Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

6020 i nic wiecej mi nie potrzeba, tel mi wpad ze 2 lata temu do wodu i jak wyjalem z wody to nawet dzialal, wiec wylaczylem i wysuszylem i do dzis dnia dziala bez zarzutu u mnie ok 3 lat. A bateria do 7 dni a przewaznie 4-5 dni ale ja sporo gadam. Rach sredni 150 zl.

 

Ps. byla 6030 ale jak pojechala z zona na azkupy na dachu to zona wrocila a nokia juz nie.

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeci rok Nokie N95 8GB. I chyba w koncu wyroslem z gonitwy za nowymi modelami.

A w aucie jakas stara Nokie z aparatem 1.3MP, ktroa pasuje do zestawu samochodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 3 lub 4 rok jak przedluzam umowe to nie biore tel tylko nich wiecej minut dadza bo wczesniej to tylko tel mnie interesowal. Tak jak nokie 6630 bralem to moglem ja odrazu sprzedac za 1000 zl a po roku juz za 300 zl a rachunek trzeba bylo placic taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5200 - szczyt możliwości to to nie jest, ale przynajmniej się nie psuje jak poprzedni Sony Ericsson...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia E51, już prawie rok, jak na razie bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung i900 Omnia - na pokładzie WM 6.5 + manilla 2D. Dla mnie bajka, telefon bez ograniczeń - chociaż aparat porażka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 6 lat Nokia 6310i x 2 i ostatnio K850i bo cos musiałem miec z kamerą itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtek S110 jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam na Nokia 5800.co możecie o niej powiedziec?jakie ma plusy a jakie minusy?teraz mam SE k550i ale za niedlugo sie umowa kończy to bym wymienił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytku Motorola V3 (czarna! żeby sobie nikt nie myślał że różowa) telefon działa nawet nawet! Jak wypadnie/upadnie to się tym nie przejmuje, jak przez przypadek nim rzucę to też się nie obraża, no może czasami strzeli focha i zrobi restart, więc polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam moze techniczne pytanie :

Mam N95 8GB z Garminem i Polską mapką co musze zrobić zeby miec Tomtoma z mapą europy Powiem ze telefon mam dopiero 2 tygodnie i jeszcze nie doszedłem do wszystkiego :wstyd:

Jakby ktoś chciał jakąś gierke na N95 to pisać coś podeśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k800i i nokia n95 zwykla.tez miala na poczatku garmina z polska mapa,ale wgralem pakiecik z mapami niemiec,polski i krajow beneluksu.smiga bardzo ladnie,nie ustepuje normalnej nawi beckera.slyszalem,ze tomtomy w n95 kiedys nie chcialy dzialac.podejdz do komisu i za 30zl ci wgraja mapki.polecam jednak garmina.mialem tomka w mda i szalu nie bylo.kiepskie pokrycia drog w pl,lektor taki sobie.tylko szybkosc obliczania trasy lepsza niz w garminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5300. Generalnie nic lepszego na chwilę obecną mi nie potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon to NOKIA N73 MUSIC EDITION + 2gb

Moim zdaniem w tym telefonie powinien bys szybszy procesor, zwlaszcza ze jest symbian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie macie telefony komórkowe

w +). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zmieniłem telefon na Nokie 5800 XM,zajeb...... fonik+garmin xt 5.00.60+europa 2010 :)= H@cked System:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GekooN a możesz jakoś rozwinąc swoją wypowiedż na temat nokii 5800 XM?? bo ja chce teraz sobie ja wziaść :) jakie ma zalety i wady :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5800 XM
moja siorka taki kupiła niedawno, jak na razie jest bardzo zadowolona :)

 

ale trzeba też wziąć pod uwagę że jej dużo do szczęścia nie potrzeba :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GekooN a możesz jakoś rozwinąc swoją wypowiedż na temat nokii 5800 XM?? bo ja chce teraz sobie ja wziaść jakie ma zalety i wady dzieki

 

Pisz na PW lub GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności