nie podoba b3 to niech kupi sobie b4 a jak mu sie nie podoba jedno i drugie to mozna lanosa kupic. dla mnie zderzaki od b4 do b3 to profanacja i tyle, jest to megawieś tuning. dla mnie b3 jest kultowe takie jakie jest i nie trzeba w nim nic poprawiac chyba ze do tego uzywa sie elementow czy czesci dobrych firm ktore swego czasu produkowaly takie akcesoria do tych aut a nie jakies megaiweśniackie odlewy. ja nie widzialem ale mozesz byc pierwszy, zaloz pojedz na zlot wiejskich aut i zajmiesz na pewno miejsce na podium, najlepiej to poszukaj zderzaka od reanult magnum i zamontuj na dachu halogeny a z tylu super regulowana lotkę.

smieszny ten temat jest i juz.

wiem ze zostane pojechany ale wyrazam to co mysle.

 

Relax Matys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem zrelaxowany po prostu probuje zrozumiec takie manewry z samochodami, to dokladnie to samo co ladowanie ton szpachli na auto, nie rozumiem tego i czasami mysle ze moze specjalnie ludzie tak robia zeby smiesznie na swiecie bylo.

a zreszta niech jak nawiecej ludzi tak robi przynajmniej przejezdzajac ulicami seryjnym b3 ludzie beda sie patrzyli bo reszta to bedzie wieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na tym jak i na wielu innych forach panuje pewna zasada.

Mówi ona że o gustach się nie dyskutuje.

Ta systuacja była, jest i będzie.

Chłopaczek napisał i zaraz trzeba go zlinczować? Wydaje mi się że nie jest to konieczne. trochę dystansu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nikogo nie linczuje po prostu wyrazam swoje zdanie, po to cdhyba jest forum a nie zeby zawsze po glowce gładzic i mowic ze cacy wszystko jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności