Skocz do zawartości
qfiatek

face lifting b3 -> b4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jak w temacie czy ktoś kiedyś zabierał sie za zmianę przodu bądź tyłu z b3 na b4?? Jest to możliwe? przeglądałem forum ale nie znalazłem nic na ten temat. Interesuje mnie szczególnie przeróbka z przodu. Wymiana maski, reflektorów i zderzaka i tyle chyba. Ktoś się w to bawił ??

Edytowane przez qfiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos moj mechanik wspominal o tym -> wymiana grilli, blotnikow, drzwi, zderzaka. a i tak wszystkie inne blachy, bo linia przetloczen sie nie bedzie zgadzac. Nie wiem, czy to jest oplacalne, moze lepiej poszukac kogos, kto zamieni sie na b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby przeliftingowac b3 na b4 to potrzeba:

1. zderzaki

2. błotniki

3. Maske

4. Grill

5. Lampy

6. drzwi wszystkie

7. błotniki tylnie

8. klape

 

+ do tego malowanie prawdopodobnie.

Wiec chyba sie nie opłaca

A to wszystko z tego wzgledu (jak mowił przedmówca) inna linia nadwozia.

B3 ma taki rowek przez cała długosc a b4 niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qfiatek powiedz mi po co Ci takie kombinacje?albo sie ma b3 i sie nie kombinuje albo b4.Nigdy nie uzyska on wyglada jak oryginał b4.Tak wiec szkoda czasu i pieniedzy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qfiatek powiedz mi po co Ci takie kombinacje?albo sie ma b3 i sie nie kombinuje albo b4.Nigdy nie uzyska on wyglada jak oryginał b4.Tak wiec szkoda czasu i pieniedzy.Pozdrawiam

 

popieram to co napisał kolega. Za tą kase co włąożyłbyś w przeróbkę (dość niefortunną moim zdaniem) wolałbym doprowadzić do ekstra stanu B3, które moim zdaniem ma równiez swój urok jak jest "zdrowe" i trzyma się kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem , bez sensu przerabiać b3 na b4 . B3 ma swój urok, moim zdaniem to kultowa buda . nic bym nie kombinował , tylko zadbał o serię .

P.S. zapraszam do mojej galeri :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na pewno wygląda lepiej na lampach od b-4 z tyłu i z zderzakiem z b-4 na przodzie jak sie przytrafi mała stłuczka to i tak trzeba zrobić . Ja miałem przygodę w zimie no i poleciał zderzak na wiosne chciałem zrobić klape to przy wyjmowaniu szyby niestety się rozsypała no to szkamy klapy trafiła sie od b-4 taniej niz od b-3 to czego nie zmienić jak lampy ciemne kupiłem za 250 jak ktoś chce zobaczyć fotki to http://picasaweb.google.de/navik.pl/ForumVwPassatPlZLOTSolinaTelesnica1416Sierpnia?authkey=Gv1sRgCLm4qt6Swe-fDw&feat=directlink#5373353339184898034

a więcej na zlocie z Soliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj TEDE w OPT na TVN Turbo pokazywał starą beczkę przerobioną na okularnika. Co prawda to był merc ale w tym przypadku było by tak samo, paździerz roku i tyle. nie podoba się B3 to sprzedaj i kup taki model jak ci się podoba. A koszty takiej przeróbki to i tak by były o wiele wyższe niż zmiana auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie podoba się B3 to sprzedaj i kup taki model jak ci się podoba. A koszty takiej przeróbki to i tak by były o wiele wyższe niż zmiana auta.

 

Racja. Możesz sprzedać B3 a za pieniądze ze sprzedaży i te które miały iść na tą przeróbkę na pewno kupisz jakieś zadbane i sprawne B4. Kto wie, może nawet trochę na tym zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b3 z przodem b4 to chory pomysł :D

B3 ma ładniejszy przód niż b4, ogólnie całe jest ładniejsze, zamiast kaleczyć auto wystarczy, jak to kolega wyżej napisał zadbać o serię

eef0bda53af629f4m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
b3 z przodem b4 to chory pomysł :D

B3 ma ładniejszy przód niż b4, ogólnie całe jest ładniejsze, zamiast kaleczyć auto wystarczy, jak to kolega wyżej napisał zadbać o serię

eef0bda53af629f4m.jpg

 

dokładnie, mi się o wiele bardziej podoba b3 od b4, b3 ma swoj styl kanciaty, a b4 to juz inaczej wygląda. Jedynie co mi sie podoba w b4 to może tylne lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że obok mojego bloku parkuje białe b3 z zderzakami z b4 do polowy malowane. O ile tylny wygląda jako tako (bo za bardzo nie pasują jego obłości do reszty budy) to przód to już moim zdaniem tragedia. Światła kierunkowskazów i halogenów jakoś w ogóle nie pasują do frontu b3... ot, takie moje zdanie, zadbaj lepiej o stan techniczny auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak by the way, to podejdą bez żadnego ale lampy tylne od b4 do b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak by the way, to podejdą bez żadnego ale lampy tylne od b4 do b3?

Było już gdzieś na forum, szukaj. Z tego co pamiętam klapę trzeba wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy swoje a ja i tak uwazam ze było warto bo auto robiłem dla siebie a nie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oto moto znalazłem kiedyś taka modyfikację z myślą że może ja to zrobię w przyszłości ;)

 

56f890084506c6d6med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Passat jest/był na forum. Właściciel założył temat w dziale Mój Passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nawet ładnie, ale jak ktoś zauważył,mzderzaki od B4 są bardziej zaokrąglone, co trochę się gryzie z kanciastym B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności